Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, atheato είπε

Κανονικά, ναι. Και 60+60 λεπτά χρόνος ομιλίας όπως αναφέρθηκε.

Περίπου 16:30. Δεν είχε κίνηση.

ευχαριστώ, είχα πάει την παρασκευή κατά τις 14.00 και ήταν κλειστό, ρώτησα δίπλα τα παιδιά που έχουν το μαγαζάκι με τα κινητά και μου είπαν οτι την πέμπτη ανοιξαν στις 16.00, προφανώς εκείνη την ώρα ανοίγουν και όχι 12.00 που λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος κάνα καλό ρούτερ να την κουμπώσω πάνω; Την έχω σε ένα redmi αλλά θεωρώ ότι σε ρούτερ θα δίνει μεγαλύτερες ταχύτητες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, drdedus said:

καλή φάση δεν τα δίνω. μεχρι 80 . μετα είναι μεγάλη η διαφορά απο την bf

Φυσική απουσία απο εμένα.

Δεν υπαρχει αυτην την στιγμη κατι ανταγωνιστικο σαν πακετο , οποτε ειναι εντελως ακυρη η λογικη. Αν θελεις απεριοριστα data ειναι τρομερη προσφορα. Και με ενα σωστο ρουτερ μπορεις να εχεις γρηγορο ιντερνετ οπου θελεις.

22 minutes ago, Kenny McCormick said:

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος κάνα καλό ρούτερ να την κουμπώσω πάνω; Την έχω σε ένα redmi αλλά θεωρώ ότι σε ρούτερ θα δίνει μεγαλύτερες ταχύτητες.

Αναλογα τι ταχυτητες πιανεις , τι μοντεμ φοραει το κινητο , τι κεραια εξυπηρετει την περιοχη σου κτλ. Και φυσικα το κοστος που εισαι διατεθειμενος να ξοδεψεις.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, asteroulis είπε

Δεν υπαρχει αυτην την στιγμη κατι ανταγωνιστικο σαν πακετο , οποτε ειναι εντελως ακυρη η λογικη. Αν θελεις απεριοριστα data ειναι τρομερη προσφορα. Και με ενα σωστο ρουτερ μπορεις να εχεις γρηγορο ιντερνετ οπου θελεις.

όλα αυτα αν δεν "εχω" αλλους τροπους.

ολα αυτα αν υπάρχει η επιθυμητή κάλυψη.

ολα αυτα αν μου χρειάζεται.

ολα αυτα αν δεν μπορώ να ζήσω χωρις απεριόριστα νταντά

έχεις και εσυ κενά .

ντομάτα εχω να πάρω 3 χρόνια.

 

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα κενό. Αν έχεις να πάρεις ντομάτα τρία χρόνια προφανώς το απεριόριστο ίντερνετ δεν είναι προτεραιότητα. Ουτε σε τιμή ανταγωνιστική ουτε σε τιμή black friday.

Αν δεν έχεις κάλυψη ουτε η black friday θα στην δώσει.

Αν λοιπόν χρειάζεσαι απεριόριστα data , αυτή είναι η καλύτερη τιμή της αγοράς αυτή την στιγμή..

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, drdedus είπε

όλα αυτα αν δεν "εχω" αλλους τροπους.

ολα αυτα αν υπάρχει η επιθυμητή κάλυψη.

ολα αυτα αν μου χρειάζεται.

ολα αυτα αν δεν μπορώ να ζήσω χωρις απεριόριστα νταντά

έχεις και εσυ κενά .

ντομάτα εχω να πάρω 3 χρόνια.

 

Γιατί είσαι εδώ τότε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, asteroulis είπε

Δεν υπαρχει αυτην την στιγμη κατι ανταγωνιστικο σαν πακετο , οποτε ειναι εντελως ακυρη η λογικη. Αν θελεις απεριοριστα data ειναι τρομερη προσφορα. Και με ενα σωστο ρουτερ μπορεις να εχεις γρηγορο ιντερνετ οπου θελεις.

Αναλογα τι ταχυτητες πιανεις , τι μοντεμ φοραει το κινητο , τι κεραια εξυπηρετει την περιοχη σου κτλ. Και φυσικα το κοστος που εισαι διατεθειμενος να ξοδεψεις.

Αν δεν κάνω λάθος σε περίπτωση που κάποιος έχει σύνδεση cosmote με απεριόριστα data, μπορεί να βγάλει κάρτα data sharing που έχει νομίζω 3-5 ευρώ ανά μήνα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, PETROS13 είπε

Αν δεν κάνω λάθος σε περίπτωση που κάποιος έχει σύνδεση cosmote με απεριόριστα data, μπορεί να βγάλει κάρτα data sharing που έχει νομίζω 3-5 ευρώ ανά μήνα.  

Αυτό έχω κάνει , είναι 3€ το μήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, MARSPI7 είπε

Αυτό έχω κάνει , είναι 3€ το μήνα 

Οπα. Λαυρακι

Για πειτε μου και εμενα ρε παιδια που εχω 5 γραμμες στην Cosmote με απεριοριστα ολα και ψαχνω καρτες καθε καλοκαιρι για το mobile 4G router που εχω. Ασε που θελω και μια ακομη για την μικρη οταν χρειαζεται να τις δινω μια δευτερη συσκευη για επικοινωνια μεσω Viber

Τζαμπα πληρωνω νεες καρτες?

Τα φωτα σας please

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, PETROS13 said:

Αν δεν κάνω λάθος σε περίπτωση που κάποιος έχει σύνδεση cosmote με απεριόριστα data, μπορεί να βγάλει κάρτα data sharing που έχει νομίζω 3-5 ευρώ ανά μήνα.  

Ναι αλλά η συνδεση με απεριόριστα data κανει 40€ . Κι εγω  αυτην εχω και ειναι εξαιρετική. Ομως αν καποιος θελει απλως μια καρτα με απεριόριστα , δεν υπάρχει τίποτα που να πεφτει στα 10€ . Και πεντε καρτες συνολικα με το gigamax παει 52€ , με δεσμευση διετιας, και οι εξτρα καρτες δεν εχουν ομιλια. Ενω αυτη μπορει να υποστηριξει ομιλια.

Αλλες αναγκες εξυπηρετει το πρόγραμμα και αλλες αυτη η προσφορά. Αλλα και παλι ειναι ο,τι πιο φτηνο.

Επισης αν καποιος εκμεταλλευεται την συνδεση τριτου προσωπου για να βγαλει εξτρα καρτα δεν θεωρω οτι ειναι δικαιη λυση να δινει μονο 3€ που ειναι το κοστος της καρτας. Καπως θα έπρεπε να μοιράζεται πιο σωστα.

3 minutes ago, SeNNinhA said:

Οπα. Λαυρακι

Για πειτε μου και εμενα ρε παιδια που εχω 5 γραμμες στην Cosmote με απεριοριστα ολα και ψαχνω καρτες καθε καλοκαιρι για το mobile 4G router που εχω. Ασε που θελω και μια ακομη για την μικρη οταν χρειαζεται να τις δινω μια δευτερη συσκευη για επικοινωνια μεσω Viber

Τζαμπα πληρωνω νεες καρτες?

Τα φωτα σας please

Αν εχεις σύνδεση σε οποιοδήποτε πρόγραμμα ( δεν ξερω αν ισχυει στα επαγγελματικά, πιθανον ναι) μπορεις να βγαζεις εξτρα data only sim +3€/μηνα/sim εως 4 καρτες. Εαν εχεις απεριοριστα στο πρόγραμμα, τοτε και οι σιμ ειναι απεριοριστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, asteroulis είπε

Ναι αλλά η συνδεση με απεριόριστα data κανει 40€ . Κι εγω  αυτην εχω και ειναι εξαιρετική. Ομως αν καποιος θελει απλως μια καρτα με απεριόριστα , δεν υπάρχει τίποτα που να πεφτει στα 10€ . Και πεντε καρτες συνολικα με το gigamax παει 52€ , με δεσμευση διετιας, και οι εξτρα καρτες δεν εχουν ομιλια. Ενω αυτη μπορει να υποστηριξει ομιλια.

Αλλες αναγκες εξυπηρετει το πρόγραμμα και αλλες αυτη η προσφορά. Αλλα και παλι ειναι ο,τι πιο φτηνο.

Επισης αν καποιος εκμεταλλευεται την συνδεση τριτου προσωπου για να βγαλει εξτρα καρτα δεν θεωρω οτι ειναι δικαιη λυση να δινει μονο 3€ που ειναι το κοστος της καρτας. Καπως θα έπρεπε να μοιράζεται πιο σωστα.

Αν εχεις σύνδεση σε οποιοδήποτε πρόγραμμα ( δεν ξερω αν ισχυει στα επαγγελματικά, πιθανον ναι) μπορεις να βγαζεις εξτρα data only sim +3€/μηνα/sim εως 4 καρτες. Εαν εχεις απεριοριστα στο πρόγραμμα, τοτε και οι σιμ ειναι απεριοριστες.

Με σωξεις.

Και κανενας δεν στο λεει. Ελεος. Τους πηγα 5 γραμμες με full απεριοριστα ολα + σταθερο 300αρα + Cosmote TV και δεν μου ειπαν τιποτε!!!

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Με σωξεις.

Και κανενας δεν στο λεει. Ελεος. Τους πηγα 5 γραμμες με full απεριοριστα ολα + σταθερο 300αρα + Cosmote TV και δεν μου ειπαν τιποτε!!!

Thanks

Επειδη εχω και εγω απεριοριστα και εχω βαλει 2 εξτρα σιμ με 3 ευρω το μηνα να ενημερωσω οτι οι εξτρα σιμ δεν πιανουν 5g ΔΥΣΤΥΧΩΣ!! δουλευουν μονο 4g!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

Επειδη εχω και εγω απεριοριστα και εχω βαλει 2 εξτρα σιμ με 3 ευρω το μηνα να ενημερωσω οτι οι εξτρα σιμ δεν πιανουν 5g ΔΥΣΤΥΧΩΣ!! δουλευουν μονο 4g!!

4G ειναι αρκετο για την καλοκαιρινη περιστασιακη χρηση που θελω καθως και για το τηλεφωνο που παλι περιστασιακα θα χρησιοποιείται. 

Αλλωστε ουτε το modemακι ουτε το spare τηλεφωνο ειναι 5G.

Ευχαριστω παντως για την ενημερωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asteroulis είπε

Ναι αλλά η συνδεση με απεριόριστα data κανει 40€ . Κι εγω  αυτην εχω και ειναι εξαιρετική. Ομως αν καποιος θελει απλως μια καρτα με απεριόριστα , δεν υπάρχει τίποτα που να πεφτει στα 10€ . Και πεντε καρτες συνολικα με το gigamax παει 52€ , με δεσμευση διετιας, και οι εξτρα καρτες δεν εχουν ομιλια. Ενω αυτη μπορει να υποστηριξει ομιλια.

Αλλες αναγκες εξυπηρετει το πρόγραμμα και αλλες αυτη η προσφορά. Αλλα και παλι ειναι ο,τι πιο φτηνο.

Επισης αν καποιος εκμεταλλευεται την συνδεση τριτου προσωπου για να βγαλει εξτρα καρτα δεν θεωρω οτι ειναι δικαιη λυση να δινει μονο 3€ που ειναι το κοστος της καρτας. Καπως θα έπρεπε να μοιράζεται πιο σωστα.

Αν εχεις σύνδεση σε οποιοδήποτε πρόγραμμα ( δεν ξερω αν ισχυει στα επαγγελματικά, πιθανον ναι) μπορεις να βγαζεις εξτρα data only sim +3€/μηνα/sim εως 4 καρτες. Εαν εχεις απεριοριστα στο πρόγραμμα, τοτε και οι σιμ ειναι απεριοριστες.

Συχνά οι εταιρείες βγάζουν προσφορές για σε μεταφέρουν. 

Και οι 3 μεγάλες εταιρείες για να σε φέρουν με φορητοτητα μπορεί να σου δώσουν τιμή που είναι γύρω στα 30 ευρώ το μήνα. Όσες δίνουν data sharing αντίστοιχα σου δίνουν την έξτρα κάρτα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, miltgiorg said:

Επειδη εχω και εγω απεριοριστα και εχω βαλει 2 εξτρα σιμ με 3 ευρω το μηνα να ενημερωσω οτι οι εξτρα σιμ δεν πιανουν 5g ΔΥΣΤΥΧΩΣ!! δουλευουν μονο 4g!!

Ολες 5G ειναι , απλα πρεπει να ενεργοποιηθει για την καθε καρτα. Στελνεις 5G στο 1333 ή την βαζεις σε 5G συμβατη συσκευη και ενεργοποιειται μονη της .

6 hours ago, SeNNinhA said:

Με σωξεις.

Και κανενας δεν στο λεει. Ελεος. Τους πηγα 5 γραμμες με full απεριοριστα ολα + σταθερο 300αρα + Cosmote TV και δεν μου ειπαν τιποτε!!!

Thanks

Καλα απο μονοι τους γιατι να στο πουν ; Υπαρχει και στο site αν το εψαχνες. Δεν το διαφημιζουν ομως.

5 hours ago, PETROS13 said:

Συχνά οι εταιρείες βγάζουν προσφορές για σε μεταφέρουν. 

Και οι 3 μεγάλες εταιρείες για να σε φέρουν με φορητοτητα μπορεί να σου δώσουν τιμή που είναι γύρω στα 30 ευρώ το μήνα. Όσες δίνουν data sharing αντίστοιχα σου δίνουν την έξτρα κάρτα.  

Σωστα , εχω ακουσει και χαμηλοτερες τιμες για να σε τραβηξουν . Αυτην την στιγμη μιλαω για τιμη χωρις φορητοτητες , η οποια ειναι 41€ στην κοσμοτε , η οποια ειναι η μονη που δινει εως +4 καρτες . Παλαιοτερα εδινε και η Vodafone 4 καρτες αλλα εχει δυο χρονια που το εκοψε και δινει μια, και η Nova παλι μια δινει. Συνολικα μοναχα αν στο σπιτι που μενεις δεν εχει σημα η κοσμοτε και υπερεχουν συντριπτικα οι αλλες δυο , αξιζει να μην πας στην κοσμοτε .

Επειδη εδω και δυο χρονια εχω mobile internet αποκλειστικα , και εχω αλλαξει και τις εταιριες , και το ψαχνω για φιλους και οικογενεια , αυτο που λεω δεν το λεω τυχαια. Αν θελει καποιος 1-3 γραμμες ιντερνετ για σπιτι ή σαν δευτερη γραμμη για κινητο δεν υπαρχει αντιστοιχη προσφορα. Στις 4-5 γραμμες και πανω τοτε μαλλον το gigamax unlimited επειδη δινει και απεριοριστη ομιλια στην βασικη γραμμη θα το προτεινα πιο πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...