Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, σορυ κιολας, αλλά πως μπορειτε να κοιμαστε με κατι που σας ακουμπαει και εινα στο ρευμα;;; Δλδ δεν ειναι λιγο επιφοβο;

Η μόνη ανακούφιση για τους ηλικιωμένους είναι η ηλεκτρική κουβέρτα. Την συστήνουν και πολλοί γιατροί (ορθοπεδικοί).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μόνη ανακούφιση για τους ηλικιωμένους είναι η ηλεκτρική κουβέρτα. Την συστήνουν και πολλοί γιατροί (ορθοπεδικοί).

οφφ τελειως,αλλα ενω συμφωνω, θελει μετρο γιατι υπερευαισθητοποιει κιολας τους ηλικιωμενους με αποτελεσμα εκει που εισαι ξαπλωμενος στα καυτα σκεπασματα να σηκωνεσαι και να την αρπαζεις με την μια και ασχημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο epithimies σας βγαζει κουπονι για gillette ξυραφακια?εβγαλε ο μασουτης προσφορα αν αγορασεις 2 συσκευασιες ανταλλακτικων βγαινει 9ε/εκαστο δηλ 18ε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να πω ότι η φέτα Όλυμπος που έχει προσφορά είναι αρκετά καλή. Όχι πολύ αλμυρή.

 

Και σε καλή τιμή προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να πω ότι η φέτα Όλυμπος που έχει προσφορά είναι αρκετά καλή. Όχι πολύ αλμυρή.

 

Και σε καλή τιμή προσφοράς.

Χμ.....δεν ξέρω αν ειναι φέτα.

 

Ειναι λευκό τυρί. Μια κατώτερη φέτα .

 

Και εγώ την πάτησα έτσι, και νομίσαμε οτι ειναι φέτα.

Κομπίνες......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολύ σωστα. ΔΕΝ είναι φετα το λευκο τυρι. Είναι "ΛΕΥΚΟ ΤΥΡΙ". Από αγελαδινο γαλα, και όχι από αιγοπροβειο που είναι η φετα.

 

Κομπινα παντως δεν βλεπω, λευκο τυρι το αναφερει στη διαφημιση και εδώ. Λαθος σε ποστ που το λεει "φετα" ναι, βλεπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστα. ΔΕΝ είναι φετα το λευκο τυρι. Είναι "ΛΕΥΚΟ ΤΥΡΙ". Από αγελαδινο γαλα, και όχι από αιγοπροβειο που είναι η φετα.

 

Κομπινα παντως δεν βλεπω, λευκο τυρι το αναφερει στη διαφημιση και εδω, λαθος σε ποστ που το λεει "φετα" ναι, βλεπω.

 

Το εγραψα απο κεκτημένη ταχύτητα. Γνωρίζω την διαφορά στην σύσταση της φέτας και του λευκού τυριού.

 

Μην βαράς μοδερέιτορ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ασε τα "μην βαρας" (αφου δεν υπαρχει κανενα βαρεμα) και κανε καλυτερα κανενα εντιτ στο λαθος σου παραπανω μην μπερδευεις κοσμο, να πιασει τοπο και ο χρονος που χαλας για ένα ποστ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τα "μην βαρας" (αφου δεν υπαρχει κανενα βαρεμα) και κανε καλυτερα κανενα εντιτ στο λαθος σου παραπανω μην μπερδευεις κοσμο, να πιασει τοπο και ο χρονος που χαλας για ένα ποστ. :)

 

Προσπαθησα πριν γινει "θεμα", αλλα δεν δουλευει η επεξεργασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κάποιος ψάχνει για βαλίτσες :


Στο μπλα-μπλα έχει ανοίξει θέμα για βαλίτσες και ένα φίλος βρήκε ότι το Sportsdirect ( απ ότι ξέρω αξιόπιστο, με πολλούς φαν εδώ στην Ελλάδα) έχει βαλίτσες Dunlop με μεγάλη έκπτωση... πχ μια αρκετά μεγάλη βαλίτσα (76 εκ ύψος , η τωρινή μου που την μέτρησα είναι στα 72 περίπου και προσωπικά την θεωρώ θηριώδης οπότε μιλάμε για μεγάλη βαλίτσα ) 10 λίρες (12,6 ευρω)....
 
Τα μεταφορικά είναι γύρω στις 6,5 λίρες (8,2 ευρώ) . Με 20 ευρώ δηλαδή μεγάλη και επώνυμη βαλίτσα (εδώ Ελλάδα θες γύρω στο 30άρι για να πάρεις τέτοιο μέγεθος και μόνο από μαγαζί με Κινέζικά με αμφίβολη ποιότητα) ... και έχει και άλλα μεγέθη και προφανώς όσο αυξάνεται το μέγεθος της παραγγελίας τα μεταφορικά μικραίνουν σαν ποσοστό του συνολικού κόστους.....
Τώρα δε ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να στείλουν ολόκληρες βαλίτσες θηρία από Αγγλία μέχρι εδώ με σχετικά χαμηλά μεταφορικά...

γιατί για παράδειγμα όλο το σετ κάνει μαζί με τα μεταφορικά γύρω στα 90 ευρώ ( και μιλάμε για 5 βαλίτσες, από πολύ μικρή μέχρι μία 86άρα που λογικά μπαίνουμε και εμείς μέσα) http://www.sportsdirect.com/dunlop-5-piece-suitcase-set-708196

 

Προσθέτω κάτι ακόμα με επιφύλαξη :

 

 

 

Υπάρχει ιστοσελίδα αποκλειστικά με προϊόντα dunlop που έχει το ίδιο layout κλπ με το SportsDirect (νομίζεις ότι είσαι στο Sportsdirect, δηλαδή λογικά είναι παράρτημα) και ίδιες τιμές, όπου υπάρχει λίγο μεγαλύτερη ποικιλία καθώς και μερικές βαλίτσες που προφανώς στο SportsDirect ξεπούλησαν, όπως η 86άρα που κάνει 12 λίρες.

 

το λινκ είναι  http://store.dunlopsport.com/luggage (ελπιζω να μην έχει θέματα)

 

Αν κάποιος θέλει ας το ψάξει λίγο για το αν είναι το ίδιο σαιτ με το SportsDirect.... ( ή έστω αδελφικά σαιτ)

 

και αν κάποιος θέλει όλο το σετ συμφέρει καλύτερα να τις επιλέξετε μία μία και να τις βάλετε στο καλάθι (βγαίνει 39,95 λίρες ) παρά να επιλέξει να τις πάρει σαν σετ που κάνουν 65 λίρες...

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...