Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ'ότι έμαθα την άλλη βδομάδα θα το βγάλει στα 200 €...

 

:)

 

Λογικά πλάκα κάνεις αλλά αν δεν κάνεις για πες τι ξέρεις. Γιατί θα πέσει πολύ σκέψη μεταξύ αυτού ή του Xperia Neo V στα 200€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι έμαθα την άλλη βδομάδα θα το βγάλει στα 200 €...

 

:)

 

Αν ισχύει αυτό που αναφέρεις δώσε info.

Στην περίπτωση αυτή θα λυγίσω και θα αvτικαταστήσω νωρίτερα το ideos x5. :)

 

Λογικά πλάκα κάνεις αλλά αν δεν κάνεις για πες τι ξέρεις. Γιατί θα πέσει πολύ σκέψη μεταξύ αυτού ή του Xperia Neo V στα 200€.

 

Στην περίπτωση αυτή δεν νομίζω ότι χρειάζεται και πολύ σκέψη. Ναι μεν παλιότερο μοντέλο αλλά το Galaxy S είναι καλύτερο στα σημεία πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι έμαθα την άλλη βδομάδα θα το βγάλει στα 200 €...

 

:)

 

:shock:

 

και πηγαινα τις μερες που ποσταρα να το αγορασω και ετυχε να μη παω τελικα !!! Ωραια 200 € ειναι μια χαρουλα!

 

Ασχετο: ακουσα και ειδα [ακουσα επειδη μου το πε φιλος μου , ειδα στο site :P ] πως στα multiδrama το S plus white το χουν 279 :rolleyes: Ο φιλος πηγε στου πειραια δεν ξερω για αλλα καταστηματα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα παντως επειδη ψαχνω κ εγω για συσκευη για ν αλλαξω το wave μου και στα 200 να πεσει δεν θα το παρω.μεχρι τις αρχες του 2012 που θα αρχισουν να ερχονται τα καινουρια αναμενεται τρελο ξεστοκαρισμα και νομιζω οτι αξιζει να περιμενεις.δικια μου εκτιμηση οτι σιγα σιγα θα "σκοτωσουν" και το xperia play που χει παει ακλαφτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Στην περίπτωση αυτή δεν νομίζω ότι χρειάζεται και πολύ σκέψη. Ναι μεν παλιότερο μοντέλο αλλά το Galaxy S είναι καλύτερο στα σημεία πιστεύω.

 

Όμως είναι παλιότερο ενάμιση χρόνο. Ποιο έχει καλύτερη CPU και GPU; Δεν ξέρω.Πάντως ο γαλαξίας έχει στα θετικά του την Super-Amoled, την μεγάλη rom όπως και το πολύ χαμηλό SAR αλλά το NEO V θα πάρει επίσημα 4.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το είπε φίλη της οποίας η αδελφή δουλεύει σε κατάστημα Media Markt.

Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου αλλα πιστεύω πως είναι αξιόπιστη πληροφορία.

 

Δεν υπάρχει λόγος να σας κάνω πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το είπε φίλη της οποίας η αδελφή δουλεύει σε κατάστημα Media Markt.

Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου αλλα πιστεύω πως είναι αξιόπιστη πληροφορία.

 

Δεν υπάρχει λόγος να σας κάνω πλάκα.

 

εγω ο λογος για τον οποιο πιστευω οτι δεν προκειται να πεσει στα 200 ειναι επειδη.. εδω εφυγε σαν τρελο στα 249 μεσα σε λιγες μερες και συνεχισε να πουλιεται στα 279 που το βαλανε μετα..γιατι να μην το βαλουν απλα στα 249 παλι και να το ριξουν στα 200? μακαρι να γινει κατι τετοιο αλλα χλωμο το κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο να πέσει αυτή την περίοδο των εορτών στα 200. Εμένα δεν θα μου κάνει εντύπωση αν το ξαναβάλουν στα 279.

 

 

Για πληροφορηση σας στην Ιταλία οπου βρισκομαι η Mediaworld το ειχε βαλει σε προσφορά πριν 2 μήνες περίπου στα 199 Ευρώ (7000 κομμάτια). Αρα η τιμή δεν ειναι καθολου παράλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πληροφορηση σας στην Ιταλία οπου βρισκομαι η Mediaworld το ειχε βαλει σε προσφορά πριν 2 μήνες περίπου στα 199 Ευρώ (7000 κομμάτια). Αρα η τιμή δεν ειναι καθολου παράλογη.

 

Φίλε Προμηθέα άλλο Ιταλία και άλλο Ελλάντα. Πριν 2 μήνες αντίστοιχα εδώ αντί για 199 το έδιναν 249. Αλλά τώρα φτάνει Δεκέμβριος ο οποίος είναι ο χειρότερος μήνας αν θες να πάρεις κάτι(για εδώ μιλάω). Βλέπεις οι περισσότεροι πάνε και ψωνίζουν σαν τα πρόβατα τσιμπώντας δήθεν εορταστικές προσφορές οι οποίες όμως είναι τιμές είτε υπάρχουσες είτε αυξημένες 10-20%. Αλλά στο Ελλάντα έχουμε πολύ χρήμα είπαμε...

 

ΥΓ: Να δείτε που κάποιοι θα το αγοράζουν Χριστουγενιάτικα στα 279 και θα είναι όλο χαμόγελο από την καταπληκτική τιμή που το βρήκαν :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ..

 

270 Ευρώ κοστιζει εδώ τώρα (τιμη street) το διπήρηνο LG Optimus 2X + 16Gb καρτα μνήμης.. Και αν εχεις μετρητό, σηκώνει παζάρι

 

Και μην ξεχναμε οτι η Ιταλία δεν ειναι στα καλύτερά της τώρα.. Απλά οι περισσότεροι Ιταλοί το ψάχνουν λίγο παραπάνω και δεν παρασύρονται εύκολα από τους κράχτες... Αυτό θα πρέπει να κανουμε και εμεις πιστεύω..

 

Αλλά ειπαμε, λεφτά υπάρχουν (;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...