Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eβαλα να πουλησω 2 DW και το Invicta Pro Diver 8926OB, θα δωσω και κατι εξτρα και θα παρω το απο κατω. Ηθελα πολυ να κανω αυτην την αγορα αλλα δεν το ειχα καταφερει παλιοτερα.

 

steinhart-ocean-gmt-1.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να'σαι καλα φιλε μου. Οταν ερθει με το καλο, θα ποσταρω και φωτογραφιες.

 

 

Μεχρι να φτασω στο σημειο να παρω κανονικο Rolex GMT, αυτο θα με καλυψει πιστευω.  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει ευρωπαϊκό (για να μην έχω τελωνείο) site για ρολόγια orient εκτός του orientuhren.de?

Ψάχνω ένα μοντέλω αλλά δεν το έχει διαθέσιμο και σε amazon,ebay που έψαξα δεν το βρήκα.

Είνει το ER2A001B

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Πολύ όμορφο φαίνεται! Δεν κοιτάς και σε κανένα μαγαζί εδώ που πουλάει orient μήπως το έχει;

 

Orient θα είναι και το δικό μου επόμενο, κάποιο από mako, mako 2 ή ray.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβαλα να πουλησω 2 DW και το Invicta Pro Diver 8926OB, θα δωσω και κατι εξτρα και θα παρω το απο κατω. Ηθελα πολυ να κανω αυτην την αγορα αλλα δεν το ειχα καταφερει παλιοτερα.

 

steinhart-ocean-gmt-1.jpg

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η αρίθμηση στη στεφάνη γίνεται με τέτοιο τρόπο. Από το 0 έως το 24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η αρίθμηση στη στεφάνη γίνεται με τέτοιο τρόπο. Από το 0 έως το 24

 

Ειναι GMT. Mε το κοκκινο το βελος το βαζεις σε ωρα GMT, και αν εχω καταλαβει καλα το bezel ρυθμιζει τις διαφορες. Δεν ειμαι ακριβως σιγουρος, μπορει να λεω και βλακειες βεβαια

Oποιος γνωριζει ας μας δωσει τα φωτα του :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το bezel απλά βλέπεις την 3η ώρα. Πχ έχεις τον κόκκινο δείκτη ώρα Λονδίνου δλδ GMT και θες να βλέπεις και NY EST που είναι -5 ώρες και γυρίζεις το bezel 8 φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουψ. Δεν περναει η αγορα λογω capital controls. Μου ειπαν απο την τραπεζα να δοκιμασω αυριο. Για γελια η φαση :P :P

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Βρήκα όμως το ίδιο ρολόι στο amazon.con με ίδια τιμή. Εκεί πέρασε η συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Βρήκα όμως το ίδιο ρολόι στο amazon.con με ίδια τιμή. Εκεί πέρασε η συναλλαγή.

 

Tι ποσο ηταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...