Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέχασα να αναφέρω πως ενδιαφέρομαι για το κρανάκι και έστειλα πμ πριν καμιά ωρίτσα.

Αν με πρόλαβε άλλος, συνεχίζω να ενδιαφέρομαι αν αλλάξει κάτι. :)

Να ευχαριστήσω και 'γω τον συμπαθέστατο apsiman για το κράνος που μου έδωσε σήμερα το πρωί.

~Applause~

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται (γύρω στα 50? νομιζω βαριεμαι να τα μετρησω ) για να μη τα πάω στην ανακύκλωση περιοδικα της deagostini "Ο Αρχοντας των δαχτυλιδιών".(Το κάθε τευχος γραφει οτι κάνει 5 ,95 € οποτε λυπηθηκα να ανακυκλώσω τόσα λεφτά.)

Μπορώ να τα δώσω μόνο Ηράκλειο Κρήτης και προς το τελος Φλεβάρη που θα τελειώσω με κάτι τρεξιματα+εξεταστική. 

Όποιος ενδιαφερεται ας στειλει πμ να του τα φυλάξω

post-296813-0-11319600-1421599288_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Αποφάσισα να δώσω τα εξης:

α) κινητό τηλέφωνο samsung gt-c3300k ανάβει αλλά σβήνει οποίος ενδιαφέρεται να το επισκευάσει. Δεν υπαρχει φορτιστής

β) Κινητό τηλέφωνο nokia 2730 δουλεύει έχει πάθει βλάβη μάλλον το μικρόφωνο και δεν ακους τον άλλον.

Θα τα στειλω την τέταρτη 7/1 που θα παω Σπάρτη .

Οποίος ενδιαφέρεται να μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Θα προηγηθεί σειρα.

 

 

Συλλέγω παλιά κινητά εδώ και πολλά χρόνια. Δεν τα θέλω για χρήση, αλλά για τη συλλογή μου. Αν δεν υπάρξει κάποιος άλλος που του είναι ποιο χρήσιμα, θα τα ήθελα, εφόσον βέβαια μπορείς να τα στείλεις Θεσσαλονίκη.

 

 

Τα κινητά έκλεισαν για το μέλος azografos.Θα στα στείλω τέταρτη με πέμπτη οτάν φτασω Σπάρτη.Περιμένω τα στοιχεια σου σε προσωπικό μήνυμα . θα τα στείλω με τα ΕΛΤΑ.Τώρα που είδα το Νοκια δεν έχει μπαταρία άλλα ουτε φορτιστη.Εψαξα στο συρτάρι και βρήκα και ενα nokia 6500 . Λείπουν πλαστικά και δεν δουλεύει τόσο καλα ,θα σου στείλω και αυτό εφόσον τα μαζευεις για συλλογη .

 

 

ΟΚ. Σ' ευχαριστώ. Σου στέλνω PM.

 

Όσο για τις ελλείψεις, μην ανησυχείς, έχω τόσο ανταλλακτικά, που θα τα κάνω κούκλα και τα δυο ...

 

 

Μόλις παρέλαβα και σ' ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   μητρικη   σοκετ   1156   asrock h55de3  που    την  αγορασα   απο   εδω   μεσα   αλλα   δεν  δουλεψε   ποτε   παροτι   ο  πωλητης   ορκιζοταν  για  τ  αντιθετο.

Πληρωσα   και   15   ευρω   στο   σερβις   οπου   μου   ειπαν   οτι  οι   μισοι   πυκνωτες   δεν   δουλευουν   παρ   οτι   solid.

Οποιος   ενδιαφερθει   ας   ποσταρει   πρωτα   εδω   και   αμεσα    ας   στειλει   πμ.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην    εδρα   μου   πισω   απο    εφετειο/αρειο  παγο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας   εντος   48ωρου.

Δινεται   με   το   κουτι   της   manual  και   backplate.

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/H55DE3/

 

H55DE3(L1).jpg

 

Eπισης   δινω   και   δυο   λευκα   DVDRW  IDE   που   δεν   δουλευουν   παντα   πιθανον   γιατι   χρειαζονται    καθαρισμα.

 

6362.jpg

 

 

 

Εφυγε   η   μητρικη.

 

Μενουν   τα   2   DVDRW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουτι απο server με τροφοδοτικο και μητρικη γενιας pentium 3, λειτουργικa την τελευταια φορα που ειχaν ελεγχθει (πανε μερικα χρονια)

 

DSC04301.jpg

 

DSC04302.jpg

 

κουτι απο server χωρις τιποτε αλλο περιφεριακο. απο το εμπρος μερος λειπουν τα καπακια λογο του οταν λειτουργουσε ηταν ολες οι θεσεις γεματες απο drives.

 

DSC04303.jpg

 

DSC04304.jpg

 

 

οθονη CRT 19' LG FLATRON F900B. Λειτουργικη πριν την αντικατασταση της.

 

t_lg_flatron_f900b_794.jpg

 

και αυτο

 

DSC04307.jpg

 

 

- και καμια 10αρια ζελατινες και μια πισω θήκη για κινητο HTC ONE S

 

συγνωμη για τις οχι και πολυ καλες φωτο, αλλα ίσα που προλαβα το πεταγμα στον καδο

 

συναντηση σε μετρο Δαφνη, Αγ. Δημητριο και περιξ η οποιος μπορει να ερθει κοντα σε εμενα με αυτοκινητο θα προτιμηθεί (περιοχη Αγ. Μαρινα Ηλιουπολη). 

αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...