Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, gpapadakis είπε

Αντί να δίνει τέτοια με πλάγιο τροπο η Cosmote, να κάνει μόνιμο το πακέτο με τα απεριόριστα με 10,90€ που δίνει κάθε καλοκαίρι.

 

Εντελώς χαζο ότι δεν είναι, εξ άλλου κρατάει πρακτικά 4-5 μήνες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/1/2024 στις 9:11 ΜΜ, drdedus είπε

Διαβασε το πρώτο πράγμα που είπα εδω μεσα

Είπα εγω οτι απορώ που συζητάμε αυτό?  ισως αν δεν το κατάλαβα αλλα δεν νομίζω, δεν είναι λογικό να το είπα.

 

 

μπορει να καταλαβα λαθος. ενιγουει. πραγματικα οποιος ξερει καποιο καλο πακετο με απεριοριστα ή πολλα gb σε καλη τιμη ας μας πει ρε παιδια. μας εχουν ρημαξει τα καρτελ. πληρωνουμε χρυσα 2 και 5 gb λες και ειμαστε 10 χρονια πισω

αυτο της φρογκ δε το εχω κανει γιατι δε θελω να αλλαζω καθε χρονο νουμερο (και κατα προτιμηση δεν θελω να αλλαξω καθολου)

Επεξ/σία από Chachanoulis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 03/02/2024 at 19:45, alexx_bauer said:

Ποια ακριβώς ήταν η διαδικασία; Έγγραφα κλπ;

Πήγα πήρα και εγώ από Αριστοτέλους το Σάββατο. Ταυτότητα να έχεις μαζί σου και είσαι έτοιμος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Chachanoulis είπε

αυτο της φρογκ δε το εχω κανει γιατι δε θελω να αλλαζω καθε χρονο νουμερο (και κατα προτιμηση δεν θελω να αλλαξω καθολου)

Η καλύτερη λύση είναι τελικά να το παίζεις δίκαρτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2024 στις 4:08 ΜΜ, Chachanoulis είπε

μπορει να καταλαβα λαθος. ενιγουει. πραγματικα οποιος ξερει καποιο καλο πακετο με απεριοριστα ή πολλα gb σε καλη τιμη ας μας πει ρε παιδια. μας εχουν ρημαξει τα καρτελ. πληρωνουμε χρυσα 2 και 5 gb λες και ειμαστε 10 χρονια πισω

αυτο της φρογκ δε το εχω κανει γιατι δε θελω να αλλαζω καθε χρονο νουμερο (και κατα προτιμηση δεν θελω να αλλαξω καθολου)

Ρε μεγάλε παρε καρτα δευτερη , ολα τα κινητα ειναι δικαρτα και χρησιμοποιησε απο την δευτερη τα mb!  Και esim Να δεχεται το κινητο σου πας και την  κανεις την frog esim.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2024 στις 8:34 ΜΜ, Stelaras1993 είπε

Ρε μεγάλε παρε καρτα δευτερη , ολα τα κινητα ειναι δικαρτα και χρησιμοποιησε απο την δευτερη τα mb!  Και esim Να δεχεται το κινητο σου πας και την  κανεις την frog esim.

απορια επειδη δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε δικαρτο. εχει επιλογη ιντερνετ μονο απο τη μια καρτα και κλησεις μονο απο την αλλη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, katanalwtis είπε

Παίζει ακόμα η προσφορά; Το σκέφτομαι για να βγάλω το σταθερό μιας και σπίτι μου πάω κάποιες ώρες το μήνα.

ναι

55 λεπτά πριν, Chachanoulis είπε

απορια επειδη δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε δικαρτο. εχει επιλογη ιντερνετ μονο απο τη μια καρτα και κλησεις μονο απο την αλλη?

ναι, απλά αν σε παίρνει κάποιος τηλέφωνο ώστε να μην πέφτει το ίντερνετ πρέπει να δεις αν γίνεται να ρυθμίσεις το WiFi calling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, datio είπε

ναι

ναι, απλά αν σε παίρνει κάποιος τηλέφωνο ώστε να μην πέφτει το ίντερνετ πρέπει να δεις αν γίνεται να ρυθμίσεις το WiFi calling

ευχαριστω. νομιζω ειναι οκ τωρα που εχω μια sim, αρα φανταζομαι ειναι ρυθμισμενο? εχω volte και vowifi αν εννοεις αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2024 στις 11:15 ΜΜ, me3ikan είπε

 

Εάν στείλω τρίτον γίνεται; Με την δική του ταυτότητα αλλά θα την πάρω εγώ. Επίσης ένα άτομο μόνο μια μπορεί να προμηθευτεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...