Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 hours ago, drdedus said:

 Δεν χλευαζω κατι.

Εσύ προσπαθείς να με πείσεις να μην ψαξω για αλλο η και το ιδιο προιον σε καλύτερη τιμή.

μπορεί ντομάτα στα αστικά κεντρα να μην κυκλοφορεί στην επιθυμητή τιμή και ποιότητα εύκολα αλλά sim όπως πχ μπορείς να καταλαβεις (ακομα και απο τα προηγούμενα ποστ) κυκλοφορεί στην επιθυμητή τιμη και ποιότητα η την "κυκλοφορείς και εσυ" εύκολα .  ΟΛΑ αυτ αν ΔΕΝ τρεξεις και σκεφτείς.  Εκτός αν μιλάς για κατι που το "Χρειαζόμασταν χθες" η για μαζική αγορά μεγάλου αριθμού sim η θέλουμε κάποιο συγκεκριμένο παραστατικό. 

Δεν μπορώ να σκεφτώ που αλλού μπορείς να εχεις δίκιο σε ενα thread προσφορών που μας αρέσει να το ξεψαχνιζουμε.  Τι άλλο να σου πω αν δεν μπορείς να καταλάβεις τα παραπανω .

 

 

δεν ξερω τον χαλκο (χρόνια η δεκαετίες ανάλογα τον χώρο η την χρηση) πριν σκεφτείς οτι δεν τον χρειάζεσαι.

Οσο για τις προσφορές που ρωτάς ψάχνεις για 1-2 καρτες στην προκειμένη η μαζικά και αμεσα 20-100 κλπ?

 

 

Αυτο ακριβως , τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, oldnew είπε

Ψάξε οσο θες για καλύτερη τιμή. Αν βρεις, σφύρα μας κλεφτηκα.. 10€ το μηνα απεριόριστο ίντερνετ ΔΕΝ υπάρχει αλλού οσο και να ψάξεις. Ψαξαν πολλοί πριν από σενα. Μακάρι να υπήρχε και επαρχία. 

διάβασε απο την αρχη αυτα που εγω, κοιτα και τις απαντήσεις προς εμενα αλλα και γενικότερα μπας και καταλάβεις, αλλιως περίμενε λιγο

1 ώρα πριν, asteroulis είπε

Αυτο ακριβως , τίποτα άλλο...

κολλάς και φαίνεται.

Πρώτα  από όλα εξ αρχής είπα ότι είναι καλή φάση.

απλά εγώ δεν θα πάρω.

ίσως να μην είναι κατανοητό από σένα αλλά εγώ δεν θα πάρω και εξακολουθεί να είναι καλή φάση.

όποιος θέλει να πάρει εκεί είναι μπορεί να αγοράσει.

δεν είπα εγώ σε κανέναν να μην αγοράσει εσύ προσπαθείς να με επίσης ότι πρέπει να αγοράσω και να μην κοιτάξω αλλού.

 

Ομως εδώ αστερούλη έχουμε ένα υποπροϊόν.

κι αν θέλουμε να έχουμε το μέγιστο κέρδος πρέπει να το δούμε έτσι.

Αυτοι μπορεί να το παρουσιάσαν ως προϊόν και εσύ να ψάρωσες ομως εγώ το βλέπω αλλιώς.

η πλάκα είναι ότι είσαι τόσο παρωμένος που μπορεί να το έχεις αγοράσει ως υπό προϊόν και να μην το δείχνεις Φωναζεις στους άλλους το πώς θα αγόρασουν και αυτοί αν θες να βοηθήσεις πραγματικά.

 

δεν χρειάζεται και πολύ μυαλό για να καταλάβει κάποιος πόσο κοστίζει το ίντερνετ στην ελλάδα και τι του δίνει αυτό το πακέτο

όμως εγώ επαναλαμβάνω άν εσυ το έχεις αγοράσει έτσι όπως λέω και επιμένεις εγώ να το πάρω έτσι όπως το πουλάνε τώρα ή είσαι πορωμένος ή αδιάφορος και δεν μου δείχνεις και εμένα τι άλλο μπορώ να κάνω σε ένα thread που βγάζουμε από τη μύγα ξύγκι και κοιτάμε το τι άλλο μπορούμε να κάνουμε.

 

 

 

 

Επεξ/σία από drdedus
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρεις , αδυνατώ να παρακολουθήσω τον ειρμό των σκέψεων σου. Δεν μπορω να σου απαντήσω γιατι δεν βγάζω νόημα .
Χοντρικα αν καταλαβα , σου διευκρινιζω τα εξης.
Εδω και 2 χρονια εχω λυσει το προβλημα που ειχα στο σπιτι με λυση mobile internet. Εχω απεριοριστα μεσω gigamax unlimited , και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Την συγκεκριμενη λυση της Frog δεν θα την παρω διοτι δεν την χρειαζομαι , αλλα οπως ειπα ειναι εξαιρετικη , και την εχω προτεινει σε αρκετους που με εχουν ρωτησει εδω και καιρο. Δεν προσπαθησε κανεις να σε πεισει για να παρεις κατι , απο οσο διαβασα αυτες τις μερες. Το οτι καποια στιγμη εκανε λιγοτερο , δεν λεει κατι. Το οτι ενδεχομενως να ξανακανει λιγοτερο μετα απο εναν χρονο παλι δεν λεει κατι. Αν τωρα χρειαζεσαι ιντερνετ στο σπιτι ειτε θα μεινεις χωρις ιντερνετ εως τον Νοεμβρη ειτε θα κλεβεις απο τον γειτονα. Δεν βλεπω καποια εναλλακτικη , δεν εχεις παρουσιασει καποια εναλλακτικη , παρερμηνευεις λεγομενα και προθεσεις , και απαντας καπως ασυναρτητα.
Αν εχεις κατι να συνεισφερεις στην κουβεντα καλως , εγω αποχωρω απο αυτον τον διαλογο διοτι δεν εχει να προσφερει κατι , και γιατι ο,τι σου απαντησα ηταν επιχειρηματολογια προς τα εκει που εβλεπα φως. Ουτε προσωπικη επιθεση ηταν , ούτε τιποτα.

Με συγχωρεις εαν με τα λεγομενα μου σου εδωσα να καταλαβεις κατι άλλο απο αυτο που ειχα σκοπο.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, drdedus είπε

διάβασε απο την αρχη αυτα που εγω, κοιτα και τις απαντήσεις προς εμενα αλλα και γενικότερα μπας και καταλάβεις, αλλιως περίμενε λιγο

κολλάς και φαίνεται.

Πρώτα  από όλα εξ αρχής είπα ότι είναι καλή φάση.

απλά εγώ δεν θα πάρω.

ίσως να μην είναι κατανοητό από σένα αλλά εγώ δεν θα πάρω και εξακολουθεί να είναι καλή φάση.

όποιος θέλει να πάρει εκεί είναι μπορεί να αγοράσει.

δεν είπα εγώ σε κανέναν να μην αγοράσει εσύ προσπαθείς να με επίσης ότι πρέπει να αγοράσω και να μην κοιτάξω αλλού.

 

Ομως εδώ αστερούλη έχουμε ένα υποπροϊόν.

κι αν θέλουμε να έχουμε το μέγιστο κέρδος πρέπει να το δούμε έτσι.

Αυτοι μπορεί να το παρουσιάσαν ως προϊόν και εσύ να ψάρωσες ομως εγώ το βλέπω αλλιώς.

η πλάκα είναι ότι είσαι τόσο παρωμένος που μπορεί να το έχεις αγοράσει ως υπό προϊόν και να μην το δείχνεις Φωναζεις στους άλλους το πώς θα αγόρασουν και αυτοί αν θες να βοηθήσεις πραγματικά.

 

δεν χρειάζεται και πολύ μυαλό για να καταλάβει κάποιος πόσο κοστίζει το ίντερνετ στην ελλάδα και τι του δίνει αυτό το πακέτο

όμως εγώ επαναλαμβάνω άν εσυ το έχεις αγοράσει έτσι όπως λέω και επιμένεις εγώ να το πάρω έτσι όπως το πουλάνε τώρα ή είσαι πορωμένος ή αδιάφορος και δεν μου δείχνεις και εμένα τι άλλο μπορώ να κάνω σε ένα thread που βγάζουμε από τη μύγα ξύγκι και κοιτάμε το τι άλλο μπορούμε να κάνουμε.

 

 

 

 

Δεν βγάζεις νόημα, γραφτα πάλι με λίγη συνοχή να καταλάβουμε 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, asteroulis είπε

Με συγχωρεις , αδυνατώ να παρακολουθήσω τον ειρμό των σκέψεων σου. Δεν μπορω να σου απαντήσω γιατι δεν βγάζω νόημα .
Χοντρικα αν καταλαβα , σου διευκρινιζω τα εξης.
Εδω και 2 χρονια εχω λυσει το προβλημα που ειχα στο σπιτι με λυση mobile internet. Εχω απεριοριστα μεσω gigamax unlimited , και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Την συγκεκριμενη λυση της Frog δεν θα την παρω διοτι δεν την χρειαζομαι , αλλα οπως ειπα ειναι εξαιρετικη , και την εχω προτεινει σε αρκετους που με εχουν ρωτησει εδω και καιρο. Δεν προσπαθησε κανεις να σε πεισει για να παρεις κατι , απο οσο διαβασα αυτες τις μερες. Το οτι καποια στιγμη εκανε λιγοτερο , δεν λεει κατι. Το οτι ενδεχομενως να ξανακανει λιγοτερο μετα απο εναν χρονο παλι δεν λεει κατι. Αν τωρα χρειαζεσαι ιντερνετ στο σπιτι ειτε θα μεινεις χωρις ιντερνετ εως τον Νοεμβρη ειτε θα κλεβεις απο τον γειτονα. Δεν βλεπω καποια εναλλακτικη , δεν εχεις παρουσιασει καποια εναλλακτικη , παρερμηνευεις λεγομενα και προθεσεις , και απαντας καπως ασυναρτητα.
Αν εχεις κατι να συνεισφερεις στην κουβεντα καλως , εγω αποχωρω απο αυτον τον διαλογο διοτι δεν εχει να προσφερει κατι , και γιατι ο,τι σου απαντησα ηταν επιχειρηματολογια προς τα εκει που εβλεπα φως. Ουτε προσωπικη επιθεση ηταν , ούτε τιποτα.

Με συγχωρεις εαν με τα λεγομενα μου σου εδωσα να καταλαβεις κατι άλλο απο αυτο που ειχα σκοπο.

δηλαδή εσύ παίζεις με gigamax unlimited και στο πρώτο ποστ που μου απάντησες μου έδειξες χωρις να χρειάζομαι το frog ως την καλύτερη λύση που με συμφέρει??

Και επιμένεις σε αυτό χωρίς να μου εχεις πει τι μπορώ να κανω και εγω να επωφεληθω στο maximum όπως εσύ??

 

Ακου φιλε

επειδή προχθές έκανα και εγώ το ίδιο με κάποιο φίλο μου αλλά και μέναν τυχαίο..

δεν έβγαλα πίδακες νερού να υποδεχτώ την προσφορά της frog.

του είπα απλά υπάρχει σκέψου το.

εκεί που επέμενα με την εμμονή που έχεις εσύ  προς εμενα..

είναι να του εξηγήσω ότι το gigamax .... τον συμφέρει περισσότερο και να σκεφτεί χωρίς να φοβάται γιατί είχε την καθοδήγηση και αυτή τη λύση.

εσύ χωρίς να με ξέρεις εμένα και τις ανάγκες Η ΤΙ Πληρώνω ήδη! μου φορώντας παρωπίδες και ξεχνώντας το forum που είσαι και το σκοπό του..

μου έδειξες μόνο την προσφορά της frog χωρίς να μου εξηγήσεις εναλλακτικές και τι με συμφέρει περισσότερο!

ακόμα και όταν πετάξαν τον μπαλάκι κάποιοι άλλοι!

αντί να αρπαχτεις από αυτό και να πεις να παιδιά υπάρχει και αυτό!!

ή να ασχοληθείς και με αυτο

συνέχισες αυτό το ανούσιο πορωμένο παιχνίδι με μένα.
 

ΜΕ άλλα λόγια αν σε είχα ακούσει χωρίς να γνωρίζω δεν θα γνώριζα αυτό που έχεις κάνει εσύ και με συμφέρει περισσότερο.

γιατί όπως είπα επέμενες στη συμβουλή σου χωρίς να γνωρίζεις τις ανάγκες μου.

ΧΩΡΊΣ να ξερεις Τι πληρώνω και πως μπορώ να το πλάσω και εγω.

καλησπέρα!!

είμαι σίγουρος ότι πέφτεις από τα σύννεφα.

εξ αρχής ήξερα που θα καταλήξε ηι συζήτηση.

απλά ήθελα να δω πού θα το τραβήξεις.

 

πες τώρα ξανα στον κόσμο τι έχεις κάνει εσύ ..

όπως με επρηξες εμένα.

Άνοιξε του τα ματια, μην του τα κλείνεις.

οργανωθείτε γιατι χανόμαστε μπορείς να πεις χαριτολογώντας.

Επεξ/σία από drdedus
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, drdedus είπε

δηλαδή εσύ παίζεις με gigamax unlimited και στο πρώτο ποστ που μου απάντησες μου έδειξες χωρις να χρειάζομαι το frog ως την καλύτερη λύση που με συμφέρει??

Και επιμένεις σε αυτό χωρίς να μου εχεις πει τι μπορώ να κανω και εγω να επωφεληθω στο maximum όπως εσύ??

 

Ακου φιλε

επειδή προχθές έκανα και εγώ το ίδιο με κάποιο φίλο μου αλλά και μέναν τυχαίο..

δεν έβγαλα πίδακες νερού να υποδεχτώ την προσφορά της frog.

του είπα απλά υπάρχει σκέψου το.

εκεί που επέμενα με την εμμονή που έχεις εσύ  προς εμενα..

είναι να του εξηγήσω ότι το gigamax .... τον συμφέρει περισσότερο και να σκεφτεί χωρίς να φοβάται γιατί είχε την καθοδήγηση και αυτή τη λύση.

εσύ χωρίς να με ξέρεις εμένα και τις ανάγκες Η ΤΙ Πληρώνω ήδη! μου φορώντας παρωπίδες και ξεχνώντας το forum που είσαι και το σκοπό του..

μου έδειξες μόνο την προσφορά της frog χωρίς να μου εξηγήσεις εναλλακτικές και τι με συμφέρει περισσότερο!

ακόμα και όταν πετάξαν τον μπαλάκι κάποιοι άλλοι!

αντί να αρπαχτεις από αυτό και να πεις να παιδιά υπάρχει και αυτό!!

ή να ασχοληθείς και με αυτο

συνέχισες αυτό το ανούσιο πορωμένο παιχνίδι με μένα.
 

ΜΕ άλλα λόγια αν σε είχα ακούσει χωρίς να γνωρίζω δεν θα γνώριζα αυτό που έχεις κάνει εσύ και με συμφέρει περισσότερο.

γιατί όπως είπα επέμενες στη συμβουλή σου χωρίς να γνωρίζεις τις ανάγκες μου.

ΧΩΡΊΣ να ξερεις Τι πληρώνω και πως μπορώ να το πλάσω και εγω.

καλησπέρα!!

είμαι σίγουρος ότι πέφτεις από τα σύννεφα.

εξ αρχής ήξερα που θα καταλήξε ηι συζήτηση.

απλά ήθελα να δω πού θα το τραβήξεις.

 

πες τώρα ξανα στον κόσμο τι έχεις κάνει εσύ ..

όπως με επρηξες εμένα.

Άνοιξε του τα ματια, μην του τα κλείνεις.

οργανωθείτε γιατι χανόμαστε μπορείς να πεις χαριτολογώντας.

σορυ που παρεμβαινω αλλα το θεμα λεει "FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog" γιατι απορεις αμα αυτο συζητιεται?

επισης τα gigamax unlimited δεν πανε 35 ευρω το μηνα νομιζω? αν ναι μιλαμε για 420 vs 120 ευρω, δεν υπαρχει συγκριση. αν κανω λαθος εχεις καποιο λινκ για το πακετο που συμφερει καλυτερα με απεριοριστα δεδομενα? (ή εστω με 100+ gb)

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε το πρώτο πράγμα που είπα εδω μεσα

Είπα εγω οτι απορώ που συζητάμε αυτό?  ισως αν δεν το κατάλαβα αλλα δεν νομίζω, δεν είναι λογικό να το είπα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, asteroulis said:

Ειναι , μπορεις να παρεις και στο καταστημα frog Αριστοτελους

 

Σκέφτομαι να περάσω να πάρω και εγώ σήμερα.. Αφού δεν μου κάνανε καμία καλή προσφορά σε gigamax..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, me3ikan είπε

Σήμερα πήγε η κοπέλα μου και πήρε την προσφορά από Αριστοτέλους. Είναι ότι ακριβώς χρειάζομαι για το στρατό!

Ποια ακριβώς ήταν η διαδικασία; Έγγραφα κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexx_bauer είπε

Ποια ακριβώς ήταν η διαδικασία; Έγγραφα κλπ;

Φαντάζομαι ότι ακριβώς χρειάζεται σε κάθε νέα σύνδεση κινητού. Μόνο ταυτότητα λογικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...