Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 minutes ago, gregdel said:

Revolut disposable Μπορει να μπει;

Όχι δεν γίνεται το δοκίμασα, βγάλε μία virtual μόνο για το ant1+ και βάλε monthly limit 1€, αυτό έκανα εγώ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το έκανα με revolut (κανονική όχι μιας χρήσης) και όλα πήγαν καλα. μπορώ να ακυρώσω στο καπάκι ή ενα μηνα απαραιτητα πριν το τελος;

που μπορω να δω ποτε ληγει γιατι το μονο που μου εφανιζει ειναι ημερομηνια επομενης χρεωσης 18/3/24

18 λεπτά πριν, PLHROPPP είπε

το έκανα με revolut (κανονική όχι μιας χρήσης) και όλα πήγαν καλα. μπορώ να ακυρώσω στο καπάκι ή ενα μηνα απαραιτητα πριν το τελος;

που μπορω να δω ποτε ληγει γιατι το μονο που μου εφανιζει ειναι ημερομηνια επομενης χρεωσης 18/3/24

Επεξ/σία από PLHROPPP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μας χαρίζουν, αλλά θέλουμε και να το κάνουν με τους δικούς μας όρους, έχει πολύ πλάκα. Ότι δηλαδή η επιχείρηση δεν έχει κάποιον απώτερο στόχο για κέρδος, όχι. Να μας τα δώσουν δωρεάν και άνευ όρων οι απατεώνες #σαδεντρεπονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Εμένα εδώ κ 3-4 μέρες με το που μπαίνω εφαρμογή,είναι μαύρο..Δεν ανοίγει τίποτα..Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

Πως να σου απαντήσει κάποιος όταν δε λες σε τι συσκευή έχεις την εφαρμογή? Σε πρώτη φάση (όπου και να είναι εγκατεστημένη) δοκίμασες να κάνεις απεγκατάσταση και μετά εκ νέου εγκατάσταση? Εάν είσαι σε android δοκίμασες να κάνεις "clear cache"? Τέλος πάντων μαντικές ιδιότητες προσωπικά δεν έχω😁

1 ώρα πριν, PLHROPPP είπε

το έκανα με revolut (κανονική όχι μιας χρήσης) και όλα πήγαν καλα. μπορώ να ακυρώσω στο καπάκι ή ενα μηνα απαραιτητα πριν το τελος;

που μπορω να δω ποτε ληγει γιατι το μονο που μου εφανιζει ειναι ημερομηνια επομενης χρεωσης 18/3/24

Δεν γνωρίζω τι θα γίνει εάν κάνεις ακύρωση αμέσως. Κάποιοι έγραψαν ότι επικοινωνώντας με τον ΑΝΤ τους είπαν ότι θα παραμείνει ενεργή η 9μηνη δωρεάν συνδρομή. Γιατί να μην περιμένεις τουλάχιστον 2-3 μήνες που θα γράψουν εμπειρία από αυτό εδώ ή αλλού??😎

Πάντως εγώ έχω ήδη αποδεχθεί μία χρέωση 0,00 ευρώ (άρα 1 από 9) και η εικόνα που έχει η εφαρμογή φαίνεται στο screenshot (από το Διαχείριση Λογαριασμού). Έχω βάλει κάρτα Alpha Bank που και για 0,01 χρέωση μου ζητάει επαλήθευση της χρέωσης μέσω κινητού. Στην 1η φορά ζητήθηκε έγκριση για 0,00 ευρώ😁  Τώρα εάν στις 29/2/2024 μου ζητηθεί ξανά έγκριση για 0,00 ευρώ ή θα γίνει αυτόματα (θεωρώντας ότι τον προηγούμενο μήνα έδωσα έγκριση για όλο το 9 μηνο) θα δούμε. Θα πω την εμπειρία μου εδώ.

Πάντως στο ιστορικό βλέπεις δεν φαίνεται κάποια χρέωση (έστω και η μηδενική που έγινε ήδη)

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-02-18 184655.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο κινητό εκανα τις διαδικασίες/κατέβασα το app και παίζει.

Στην tv (tcl p635 google tv) κατέβασα το app από play store αλλά κάνει λούπες και κολλάει η tv(με το που ανοίξω χωρίς να συνδεθώ) και θέλει σβήσιμο/άνοιγμα για να ξεκολλήσει η tv.

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος αντίστοιχο θέμα?

Υ.γ Με cast παίζει αλλά έχω την εντύπωση πως είναι χαμηλότερης ανάλυσης από αυτό που θα έπρεπε.

Υ.γ2 Πάντως παίζει θέμα γενικά με τις "ελληνικές" εφαρμογές.Στην προσφορά που είχε η cosmote tv δεν κατάφερα ποτέ να συνδέσω την εφαρμογή στην tv και μάλιστα μιλούσα με το support καμιά ώρα+(clear cache/δεδομένων/εγκατάσταση/απεγκατασταση ΚΟΚ)..

Υ.γ3 Σε amazon/Netflix/apple tv όλα δουλεύουν ρολόι οπότε δεν πρέπει να είναι θέμα της δικής μου tv

Επεξ/σία από @topos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, @topos είπε

Στην tv (tcl p635 google tv) κατέβασα το app από play store αλλά κάνει λούπες και κολλάει η tv(με το που ανοίξω χωρίς να συνδεθώ) και θέλει σβήσιμο/άνοιγμα για να ξεκολλήσει η tv.

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος αντίστοιχο θέμα?

Πάντως σε 2 65άρες TCL Google TV που έχω, άλλο μοντέλο βέβαια (65C805) εγκαταστάθηκε άψογα και δουλεύει άψογα.

Έτσι από περιέργεια δες μέσα από την Διαχείριση του λογαριασμού σου (στο κινητό βέβαια που δεν έχεις θέμα) πως έχει "καταλάβει" την τηλεόρασή σου? π.χ. δες πως έχει χαρακτηρίσει την δικιά μου TCL (είναι το default name)... https://www.insomnia.gr/forums/topic/823832-προσφορά-9-μήνες-δωρεάν-αντ1-plus-από-το-mydeideigr/?do=findComment&comment=60179513

 

 

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ak156 said:

Πάντως σε 2 65άρες TCL Google TV που έχω, άλλο μοντέλο βέβαια (65C805) εγκαταστάθηκε άψογα και δουλεύει άψογα.

Έτσι από περιέργεια δες μέσα από την Διαχείριση του λογαριασμού σου (στο κινητό βέβαια που δεν έχεις θέμα) πως έχει "καταλάβει" την τηλεόρασή σου? π.χ. δες πως έχει χαρακτηρίσει την δικιά μου TCL (είναι το default name)... https://www.insomnia.gr/forums/topic/823832-προσφορά-9-μήνες-δωρεάν-αντ1-plus-από-το-mydeideigr/?do=findComment&comment=60179513

 

 

Δεν έχει καμία άλλη συσκευή -περα από το κινητό- γιατί η εφαρμογή στην tv δεν είναι ότι δεν συνδέετε, είναι ότι δεν ξεκινάει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, @topos είπε

Δεν έχει καμία άλλη συσκευή -περα από το κινητό- γιατί η εφαρμογή στην tv δεν είναι ότι δεν συνδέετε, είναι ότι δεν ξεκινάει καν.

Είναι πιθανόν να μην έχει ενημερωθεί ακόμα και το Playstore ή ακόμα πιο πιθανό να έχει παλιά έκδοση του app Ant1+....δοκίμασε να ενημερώσεις το Playstore... ή ίσως πρώτα να βρεις την εφαρμογή ΑΝΤ1 (μάλλον θα τη βρεις μέσα στα system apps) και να κάνεις update από εκεί την εφαρμογή....ή την κάνεις uninstall και μετά επανεγκατάσταση. Κάτι τέτοιο πρέπει να συμβαίνει.

*** Στο Playstore εάν κάνεις κλικ στο εικονίδιο του λογαριασμού σου επάνω δεξιά, θα σου βγάλει "Διαχείριση εφαρμογών και συσκευής", κάνεις νέο κλικ εκεί και θα βγάλει "Διαθέσιμες ενημερώσεις". Νέο κλικ εκεί και πιθανότατα θα βρεις ότι ο ΑΝΤ1 ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. Κάνε την και πες αποτέλεσμα.😎

Επεξ/σία από ak156
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ak156 said:

Είναι πιθανόν να μην έχει ενημερωθεί ακόμα και το Playstore ή ακόμα πιο πιθανό να έχει παλιά έκδοση του app Ant1+....δοκίμασε να ενημερώσεις το Playstore... ή ίσως πρώτα να βρεις την εφαρμογή ΑΝΤ1 (μάλλον θα τη βρεις μέσα στα system apps) και να κάνεις update από εκεί την εφαρμογή....ή την κάνεις uninstall και μετά επανεγκατάσταση. Κάτι τέτοιο πρέπει να συμβαίνει.

*** Στο Playstore εάν κάνεις κλικ στο εικονίδιο του λογαριασμού σου επάνω δεξιά, θα σου βγάλει "Διαχείριση εφαρμογών και συσκευής", κάνεις νέο κλικ εκεί και θα βγάλει "Διαθέσιμες ενημερώσεις". Νέο κλικ εκεί και πιθανότατα θα βρεις ότι ο ΑΝΤ1 ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. Κάνε την και πες αποτέλεσμα.😎

Δυστυχώς από playstore δεν βγάζει άλλη ενημέρωση για το app του ant1(έκδοση 1.1.3) και 4 από τις 10κριτικες αναφέρουν αντίστοιχο θέμα.

Θα τσεκαρω και από το site του ant1 βέβαια

Όπως και να έχει ευχαριστώ για το input+ τον χρόνο σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, @topos είπε

Δυστυχώς από playstore δεν βγάζει άλλη ενημέρωση για το app του ant1(έκδοση 1.1.3) και 4 από τις 10κριτικες αναφέρουν αντίστοιχο θέμα.

Θα τσεκαρω και από το site του ant1 βέβαια

Όπως και να έχει ευχαριστώ για το input+ τον χρόνο σου

1.   Εάν θέλεις δοκίμασε να το εγκαταστήσεις (και να παίξει εκεί) μέσα από τον Chrome. Έτσι και σαν δοκιμή😉

2. Deleted

***Update: .....δυστυχώς όμως και η δική εφαρμογή έχει νούμερο1.1.3🙃.....άρα δυστυχώς δεν είναι αυτό....εάν θέλεις δες και η εφαρμογή "Android System WebView" τι έκδοση είναι? (σε εμένα 121.0.6167.164). Από εκει και πέρα out of ideas για το app....δοκίμασε Browser Chrome (το 1)

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, user2163 είπε

Όχι δεν γίνεται το δοκίμασα, βγάλε μία virtual μόνο για το ant1+ και βάλε monthly limit 1€, αυτό έκανα εγώ

Έχω και εγω μια συγκεκριμένη virtual με όριο το 1€ την οποία πάντα χρησιμοποιώ σε τέτοιες περιπτώσεις. Και σε ηλεκτρονικές κρατήσεις σε εστιατόρια, είναι ότι πρέπει.

Επεξ/σία από mariosdemigod
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, p4n0s86 said:

Αυτό που μας χαρίζουν, αλλά θέλουμε και να το κάνουν με τους δικούς μας όρους, έχει πολύ πλάκα. Ότι δηλαδή η επιχείρηση δεν έχει κάποιον απώτερο στόχο για κέρδος, όχι. Να μας τα δώσουν δωρεάν και άνευ όρων οι απατεώνες #σαδεντρεπονται.

Οπως έχω γραψει και πιο πάνω, άσε την προσφορά στην άκρη, το ότι έχουν βγάλει πακέτο 9 μήνες 50 ευρώ και τον τελευταίο αγώνα δεν θα μπορέσεις να τον δείς γιατι 9 μήνες και 10 μέρες περίπου το σύνολο τον αγώνων το θεωρείς λογικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...