Προς το περιεχόμενο

Toyota C-HR II (2024)


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Shadowjump είπε

Η βλακεια στο CHR είναι ότι το παιδικό κάθισμα θα το βάλεις στο δεξί κάθισμα, για να είσαι στο πεζοδρόμιο. Τα καθίσματα όμως, το μεγάλο, είναι στην μεριά του καθίσματος και το μικρό στην άλλη. Οπότε θα πέφτει η μικρή μεριά. 

Αυτό γίνεται και στο δικό μου Toyota, δεν ξέρω αν το κάνουν επειδή οι Ιάπωνες οδηγούν από αριστερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερωτηση αν ξερει καποιος απο τους κατοχους ή μη, γινεται να βαλουμε στις μικρες εκδοσεις δηλαδη CLUB κ CHIC camera 360? Με τον ογκο του αμαξιου νιωθω οτι το χρειαζομαι για το παρκινγκ της πολυκατοικιας και θελω να δω ποσο ευκολο - δύσκολο ή αδυνατο ειναι αυτο. Φανταζομαι πιο μεγαλες εκδοσεις το εχουν, ειναι ομως μονο θεμα προγραμματος ή λειπουν και οι καμερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, Shadowjump said:

Τι αμαξι έχεις τώρα με 600 λίτρα; 

Skoda Enyaq και λόγω ηλεκτρικού, έχει ακόμα περισσότερο χώρο για τους επιβάτες, δεν έχω μπει σε πιο θηρίο αμάξι, αλλά εάν δεν ήμουν επαρχία, θα το σκεφτόμουν 2 φορές να πάρω τόσο μεγάλο αμάξι. 

Επεξ/σία από Vasilisxd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ερωτηση αν ξερει καποιος απο τους κατοχους ή μη, γινεται να βαλουμε στις μικρες εκδοσεις δηλαδη CLUB κ CHIC camera 360? Με τον ογκο του αμαξιου νιωθω οτι το χρειαζομαι για το παρκινγκ της πολυκατοικιας και θελω να δω ποσο ευκολο - δύσκολο ή αδυνατο ειναι αυτο. Φανταζομαι πιο μεγαλες εκδοσεις το εχουν, ειναι ομως μονο θεμα προγραμματος ή λειπουν και οι καμερες?

Λείπουν οι καμερες και οι αισθητήρες.

1 ώρα πριν, Vasilisxd είπε

Skoda Enyaq και λόγω ηλεκτρικού, έχει ακόμα περισσότερο χώρο για τους επιβάτες, δεν έχω μπει σε πιο θηρίο αμάξι, αλλά εάν δεν ήμουν επαρχία, θα το σκεφτόμουν 2 φορές να πάρω τόσο μεγάλο αμάξι. 

Ωραίο αμάξι! Αλλά συγκρινεις αμάξι 35εκ. μεγαλύτερο και 17.000€ πιο ακριβό 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, Shadowjump said:

Ωραίο αμάξι! Αλλά συγκρινεις αμάξι 35εκ. μεγαλύτερο και 17.000€ πιο ακριβό 😛

35 χιλιάρικα βγαίνει λόγω Κιν.Ηλεκ.3 αλλά σωστά, η κανονική του αξία είναι πολύ παραπάνω. Προσωπικά έχω και δωρεάν φόρτιση και η απόφαση αγοράς ήταν εύκολη υπέρ του ηλεκτρικού, αλλά γενικά έχει πέσει το ρεύμα - και σπίτι να το βάλω φουλάρει με 8 ευρώ.

Φέτος έχω να πάω το πρώτο μεγάλο ταξίδι, κάπου 1.000χλμ και όσο νάναι 🥴 τα υπολόγισα και θέλω περίπου 2 ώρες σε σχέση με ένα θερμικό. (Εχω το 60άρι, μικρή μπαταρία).

Επεξ/σία από Vasilisxd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ερωτηση αν ξερει καποιος απο τους κατοχους ή μη, γινεται να βαλουμε στις μικρες εκδοσεις δηλαδη CLUB κ CHIC camera 360? Με τον ογκο του αμαξιου νιωθω οτι το χρειαζομαι για το παρκινγκ της πολυκατοικιας και θελω να δω ποσο ευκολο - δύσκολο ή αδυνατο ειναι αυτο. Φανταζομαι πιο μεγαλες εκδοσεις το εχουν, ειναι ομως μονο θεμα προγραμματος ή λειπουν και οι καμερες?

Δυστυχώς όχι φίλε. Κ εγώ είχα ρωτήσει και δεν γίνεται.  Αναγκαστικά πήρα μεγαλύτερη έκδοση!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δυστυχώς όχι φίλε. Κ εγώ είχα ρωτήσει και δεν γίνεται.  Αναγκαστικά πήρα μεγαλύτερη έκδοση!!

GR η premier το δινει μονο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Το δινει απο την 4 έκδοση και πάνω.  Στην Γερμανία είναι το lounge !! 

Ναι το ειδα και στην Ελλαδα, το PMV (Panoramic View) φανταζομαι ειναι. Ως εξτρα δεν μπαινει, για να μπει after sales απο 3ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ναι το ειδα και στην Ελλαδα, το PMV (Panoramic View) φανταζομαι ειναι. Ως εξτρα δεν μπαινει, για να μπει after sales απο 3ο?

Αυτό είναι ναι. Δεν μπαίνει όχι. Λείπει hardware. GR Ultimate και Premiere το έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ναι το ειδα και στην Ελλαδα, το PMV (Panoramic View) φανταζομαι ειναι. Ως εξτρα δεν μπαινει, για να μπει after sales απο 3ο?

Εμείς το θέλαμε αλλά δεν το βάλαμε.  Το είχε ως επιλογή.  Δεν το βάλαμε γιατί δεν έχει σκεπαστρο  οπότε δεν το θέλαμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Jackson_1919 είπε

Μου πρότειναν και κεραμική στην αντιπροσωπεία με κόστος 500€. Έχω το σκούρο πετρολ χρώμα, τι λέτε αξίζει? 

Πολλοι ελεγαν σε FB γκρουπ οτι και δωρο να τους το εκαναν δεν θα τα εβαζαν στην toyota. Για ψαξτο λιγο. Λογικα αναφερονται σε κακη εφαρμογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σωστή να είναι, πολλά τα λεφτά.

Συζητούσαμε μέχρι πέρσι για ~200€ νανοκεραμικές (πλην παρμπρίζ) και φτάσαμε στα 350€ και στα 500€;

Πώτς γκένεν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...