Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έγκυρες πληροφορίες.o Max εχει υπογραψει για την Mercedes....2 χρονια....αδιευκρίνιστο αν ξεκιναει απο 2025 η 2026

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, eri77 είπε

έγκυρες πληροφορίες.o Max εχει υπογραψει για την Mercedes....2 χρονια....αδιευκρίνιστο αν ξεκιναει απο 2025 η 2026

Καλη πρωταπριλια!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Αλεξανδρος A.92 said:

Καλη πρωταπριλια!?!?

οχι φιλε..καμια σχεση.το αστειο αυτο το εχω κοψει απο τα 7 μου

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, eri77 είπε

έγκυρες πληροφορίες.o Max εχει υπογραψει για την Mercedes....2 χρονια....αδιευκρίνιστο αν ξεκιναει απο 2025 η 2026

Καλό μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, eri77 said:

έγκυρες πληροφορίες.o Max εχει υπογραψει για την Mercedes....2 χρονια....αδιευκρίνιστο αν ξεκιναει απο 2025 η 2026

Πες μας και το άλλο με τον Τοτό. 😄

formula-1-abu-dhabi-gp-2014-ma-2.jpg.f39e45c12a9e5efc49e1ecc2dd1725ae.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Τίμια προσπάθεια μπράβο 😆

Καλησπέρα. Το πρωί είχε σχετικά άρθρα μάλλον λόγο ημέρας και εγώ την πάτησα όταν τα διάβασα 

https://www.autoblog.gr/2024/04/01/episimo-o-max-verstappen-fevgei-apo-tin-red-bull-kai-pigainei-stin-mercedes/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...Ξεκολλατε λίγο .την πληροφορια την εδωσε ενας μέλος σε ενα ιταλικο φόρουμ...σε γενικεσ γραμμεσ ουτε εγω θα εδινα σημασια αλλα ο συγκεκριμένοσ σχεδον παντα πεφτει μεσα.οταν ελεγε για Ηamilton στην Ferrari,ολοι γελάμε μαζι τους...ειναι αποδεδειγμένο οτι εχει καποιο γνωστο στην Maranello.

και καμια σχεση με πρωταπριλια....,το είπε την πεμπτη

image.jpeg.afa08fc1b3e8e8c2b74c8e493c8fc33a.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, eri77 είπε

Λοιπόν...Ξεκολλατε λίγο .την πληροφορια την εδωσε ενας μέλος σε ενα ιταλικο φόρουμ...σε γενικεσ γραμμεσ ουτε εγω θα εδινα σημασια αλλα ο συγκεκριμένοσ σχεδον παντα πεφτει μεσα.οταν ελεγε για Ηamilton στην Ferrari,ολοι γελάμε μαζι τους...ειναι αποδεδειγμένο οτι εχει καποιο γνωστο στην Maranello.

και καμια σχεση με πρωταπριλια....,το είπε την πεμπτη

image.jpeg.afa08fc1b3e8e8c2b74c8e493c8fc33a.jpeg

Συγνώμη δεν ήθελα να σε προσβάλλω αλλά μιλούσα κυρίως για εμένα που μάλλον γενικά την έχω πατήσει με το συγκεκριμένο θέμα συγνώμη και πάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

10 minutes ago, mg444 said:

Συγνώμη δεν ήθελα να σε προσβάλλω αλλά μιλούσα κυρίως για εμένα που μάλλον γενικά την έχω πατήσει με το συγκεκριμένο θέμα συγνώμη και πάλι 

Παρακαλώ... Κανένα πρόβλημα. Αλίμονο. Δεν το πήρα καν για προσβολή. Μάλλον στην θέση σάς ίσως τήν ίδια συμπεριφορά θα είχα και εγώ.. Πάντως όσο αφορά το θέμα.. Δεν είναι ότι βάζω και το χέρι στην φωτιά. Ξανά λέω όμως ότι η πληροφορίες πού δίνει ο συγκεκριμένος πάρα πολλές φορές είναι αληθές. Αλλιώς δεν θα είχα ασχοληθεί καν 

Επεξ/σία από eri77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την φυγή του lewis η mercedes έχει το χρήμα για να φέρει τον max. Το ερώτημα είναι γιατί ο max να θέλει να πάει σε μια ομάδα που δεν κερδίζει. Πρέπει να είναι πάρα πολύ το χρήμα ή να τον έχουν πείσει ότι με τους νέους κανονισμούς θα φτιάξουν κάτι φοβερό που δεν θα μπορεί να το ανταγωνιστεί με τη red bull. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...