Προς το περιεχόμενο

Arctic cooling aios σε προσφορα απο το site της, απο 61 ευρω + 6 μεταφορικα


mitsos185

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, just getting started είπε

Υπάρχει περίπτωση όμως να σε βάλουν να "αποδείξεις" ότι την παρέλαβες έτσι?

Μπορεί να ακούγομαι παρανοϊκός, αλλά εγώ όταν ήρθε η δικιά μου και είδα χτυπημένο δέμα, το άνοιξα τραβώντας βίντεο. Και όντως το χτύπημα είχε περάσει και στο εσωτερικό κουτί της ψύκτρας, αλλά ευτυχώς σε εκείνο το σημείο ήταν η αντλία και όχι το ψυγείο, οπότε είχε περιθώριο.

Καθόλου παρανοϊκός. Εγώ πάντα τραβάω βίντεο όταν αγοράζω κάτι το οποίο μπορεί να έρθει διαλυμένο. Και πόσο μάλλον όταν η κούτα έρχεται έτσι. Είχα πάρει 2x 240 και ευτυχώς ήταν στο κάτω μέρος της κουτας τοποθετημένες.

image.jpeg.babb33ba8cf8ce1c78f2f5fc05969618.jpeg

Επεξ/σία από vaggos88
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 355
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 12/04/2024 at 00:50, vaggos88 said:

Καθόλου παρανοϊκός. Εγώ πάντα τραβάω βίντεο όταν αγοράζω κάτι το οποίο μπορεί να έρθει διαλυμένο. Και πόσο μάλλον όταν η κούτα έρχεται έτσι. Είχα πάρει 2x 240 και ευτυχώς ήταν στο κάτω μέρος της κουτας τοποθετημένες.

image.jpeg.babb33ba8cf8ce1c78f2f5fc05969618.jpeg

Τι κανονιά έφαγε;!

Την είχα πάθει περίπου έτσι κι γω σε 120αρα Arctic LF120 από computeruniverse de. Σε ρομβο μετατράπηκε θυμάμαι το ψυγείο. Δούλευε όμως.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, konik είπε

Η καταληκτική ημερομηνία της προσφοράς πότε είναι ?

Προσφορές θα έχει όλο το χρόνο. Δεν έχουν ανακοινώσει κάποιο χρονικό διάστημα για αυτές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, konik είπε

Η καταληκτική ημερομηνία της προσφοράς πότε είναι ?

 

4 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Προσφορές θα έχει όλο το χρόνο. Δεν έχουν ανακοινώσει κάποιο χρονικό διάστημα για αυτές

Για τρεις μήνες είχαν πει δεν ξερω αν εχει αλλάξει τώρα κατι 

https://hwbusters.com/cooling/arctic-liquid-freezer-iii-280-a-rgb-aio-review-great-performance-per-price-ratio/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα την αντικατάσταση που μου έστειλαν μετά την χτυπημένη που είχα παραλάβει.. 

Αν και άργησαν αρχικά να απαντήσουν , όταν έστειλα και φωτό με το τσακισμένο κουτί άμεσα μου είπαν ότι θα μου στείλουν άλλη , αρκεί βέβαια να χαράξω έναν αριθμό πάνω στο ψυγείο της χτυπημένης 🤦, όπως κ έκανα. 
οποτε σήμερα παρέλαβα την νέα. Το κουτι της συσκευασίας  είχε χτύπημα πάλι(dhl μεγάλη!)  άλλα ευτυχώς δεν είχε πειράξει κάτι 

δεν χρειάστηκε να στείλω  την άλλη πισω αρκεί να χάραζα την παλαιά. 
Εν κατακλείδι πολύ καλό το support τους.. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, GeeJay είπε

Σήμερα παρέλαβα την αντικατάσταση που μου έστειλαν μετά την χτυπημένη που είχα παραλάβει.. 

Αν και άργησαν αρχικά να απαντήσουν , όταν έστειλα και φωτό με το τσακισμένο κουτί άμεσα μου είπαν ότι θα μου στείλουν άλλη , αρκεί βέβαια να χαράξω έναν αριθμό πάνω στο ψυγείο της χτυπημένης 🤦, όπως κ έκανα. 
οποτε σήμερα παρέλαβα την νέα. Το κουτι της συσκευασίας  είχε χτύπημα πάλι(dhl μεγάλη!)  άλλα ευτυχώς δεν είχε πειράξει κάτι 

δεν χρειάστηκε να στείλω  την άλλη πισω αρκεί να χάραζα την παλαιά. 
Εν κατακλείδι πολύ καλό το support τους.. 

Οπότε έχεις και spare parts τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeeJay είπε

Αυτό μου είπε κ ο τύπος από το support. Έχω αν χρειαστώ και ανεμιστηράκια ανταλακτικα. 😂

Βασικα μια χαρα θα λειτουργεί και ΑΙΟ. Την βάζεις άνετα σε ένα δευτερο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...