Προς το περιεχόμενο

TCL C745 55' & 65' & 75' ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ 599€ , 699€ , 999€


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, stemik είπε

Βγάζει συνέχεια τελευταία τεμάχια στον Κωτσόβολο από εκεί την πήρα χθες ήταν το τελευταίο τώρα βλέπω λέει πάλι τελευταία κομμάτια. Μπες τώρα 70 μου την άφησαν.

Δεν υπάρχει.Έχει εξαντληθεί.Μόλις μίλησα στο τηλέφωνο μετά από από 1 ώρα αναμονή.Υπήρχαν κάποια μοντέλα εκθεσιακά όπου και αυτά εξαντλήθηκαν.Έχω παραγγείλει την 65C745 και σκέφτηκα να την αλλάξω για την C805..Άργησα αλλά δεν πειράζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα team,

Σε 65αρα με αυτά τα χαρακτηριστικά έχει ξαναπαίξει τέτοια πρόσφορα ή είναι λίγο σπάνιο; έχω πάθει αυτό που σίγουρα έχουν πάθει και άλλοι, δεν ξέρω αν θα πρέπει να προχωρήσω σε αγορά τώρα την ή την ημέρα της επίσημης black friday.Γενικά χρειάζομαι 60+ tv γιατί η απόσταση είναι 3.5-4 μέτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, Βασιλης 123 said:

Καλησπέρα team,

Σε 65αρα με αυτά τα χαρακτηριστικά έχει ξαναπαίξει τέτοια πρόσφορα ή είναι λίγο σπάνιο; έχω πάθει αυτό που σίγουρα έχουν πάθει και άλλοι, δεν ξέρω αν θα πρέπει να προχωρήσω σε αγορά τώρα την ή την ημέρα της επίσημης black friday.Γενικά χρειάζομαι 60+ tv γιατί η απόσταση είναι 3.5-4 μέτρα.

Τώρα. Ήδη έχει αρχίσει να εξαφανίζεται

Επεξ/σία από antnatal
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίταξα την εξέλιξη τιμής στο skroutz κι βλέπω την 65c805 αρχές Οκτώβρη κι 650 ευρώ ενώ η C745 δεν έπεσε ποτέ κάτω από τα 700. Δεν είναι λίγο περίεργο αυτό?

Επεξ/σία από stemik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, stemik είπε

Κοίταξα την εξέλιξη τιμής στο skroutz κι βλέπω την 65c805 αρχές Οκτώβρη κι 650 ευρώ ενώ ή C745 δεν έπεσε ποτέ κάτω από τα 700. Δεν είναι λίγο περίεργο αυτό?

Η 745 είναι φετινό μοντέλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stemik είπε

Κι η 805 φετινό είναι κι μάλιστα πιο καινούριο.

Η τιμή του you ήταν λάθος γιατί σε πετούσε στη c745. Το κοιτούσα εκείνη την περίοδο και το θυμάμαι.

Στο best price πάντως τη δείχνει ότι είναι στη χαμηλότερη τιμή της αυτή τη περίοδο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nick64 είπε

Η τιμή του you ήταν λάθος γιατί σε πετούσε στη c745. Το κοιτούσα εκείνη την περίοδο και το θυμάμαι.

Στο best price πάντως τη δείχνει ότι είναι στη χαμηλότερη τιμή της αυτή τη περίοδο 

Τελικά την βρήκες στο Κωτσόβολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stemik είπε

Τελικά την βρήκες στο Κωτσόβολο?

Όχι είναι εξαντλημένο. Την έχω στο καλάθι και μόλις τη βγάλει διαθέσιμη την αγοράζω και τους παίρνω τηλέφωνο για την εγγύηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 λεπτά πριν, Nick64 είπε

Όχι είναι εξαντλημένο. Την έχω στο καλάθι και μόλις τη βγάλει διαθέσιμη την αγοράζω και τους παίρνω τηλέφωνο για την εγγύηση 

Τώρα πάντως λέει πάλι τελευταία τεμάχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nick64 είπε

Η τιμή του you ήταν λάθος γιατί σε πετούσε στη c745. Το κοιτούσα εκείνη την περίοδο και το θυμάμαι.

Στο best price πάντως τη δείχνει ότι είναι στη χαμηλότερη τιμή της αυτή τη περίοδο 

Κι της δυο φορες που την κατεβασε τιμη το skroutz ηταν λαθος που διορθωθηκε ,(εμενα με πετουσε στην 50 αρα ) 

Ανοιξα ξεχωρηστο νημα για την 805 γιατι το νημα αυτο αφορα την C745 κι οχι την C805 που εμεις ναφερουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...