Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει άτομο που να έχει οικονομική ανάγκη και να έχει ίντερνετ για να μπαίνει και να γράφει στο ινσομνια. Δώσε άλλου το κινητό. Πήγαινε σε ένα ίδρυμα.

 

Και εμένα θα με ενδιέφερε πάντως. .

Αθήνα είμαι. Αν θες το ανταλαζω με ένα neo v διότι θέλω ένα κινητό με δύο κάρτες σιμ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1ον οταν λεμε οτι καποιος εχει αναγκη δεν σημαινει πως ο αλλος πρεπει να πειναει ντε και καλα...

Το να εχει καποιος internet δεν σημαινει πως ειναι και σε καλη οικονομικη κατασταση ωστε να παρει ενα κινητο καλο. Εκτος αν θεωρεις αναγκη μονο το να μην εχει καποιος να φαει...

 

2ον το κινητο μπορει να χαριστει εκ νεου σε τριτο ατομο που δεν εχει ουτε internet.

 

3ον αυτο το topic δεν ειναι για ανταλλαγες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Sony E Dual με καινούργια οθόνη-πλακέτα από service.

Απλά το δίνω μόνο σε κάποιον ή για κάποιον που το έχει ανάγκη.

 

 

 

Καλημέρα, με ενδιαφέρει το κινητό γιατί θα με εξυπηρετήσει πολύ η χρήση δυο καρτών.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται βρεφικό γάλα ALFARE (όσοι το χρειάζονται ξέρουν τι είναι και πότε το χρησιμοποιούμε).

1 σφραγισμένη συσκευασία. Αγοράστηκε πριν δύο χρόνια, δε χρησιμοποιήθηκε.

Επιστράφηκε στο φαρμακείο ώστε να δοθεί δωρεάν στον πρώτο πελάτη που θα το ζητούσε (τα γάλατα δεν επιστρέφονται στην εταιρεία).

Δεν προέκυψε τέτοιος πελάτης στο φαρμακείο και επειδή πλησιάζει η λήξη (3/2015) είπα να το βάλω κι εδώ, μην πάει χαμένο

Ο πρώτος που θα στείλει pm, θα του δώσω τα στοιχεία του φαρμακείου να πάει να το πάρει.

 

Έχει μπει και αγγελία σε πιο σχετικό site αλλά επειδή δεν είδα ανταπόκριση είπα να το βάλω κι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Sony E Dual με καινούργια οθόνη-πλακέτα από service.

Απλά το δίνω μόνο σε κάποιον ή για κάποιον που το έχει ανάγκη.

 

 

καλημερα.με ενδιαφερει πολυ και μενα,για τη μητερα μου,να μπορω να την καλω στο δευτερο νουμερο που θα της βαλω και αν την πεισω για της βαλω viber να μπει στη νεα εποχη.σε ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Sony E Dual με καινούργια οθόνη-πλακέτα από service.

Απλά το δίνω μόνο σε κάποιον ή για κάποιον που το έχει ανάγκη.

 

 

ενδιαφέρομαι μιας και δεν έχω καθόλου κινητο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω δημόσια τον cecond για το κινητό!!

Ευχαριστώ πολύ!

excuse me??? Πάντως αν πραγματι υπήρχε ένα ίδρυμα με ανάγκη θα το σκεφτομουν για εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα πλάκα έκανα αλλά ήταν πολύ καλή η κίνηση σου.

Χαρίζω και εγώ ένα κινητό Alcatel ot 228 με Ραδιόφωνο και φακό οποίος έχει ανάγκη για δεύτερο τρίτο κινητό ας περάσει μια βόλτα από δυτικά προάστια να το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελει κανεις τον κωδικο που δινει το θεμα για nova να στειλει pm γιατι εχω πακέτο.

Σου χω στηλει

Σου χω στηλει

Ευχαριστω το φιλο δημοσια για τον κωδικο!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν κωδικό για 48ωρη πρόσβαση στο uploaded.net σε premium account. Αντι να το δώσω σε κάποιο ξένο forum είπα να το δώσω εδώ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί άμεσα και το πολύ μέσα σε 15 ημέρες. Αν το θέλει κανείς και ξέρει τι είναι και πως να το εκμεταλλευτεί, του το δίνω.

 

--> Δώθηκε στον χρήστη dhmak

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...