Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζεται να το στείλεις κάπου για service, απλώς απεγκατέστησε τον driver του WiFi με κάποιο Uninstaller (http://uninstaller-software-review.toptenreviews.com/) και εγκατέστησε αυτόν: http://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds040049...

 

Καλησπερα και απο μενα.υπαρχει λογος να βαλουμε unistaller?εννοω αν κανουμε καταργηση driver απο το device manager και εγκατασταση τον καινουργιο δεν ειναι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα και απο μενα.υπαρχει λογος να βαλουμε unistaller?εννοω αν κανουμε καταργηση driver απο το device manager και εγκατασταση τον καινουργιο δεν ειναι οκ?

Εγώ γενικά προτιμώ τους ανεξάρτητους unistallers γιατί δεν αφήνουν κατάλοιπα (σκουπίδια) των αφαιρεθέντων προγραμμάτων στο pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.εχω αγορασει απο χθες το encore wt7 c 100.προσπαθω να βαλω τα windows 10 αλλα στο 23% της εγκαταστασης με πεταει εξω και μου κανει επαναφορα στα 8,1.σημειωση προσπαθω να κανω το upgrade για να γινει η ενεργοποιηση.ελευθερο χωρο στην συσκευη εχω 4,5gb και μια sd 32gb.καθε βοηθεια δεκτη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περασα και εγω(με clean install) αλλα δεν γυριζει η οθονη αυτοματα οπως το κραταω το ταμπλετ(σαν υπολογιστης συμπεριφερεται αλλα τεσπα...)any idea???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα περασα και εγω(με clean install) αλλα δεν γυριζει η οθονη αυτοματα οπως το κραταω το ταμπλετ(σαν υπολογιστης συμπεριφερεται αλλα τεσπα...)any idea???

Πρέπει να κατεβάσεις και να περάσεις τους drivers...

 

http://www.toshiba.eu/innovation/jsp/supportMyProduct.do?service=EU

Select your product-> Family: Tablets-> Series: Encore-> Model: WT8-A-102-> Go

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τους εχω περασει και καπως συνήλθε εκτος απο αυτο που ειπα.... 

 

Tσεκάρισε το "Allow the screen to auto-rotate"

post-66821-0-79862300-1444354169_thumb.png

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποια βλακεια εχω κανει...δεν μου βγαζει τετοια επιλογη και στις ιδιοτητες μου την εμφανιζει οθονη PnP γενικης χρησης....ειδα οτι σε σενα γραφει mobile pc display

Επεξ/σία από dalan2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποια βλακεια εχω κανει...δεν μου βγαζει τετοια επιλογη και στις ιδιοτητες μου την εμφανιζει οθονη PnP γενικης χρησης....ειδα οτι σε σενα γραφει mobile pc display

Ο πίνακας που βλέπεις που βλέπεις είναι από Windows 8.1, στα 10 μπορεί να φαίνεται διαφορετικά, αύριο θα κοιτάξω στο Lenovo Miix 3 10-30 μου που έχει 10 και θα σου πώ...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και πολλα εκανες τετοια ωρα...

Control Panel-> Display-> Change Display Settings -> "Allow the screen to auto-rotate"

Aν δεν φαίνεται πέρασε το τελευταίο ΒΙΟS...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τις τελευταίες μέρες ξαφνικά δεν πιάνει το μοίρασμα της οθόνης (να έχω στη μισή το desktop και στην άλλη μισή το metro) και δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει, έχει κανείς καμιά ιδέα;

Επεξ/σία από scullyist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ηθελα να χρησιμοποιησω ενα usb otg power + data ωστε να μπορω παραλληλα να το φορτιζω ενω χρησιμοποιω καποιες usb συσκευες (πληκτρολογιο, σκληρο δισκο)

 

Μπορειτε να μου πειτε, τι αλλο πρεπει να αγορασω περα απο ; (απο ελληνικο καταστημα)

USB DATA AND POWER CABLE

http://www.e-shop.gr/usb-data-and-power-cable-p-PER.750608

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

Επεξ/σία από cxmgp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...