Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Γιατί κάτι μου λέει ότι έχεις πάρει απόφαση πως θα σου αρέσει το Warcraft με το ζόρι? :P

 

Δες το πρώτα και μετά τέτοια posts/σιγουριά, έτσι για το γαμώτο :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

it's called instinct. δεν με διεψευσε με Mortal Kombat, ID4, Matrix, Blade, X-Men, Iron Man, Avengers, Avatar. δεν προκειται να το κανει με το Warcraft.

βλεπεις εγω δεν χρειαζομαι RT και MC. Ι trust my guts.


Αλήθεια KilliK, άμα είναι μάπα τελικά σε βλέπω να πέφτεις σε κατάθλιψη.

 

 

σιγουρα:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

it's called instinct.

εγω το ξαναλεω, το BVS θα αποδειχθει καλυτερη ταινια απο το CW.

Σαν κι αυτό? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα το BVS δεν ηταν anticipated movie για εμενα. δεν με ενδιεφερε αν θα ηταν καλη η οχι. οποτε εκανα απλως προβλεψεις με βαση αυτα που διαβαζα. το γεγονος οτι ηταν τελικα μαπα, δεν με εκπλησσει. παντως για Batfleck και WW επεσα μεσα.

με το Warcraft ομως ξερω απο τωρα οτι η ταινια δεν θα με απογοητεψει. ελα εδω στις 9 Ιουνιου, να δεις αν ειχα τελικα δικιο η οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε αυτές τις προβλέψεις δλδ δεν είχε καθόλου λόγο το instinct?

 

Sorry αλλά υπάρχει κι η πιθανότητα του να λες ότι την λάτρεψες μόνο και μόνο για να μην διαψευστείς μετά από την τόσο ένθερμη υποστήριξη που της είχες δώσει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το Sharknado που έχει 82 σίγουρα δεν είναι καλύτερο από το προαναφερόμενα :P

 

Το Sharknado παίρνει και παραπάνω μόνο και μόνο για την original καφρίλα. Τα sequel δεν έπρεπε να είχαν υπάρξει καν βέβαια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, οταν ανυπομονω για μια ταινια και το ενστικτο μου κανει κλικ απο την αρχη, ειμαι σιγουρος οτι θαναι καλη. it's a done deal.

αλλες ταινιες τις προσπερναω τελειως, οταν δεν μου κανει κλικ ενω περιμενα χρονια να τις δω. πχ Doom η Silent Hill.

 

δεν ειμαι τετοιος τυπος, Thresh. μονο απο την μεγαλη απογοητευση, δεν θα ειχα το ψυχολογικο σθενος να πω ψεματα οτι μου αρεσε. ασε που τον πρωτο που θα εβριζα θα ηταν ο Duncan Jones στο twitter του. οποτε θα ειχες αποδειξεις οτι ψευδομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν ειμαι τετοιος τυπος, Thresh. μονο απο την μεγαλη απογοητευση, δεν θα ειχα το ψυχολογικο σθενος να πω ψεματα οτι μου αρεσε. ασε που τον πρωτο που θα εβριζα θα ηταν ο Duncan Jones στο twitter του. οποτε θα ειχες αποδειξεις οτι ψευδομαι.

Δεν νομίζω ότι σε ξέρουν και τόσοι από εδώ για να βάλουν το χέρι τους στη φωτιά γι' αυτό...

 

Plus ότι κάποια posts σου γίνονται σίγουρα για να εκνευρίσεις κάποιους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπόν έχει ανοίξει η πώληση εισιτηρίων στα village ,που δίνουν και το δώρο , μπορείτε να το συνδυάσετε με το cosmote deals for you 1+1 εισιτήριο δώρο , το 3d βγαίνει 9,5Ε τα δυο, ισχύει μόνο για τέταρτες .

 

αν κάποιος έκλεισε μεσώ του etickets, ας πει αν του στηλαν κάποιο email επιβεβαίωσης (η backup του εισιτηρίου ) η άπλα τυπώνεις μόνο το εισιτήριο. Γιατί δεν μου στηλαν κάποιο email πάρα μόνο τύπωσα τα εισιτήρια απο το site (δεν το έχω ξαναχρησιμοποιησει για αυτό ρωτάω  :-) )

Επεξ/σία από kalodrei
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την κοπια δωρεαν πως θα την παρουμε?

 

2 εισιτηρια atmos τα τσιμπησα για την Πεμπτη :)

 

 μεσω etickets ? αν ναι και δεν στελνουν καποιο email (δεν μου στηλαν εμενα κατι ), τοτε μαλλον το δινουν στον ελενχο των εισητηριων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτές τις προβλέψεις δλδ δεν είχε καθόλου λόγο το instinct?

 

Sorry αλλά υπάρχει κι η πιθανότητα του να λες ότι την λάτρεψες μόνο και μόνο για να μην διαψευστείς μετά από την τόσο ένθερμη υποστήριξη που της είχες δώσει  :P

 
 
Να δεις που οι κλικες του Insomnia θα θαψουν την ταινια,κατι βρωμικο παιζεται.Το λεει και το ενστικτο αλλωστε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...