Προς το περιεχόμενο

Arctic cooling aios σε προσφορα απο το site της, απο 61 ευρω + 6 μεταφορικα


mitsos185

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Arctic cooling για τα 23 χρονια της δινει πολυ καλες τιμες στις aio της ακομα και στα νεα μοντελα που βγηκαν πριν 5 μερες και πηραν πολυ καλες κριτικες. https://www.arctic.de/en/23YearsARCTIC/

  • Like 11
  • Thanks 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλή προσφορά και από μερικά review που είδα το extra fan για τα vram κάνει καλή δουλίτσα και γενικά τα σχόλια είναι πολύ καλά σε am5(σε Intel θα μπορούσε να ήταν λίιιιγο καλυτερα λόγο mounting bracket)

(αφού με έβαλε σε σκέψεις παρόλο που έχω phantom spirit+ γενικά δεν προτιμώ τις aio).

Spoiler

Απλά να πω λίγο για την συνολική επιφάνεια (cm2)

240=2880

280=3920

360=4320

420=5880

Επιπλέον μιας και το υγρό ψύξης είναι ανάλογο του δοχείου-> όσο μεγαλύτερο δοχείο τόσο μεγαλύτερη σταθερότητα και θερμική χωρητικότητα.

Γενικά όσοι το σκέφτονται ας πάνε στην μεγαλύτερη που χωράει στο κουτί τους.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ , ηρθε sms απο εναν αριθμο 6946663898 οτι δηθεν το πακετο ειναι σε αναμονη λογο ελλειψης οδου .... με λινκ απο tinyurl και καλα να το συμπληρωσω

 

Δεν εχω αγορασει κατι αλλο απεξω το τελευταιο 6μηνο 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, WaxOnWaxOff said:

Εντωμεταξυ , ηρθε sms απο εναν αριθμο 6946663898 οτι δηθεν το πακετο ειναι σε αναμονη λογο ελλειψης οδου .... με λινκ απο tinyurl και καλα να το συμπληρωσω

 

Δεν εχω αγορασει κατι αλλο απεξω το τελευταιο 6μηνο 

πρόσεχε μην σου στείλει κάνας φύλαρχος από Νιγηρία καμιά υδρόψυξη :P

εμένα μου ήρθε email από την Arctic ότι το δέμα το έχει παραλάβει η DHL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, WaxOnWaxOff είπε

Εντωμεταξυ , ηρθε sms απο εναν αριθμο 6946663898 οτι δηθεν το πακετο ειναι σε αναμονη λογο ελλειψης οδου .... με λινκ απο tinyurl και καλα να το συμπληρωσω

 

Δεν εχω αγορασει κατι αλλο απεξω το τελευταιο 6μηνο 

Οχι προς θεού. Απάτη είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, SeNNinhA said:

Οχι προς θεού. Απάτη είναι

Το ξερω ..... απλα κατι τετοιες τακτικες θα τις περιμενα απο κανα temu ,  οχι απο την arctic ..... εκτος αν παιζει να το εσπρωξε η dhl ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, WaxOnWaxOff είπε

Το ξερω ..... απλα κατι τετοιες τακτικες θα τις περιμενα απο κανα temu ,  οχι απο την arctic ..... εκτος αν παιζει να το εσπρωξε η dhl ? 

Τυχαίο γεγονός, έλαβα το ίδιο μήνυμα σήμερα (ο πάροχος το χαρακτήρισε ανεπιθύμητο οπότε προειδοποιεί τρόπον τινά) ενώ δεν έχω παραγγείλει τίποτα.

 

Η πρόσφορά btw πολύ καλή.

Οι freezer ii είχαν κορυφαία αποτελέσματα. Δεν έχω πέσει σε review για τις freezer iii, ελπίζω βλέπω οτι οι freezer iii θα τηρήσουν την παράδοση και θα διατηρήσουν την φήμη τους

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από nickol-us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks TS! Αν και έχω Noctua NH-D15 Chromax βλέπω το pc ότι γενικά είναι ζεστό ακόμα και τώρα που δεν είναι καλοκαίρι και ακόμα όταν δεν έχει load, βέβαια δεν βλέπω να πειράζει τα clocks του 5900X.
Έκανα την παραγγελία χθες το βράδυ μέσω paypal, βλέπω ότι η πληρωμή έγινε οκ και από την τράπεζα προς paypal και το paypal προς arctic αλλά όταν πατάω πάνω στην παραγγελία στο email που μου στείλανε, βγάζει σφάλμα και να επιλέξω άλλη μέθοδο πληρωμής και ότι η πληρωμή απέτυχε!
Είναι κάποιο θέμα της arctic αυτό; Το έχει βγάλει και σε άλλους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε λήγει η μαμωπροσφορά, γιατί κάθε μέρα που τη βλέπω είμαι στο τσακ να πατήσω το κουμπί και δεν ξέρω αν τελικά θα κρατηθώ?

To LL Lancool 216, τί παίρνει? Μπαίνει και η 420 ταβάνι?

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Πότε λήγει η μαμωπροσφορά, γιατί κάθε μέρα που τη βλέπω είμαι στο τσακ να πατήσω το κουμπί και δεν ξέρω αν τελικά θα κρατηθώ?

To LL Lancool 216, τί παίρνει? Μπαίνει και η 420 ταβάνι?

Το ίδιο ειμαι και εγω και φαντασου μολις πηρα το προηγουμενο μοντελο....

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Thanks TS! Αν και έχω Noctua NH-D15 Chromax βλέπω το pc ότι γενικά είναι ζεστό ακόμα και τώρα που δεν είναι καλοκαίρι και ακόμα όταν δεν έχει load, βέβαια δεν βλέπω να πειράζει τα clocks του 5900X.
Έκανα την παραγγελία χθες το βράδυ μέσω paypal, βλέπω ότι η πληρωμή έγινε οκ και από την τράπεζα προς paypal και το paypal προς arctic αλλά όταν πατάω πάνω στην παραγγελία στο email που μου στείλανε, βγάζει σφάλμα και να επιλέξω άλλη μέθοδο πληρωμής και ότι η πληρωμή απέτυχε!
Είναι κάποιο θέμα της arctic αυτό; Το έχει βγάλει και σε άλλους; 

Μιλα αμεσα μαζι τους. Τι περιμενεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Inler είπε

Αντί της Dark Rock TF αξίζει η μετάβαση σε Liquid Freezer III 280? 

Από πλευράς απόδοσης εννοώ ή είναι στα ίδια? 

Καλύτερη η λφ και λιγότερο θόρυβο στις ίδιες θερμοκρασίες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, SeNNinhA said:

Μιλα αμεσα μαζι τους. Τι περιμενεις?

Τους είχα στείλει email δεν απάντησαν, τώρα πήρα τηλ στο κινητό που δίνουν -να δοκιμάσω και τις δωρεάν κλήσεις προς εξωτερικό που έβαλε η Nova-, μου είπε ότι είναι καλά με την παραγγελία και θα μου στείλει σε email το tracking id σε λίγο. Θα κοιτάξουν την σελίδα τους τι δεν πάει καλά. Και το έχει πάρει ήδη λέει η μεταφορική, τόσο μπαμ; Εδώ διπλανή πόρτα κατάστημα και θέλει 7 μέρες για παράδοση χαχα (με το Scooter δεν μπορώ να παραλάβω για να μην περιμένω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Πότε λήγει η μαμωπροσφορά, γιατί κάθε μέρα που τη βλέπω είμαι στο τσακ να πατήσω το κουμπί και δεν ξέρω αν τελικά θα κρατηθώ?

To LL Lancool 216, τί παίρνει? Μπαίνει και η 420 ταβάνι?

Τελικα δεν κρατηθηκα. Την ειχα τοσες μερες στο καλάθι.... πατησα το κλικ.... Θα με κυνηγάει η γυναίκα μου.

 

Εννοειται οτι δεν ειχα κανένα προβλημα με την Artic Freezer II και τις θερμοκρασίες.

Αλλα μόνο και μόνο γιατί ποτέ δεν συμπάθησα αυτά τα γκρι sleeves με τις ασπρες ριγες που ήταν σαν φίδια και τα μαύρα της ΙΙΙ μου δέιχνουν πολύ καλύτερα.

Οφου τι μας κανουν.... Απο την μια θελουμε προσφορες και απο την αλλη παραπονιομαστε οταν τις εχουμε.... Κακό timing θα μου πεις!

  • Like 1
  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...