Προς το περιεχόμενο

Σε νέα αλλαγή της διαφημιστικής της καμπάνιας προχωρά η Nova μετά από καταγγελίες


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Μάλλον θα μετράει τις μεταφορές από wind σε nova και σου λέει από 0, τώρα έχω ΧΧΧΧΧΧ συνδρομητές οπότε buyakasha 1η θέση.
 

 Γιατί πιστεύεις δεν τις μετράνε; Χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Antonis_V είπε

Με τις εξαγορές και rebranding είχα μια ελπίδα. Πρακτικά τα ίδια είναι. Κινητή σήμα χάλια και για τεχνική υποστίριξη να μην μιλήσω.

Νομίζω Vodafone και Wind έχουν κοινό δίκτυο, δηλαδή ο,τι σήμα έχεις στην Vodafone θα έχεις και στη Wind. Και σε άλλα thread θα δεις άλλους κράζουν την Cosmote ότι δεν έχει καλό σήμα.

Δεν υπάρχει εταιρεία με καλό σήμα παντού. Ο καθένας βρίσκει μια που καλύπτει τις περιοχές που τον ενδιαφέρουν και πάει εκεί.

Επεξ/σία από kurkosdr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω τιμής με επιφύλαξη έβαλα wind (nova) πριν 2 χρόνια για Ίντερνετ/ Σταθερό 50αρα. Στα 2 χρόνια μόνο 2 φορές είχα διακοπή δικτύου και εκείνο οφείλονταν  σε γενική βλάβη. Με κέρδισε και έκανα νέο συμβόλαιο, ωστόσο στη κινητή δε με έπεισε στο σήμα της…. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, panther_512 είπε

Το πρόβλημα λύνεται πανεύκολα με μία και μόνη λέξη.

Από το «ο ταχύτερα αναπτυσσόμενος πάροχος κινητής»

πάμε στο

«Ίσως ο ταχύτερα αναπτυσσόμενος πάροχος κινητής»

και τέλος. Ούτε τεκμηρίωση χρειάζεται ούτε τίποτα.

Η συμβουλή δίδεται δωρεάν. Στις επόμενες χρεώνω.

Disclaimer: H λέξη Ίσως έχει χρησιμοποιηθεί σε σλόγκαν μπύρας " Ίσως η καλύτερη μπύρα στον κόσμο"

Είναι αβάσιμο γιατί δεν μπορεί να στοιχειοθετηθεί οπότε είναι απορριπτέο από μόνο του το ίσως για τέτοια κατηγορία ανταγωνισμού.

Επεξ/σία από spysoumi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μεγαλύτεροι απατεώνες ! Μόνο προβλήματα και ταλαιπωρία.  Ακόμα και σε επίσημη καταγγελία που τους έκανα στην ΕΕΤΤ , απαντούσαν με ψέματα .

Και προφανώς πότε δεν θα σου δώσουν το ιστορικό σου. Την ΕΕΤΤ την έχουν γραμμένη στα @@ τους.

Μην κάνεις το λάθος και μπλέξεις με αυτούς για 3 ευρώ χαμηλότερη τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα λαθος και έβαλα και Nova tv σε συμβόλαιο, και μάλιστα χωρίς μπάλα, ενθουσιασμένος με την νέα oled που είχα πάρει. Περιμένω εναγωνίως να τελειώσει μες το χειμώνα, να εξαφανιστώ. Χ'αλια προγραμμα, οι σειρές όπως νάναι, συνέχεια οι ίδιες ταινίες μηνες μην πω και χρόνια, η εφαρμογή τρομερά άβολη. Το ιντερνετ με κολλήματα, το ρουτερ σαπιο, και χωρίς δυνατότητα αλλαγής.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andreas-freemind είπε

Οι μεγαλύτεροι απατεώνες ! Μόνο προβλήματα και ταλαιπωρία.  Ακόμα και σε επίσημη καταγγελία που τους έκανα στην ΕΕΤΤ , απαντούσαν με ψέματα .

Και προφανώς πότε δεν θα σου δώσουν το ιστορικό σου. Την ΕΕΤΤ την έχουν γραμμένη στα @@ τους.

Μην κάνεις το λάθος και μπλέξεις με αυτούς για 3 ευρώ χαμηλότερη τιμή.

Πριν μερικά χρόνια εδώ στο insomnia στο podcast είχαν τον τότε γενικό γραμματέα της ΕΕΤΤ που αν θυμάμαι καλά εντελώς τυχαία ήταν πρώην στέλεχος της WIND με ότι αυτό συνεπάγεται... Πάντως δεν τους πήρε σχεδόν καθόλου χρόνο να καταστρέψουν και το όνομα της NOVA. Από το πρώτο δευτερόλεπτο της συγχώνευσης έχω θέματα μαζί τους, ενώ ως πελάτης Forthent/NOVA ήμουν ικανοποιημένος γενικότερα με την συμπεριφορά της εταιρείας προς το πρόσωπό μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν μπορούμε να έχουμε σταθερή 50αρα και τα ζώα έχουν στην σελίδα τους από 300αρα και πάνω, αλλά με επιτρεπτή ταχύτητα τα 50. Τι να πεις; αλλά δεν φταίνε αυτοί , φταίει ο Μανσκ που δεν γίνετε λίγο ακόμη προσιτός στις τιμές να κλείσουν όλα τα ελληνικά λαμόγια, και οι 3 παπάρες.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, geomrk είπε

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, Ε ΤΑ ΘΕΛΩ

Δεν είσαι ο μόνος με αυτό το βίτσιο..είμαι και εγώ δυστυχώς..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...