Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σε ρώτησε κανείς το βασικότερο:

 

Πως ένιωσες που έπιασες 4+1 και βρέθηκες τόσο κοντά στο 5+1?

Τρελάθηκες και χτυπούσες το κεφάλι σου στον τοίχο ή είπες καλά είναι και τα 1300?

Εγώ δεν ξέρω πόσο ψύχραιμα θα το έπαιρνα...

Θυμάμαι ότι είχα χαρεί πολύ. Ήμουν και μικρός τότε. Στα 19 μου είπα καλοδεχούμενα.

 

Από τότε δεν ξανακέρδισα πάνω από 50 ευρώ. Αλλά που θα μου πάει…;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θυμάμαι ότι είχα χαρεί πολύ. Ήμουν και μικρός τότε. Στα 19 μου είπα καλοδεχούμενα.

 

Από τότε δεν ξανακέρδισα πάνω από 50 ευρώ. Αλλά που θα μου πάει…;

 

Εντυπωσιακό που δεν χτυπούσες το κεφάλι σου στον τοίχο. Είχα σκεφτεί την περίπτωση να το πάθω και αναρωτιόμουν πως νιώθουν όλοι αυτοι οι 4+1 που έφτασαν τόσο κοντά στο να αλλάξει η ζωή τους για πάντα αλλά τελικά πήραν μόνο 1000-2000 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι σε άλλες χώρες πρέπει να εμφανιστεί ο νικητής. Δεν υπάρχει τίποτα πιο βολικό από το να εμφανίζονται δικηγοροι.

Και για να

ευθημησουμε https://youtu.be/nYZCRqZKFTY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι σε άλλες χώρες πρέπει να εμφανιστεί ο νικητής. Δεν υπάρχει τίποτα πιο βολικό από το να εμφανίζονται δικηγοροι.

Και για να

ευθημησουμε https://youtu.be/nYZCRqZKFTY

 

Sorry που θα σας χαλάσω την απόδειξη της συνομωσίας αλλά εμένα μου φαίνεται για λάθος αυτού που χειριζόταν το σύστημα και έγραψε λάθος αριθμό. Απο και και πέρα είχε 1/45 να γίνει η μλκία και να βγει αυτός ο αριθμός μετά. (Νομίζω το συγκεκριμένο παιχνίδι είχε λιγότερα νούμερα άρα είχε περισσότερες από 1/45 πιθανότητες να γίνει η μλκια).

Εξάλλου φαίνεται και μετά που εμφανίζει ότιναναι πως δεν το χειρίζεται καλά εκτός αν το έκανε επίτηδες μετά για να δείξει πως υπάρχει πρόβλημα.

 

Πάντως απ την στιγμή που τα αποτελέσματα του τζόκερ στέκουν μαθηματικώς δεν έχει βάσεις καμιά αστήριχτη θεωρία συνομωσίας.

Προφανως και μπορούν να φροντίσουν να στέκουν μαθηματικώς τα αποτελέσματα και τα κέρδη να πηγαίνουν σε δικά τους άτομα αλλά μέχρι να αποδειχθεί κάτι τέτοιο θα παραμένει θεωρία συνομωσίας ίσης αξίας με το ότι δεν πήγαμε στην σελήνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν τόσο καλά στημένο στη Σερβία που πόσοι λέτε έπιασαν και τους εφτά αριθμούς;

 

http://www.lutrija.rs/files/Privremeni%20izvestaj%20Loto%20-%202015%20-%2059.kolo.pdf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν τόσο καλά στημένο στη Σερβία που πόσοι λέτε έπιασαν και τους εφτά αριθμούς;

 

http://www.lutrija.rs/files/Privremeni%20izvestaj%20Loto%20-%202015%20-%2059.kolo.pdf

 

Δεν ανοίγει. Πόσοι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει σιγά το πρόβλημα.

Μετά την αποκάλυψη αποφάσισαν να μην βγάλουν κανέναν για να τα μπαλώσουν.

Οι θεωρίες συνωμοσίας δεν χάνουν ποτέ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθώς επίσης: το έστησαν για να ΜΗ βγει κανένας για να παίξουν πιο πολλοί στην επόμενη

(λες και χρειάζεται βοήθεια μια κλήρωση 7 αριθμών για να βγάλει τζακποτ όπως δείξαμε και μαθηματικά)

 

Όπως λες κι εσύ, άκρη δε βγάζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό που δεν χτυπούσες το κεφάλι σου στον τοίχο. Είχα σκεφτεί την περίπτωση να το πάθω και αναρωτιόμουν πως νιώθουν όλοι αυτοι οι 4+1 που έφτασαν τόσο κοντά στο να αλλάξει η ζωή τους για πάντα αλλά τελικά πήραν μόνο 1000-2000 ευρώ.

εγω παντως θα σταματουσα να παιζω απο την ξενερα.Εδω 3+1 επιασα και τα αλλα δυο ηταν διπλανα νουμερα(επαιξα το 6,25 και βγηκε 7,24) και ξενερωσα τρελα.

Νομιζω οτι ακομα χειροτερο ειναι να πιασεις σκετο 5αρι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επιασα πριν κανα μηνα 4ρι κ για 1 διπλανο νουμερο δεν επιασα 4+1 κ χτυπιομουν. Δεν θελω να φανταστω αν εχανα το νουμερο του τζοκερ ( σε 5+1 ) για διπλανο νουμερο τι θα παθαινα. Αλλο αυτο κ αλλο να επαιξες το 3 κ να ηρθε το 20 πχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...