Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε να προτεινετε καποιο ρολοι μεχρι 150 με 200 ευρω; Ειδα καποια Emporio Armani και Tommy Hilfiger που μου αρεσαν. Υπαρχει σε αυτα τα χρηματα κατι που να αξιζει περισσοτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συμφωνώ αλλά δεν ήταν σοβαρό πόσο για εμένα. Απλά παρέλειψα το σέρβις της 5ετιας του 16610 πριν το δώσω και κράτησα και κάτι ψιλά.

Με τα ρέστα πήγε το 16710 να βάλει λαδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://youtu.be/9CfV6Mo_2tM


Ναι συμφωνώ αλλά δεν ήταν σοβαρό πόσο για εμένα. Απλά παρέλειψα το σέρβις της 5ετιας του 16610 πριν το δώσω και κράτησα και κάτι ψιλά.
Με τα ρέστα πήγε το 16710 να βάλει λαδακι.

εχεις 2 ρολεξ κ μετα πηγες κ πηρες Borealis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις απο κινα τελευταια κανενα φθηνο να μου πει τι παιζει με το τελωνείο. 
κοιταζω ενα απο gearbest με ~11 ευρω και αναρωτιεμαι τι παιζει. Αυτό κοιταζω επι την ευκαιρια :)
20170822114916_35721.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δυο κουμπιά είναι  έτσι για διακοσμητικούς λόγους. Επίσης οι δευτερεύοντες δείκτες δεν δουλεύουν

Αν είναι και αυτόματο μάλλον δεν θα λέει την ώρα. Επίσης το υλικό κατασκευής της κάσας ξεβάφει και αφήνουν στίγματα στο δέρμα.

Για quartz πάντως δεν υπάρχει θέμα με το μηχανισμό. 

Υποχρεωτικά αλλάζεις λουράκι γιατί διαλύεται σύντομα.

σαν αυτά που πουλάνε οι πλανόδιοι αν πουλάνε ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο φαίνεται να λειτουργεί κανονικά σε αντίθεση με τα περισσότερα που κοιτάζω, και σε βίντεο που έχω δει φαίνεται να λειτουργεί καλά.

 

Δε το θέλω για κάτι σοβαρό, έχω ενα ρολόι εδώ και πολλά χρόνια το οποίο έχει μεγάλη συναισθηματική αξία για μένα, απλά επειδή δε θέλω να το πάρω στρατό θέλω ένα φθηνό ίσα ίσα να βλέπω την ώρα, και επειδή είναι ένα από τα λίγα που μου άρεσαν (γενικά είμαι πάρα πολύ δύσκολος στο θέμα του ρολογιού, μόνο κάτι seiko και μερικά Casio μου άρεσαν, αλλά δε δίνω 300+ για κάτι που θα κρατήσω μερικούς μήνες, έτσι και αλλιώς μόλις βγω θα φοράω πάλι το δικό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...