Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 hours ago, spinemm said:

Θα πας στο προφιλ σου-->διαχειριση λογαριασμου-->διαχειριση συνδρομης-->ακυρωση συνδρομης!!

αν θυμάμαι έλεγε, 14 ημερολογιακές μερες πριν την λήξη.

Υ.Γ.: δεν ενεργοποίησα την συνδρομή, για το λόγο που έγραψα σε προηγούμενο σχόλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 hours ago, duffyduck said:

αν θυμάμαι έλεγε, 14 ημερολογιακές μερες πριν την λήξη.

Υ.Γ.: δεν ενεργοποίησα την συνδρομή, για το λόγο που έγραψα σε προηγούμενο σχόλιο

Tι να σου πω αυτο δεν θυμαμαι να το διαβασα ομως για  να το γραφεις παει να πει οτι εσυ το προσεξες... προσωπικα θα το απενεργοποιησω μια μερα μετα το αντιστοιχο GP εαν με χρεωσει με χρεωσε...απο εκει και περα, μεχρι στιγμης ΜΑΠΑ το καρπουζι, τι εννοω, το δοκιμασα σε Laptop, στο ROG ALLY και στην τηλεοραση μεσω του box του Cosmote TV, με μοναδικη εξαιρεση το ROG ALLY (βοηθαει και η μικρη οθονη?), η αναλυση (ολα ειναι συνδεδεμενα ενσυρματα το ROG ALLY μεσω HUB) ειναι για τα μπαζα, δηλ οταν θα ειναι και οι ωρες της μεταδοσης τι θα γινεται???? Θελουν και 9Ε το μηνα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, safridia είπε

Μπορεις να προτεινεις ποια virtual να βγαλω για ακριβως τον ιδιο λογο με αυτο που λες και εσυ;

Πας στη revolut, φτιάχνεις μια νέα virtual, της βάζεις όριο 1€ και χρησιμοποιείς αυτή σε τέτοιες περιπτώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dcmpaira είπε

Εγώ που έκανα ήδη ακύρωση στο ant1 plus έκανα ζημιά? 

Θα είσαι χρήσιμος για όλους εμάς τους υπόλοιπους που δεν ακυρώσαμε, να μας πεις μετά τις 29/2 εάν θα εξακολουθείς να έχεις πρόσβαση.....νομίζω ότι έτσι είχαν απαντήσεις σε κάποιους από την εξυπηρέτηση του ΑΝΤ1.....όμως καλό θα ήταν να γράψεις και εσύ εδώ τι θα συμβεί στην πράξη😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα να παρω την προσφορα.

Κανω λογαριασμο και μου στελνουν email για να επιβεβαιωσω την διεύθυνση email που εβαλα.

Βρισκω το mail που μου στειλαν --> παταω στον συνδεσμο που εχει μεσα --> με παει στη σελιδα του αντ1 και μου γραφει

"συντομα θα λαβετε email για την επιβεβαιωση της διεύθυνσης ηλεκτρονικου ταχυδρομειου"

 

αφου πατησα το συνδεσμο που μου εστειλαν γιατι δεν τον αναγνωριζει;

κόλλησε;

αργει να γινει η επιβεβαίωση;

 

edit: πλεον οταν παταω το συνδεσμο που εστειλαν γραφει expired. please start again

 

Επεξ/σία από gbouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ak156 είπε

Θα είσαι χρήσιμος για όλους εμάς τους υπόλοιπους που δεν ακυρώσαμε, να μας πεις μετά τις 29/2 εάν θα εξακολουθείς να έχεις πρόσβαση.....νομίζω ότι έτσι είχαν απαντήσεις σε κάποιους από την εξυπηρέτηση του ΑΝΤ1.....όμως καλό θα ήταν να γράψεις και εσύ εδώ τι θα συμβεί στην πράξη😉

Χαχα πειραματόζωο. Θα ενημερώσω φυσικά.

  • Like 2
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον γράφει Η προσφορά ισχύει έως 15-03-2024.

Να ρισκάρουμε? Γιατί με ενεργοποίηση 9/3 πιάνει όλο το καλεντάρι της F1.

 

Επίσης για Hisense TV που δεν έχει εφαρμογή Αντ1+ υπάρχει κάποιος τρόπος χωρίς HDMI κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 25/02/2024 at 15:16, Parolos4 said:

Πλέον γράφει Η προσφορά ισχύει έως 15-03-2024.

Να ρισκάρουμε? Γιατί με ενεργοποίηση 9/3 πιάνει όλο το καλεντάρι της F1.

Πιανεις του 2 τελευταιους, αλλα χανεις τους 2 πρωτους.

Επεξ/σία από Chrisfm94
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Parolos4 είπε

Πλέον γράφει Η προσφορά ισχύει έως 15-03-2024.

Ειναι καποιες ημερες τωρα, εχει αναφερθει και στο τοπικ νωριτερα.

2 ώρες πριν, Parolos4 είπε

Γιατί με ενεργοποίηση 9/3 πιάνει όλο το καλεντάρι της F1.

Οχι ολο, χανεις τον πρωτο αγωνα του Bahrain που ειναι την αλλη βδομαδα.

Και μπαινει το διλλημα, Μπαχρεϊν ή Αμπου Νταμπι...  :) Αν βαλεις ομως για Μπαχρ, μαλλον χανεις και το Qatar αν το πανε με date και οχι με ημερες. Για 9, απλα χανεις practice και Q του 2ου αγωνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερα να κάνω το app να παίξει σε TVbox με Ugoos Port και Magisk ως root (Χ88 King - Amlogic S922)😎😉

Ενεργοποίηση Zygisk - Configure Deny List - Ant1+ check in Deny List 😉

UPDATE 27/02/2024 : Τελικά εγκατέστησα το app Ant1+ και σε H96 maxX3 και σε HK1 Box (S905X3)....Mission accomplished 😎😉😁

(Βέβαια έχω κάνει και κάποια άλλα που δεν ξέρω εάν επηρέασαν το θετικό αποτέλεσμα ή όχι)

1708974546378.jpg

 

H96maxX3_Ant1.jpg

Ant1_All_TVbox.jpg

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...