Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αντηλιακό cien που έχει το Lidl είναι καλό; το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Παρα πολύ καλο και εξίσου αποτελεσματικό και ποιοτικό με τα επώνυμα.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρα πολύ καλο και εξίσου αποτελεσματικό και ποιοτικό με τα επώνυμα.

 

Καλα, λες και επεσαν ακριδες, εψαξα -καλοκαιριατια βεβαια- σε μερικα lidl, ειχε εξαντληθει η cien αντηλιακη απο παντου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσαγια του ειναι πολυ καλα, επιση πριν λιγες μερες πηρα παγωτο σαντουιτς κρεμα κακαο και τα σπαει!!!

Α και τα πενιρλακια καρδις ειναι πολυ καλα επισης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τα τσαγια του ειναι πολυ καλα, επιση πριν λιγες μερες πηρα παγωτο σαντουιτς κρεμα κακαο και τα σπαει!!!

Α και τα πενιρλακια καρδις ειναι πολυ καλα επισης!

 

Παγωτά δεν τα λες... Παγωμένο γλύκισμα στην καλύτερη! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσαγια του ειναι πολυ καλα, επιση πριν λιγες μερες πηρα παγωτο σαντουιτς κρεμα κακαο και τα σπαει!!!

Α και τα πενιρλακια καρδις ειναι πολυ καλα επισης!

 

όντως τα σπάνε!

 

καλά όλα αυτά παγωμένα γλυκίσματα είναι. γι αυτό είναι και φθηνά. πολλοί δεν ξέρουν καν τη διαφορά παγωμένο γλύκισμα - παγωτό.

σε κάθε περίπτωση όμως, γευστικά είναι πολύ καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως τα σπάνε!

 

καλά όλα αυτά παγωμένα γλυκίσματα είναι. γι αυτό είναι και φθηνά. πολλοί δεν ξέρουν καν τη διαφορά παγωμένο γλύκισμα - παγωτό.

σε κάθε περίπτωση όμως, γευστικά είναι πολύ καλά

Καλα πεστο Semifreddo  :-D 

Παντως απο γευση τα σπανε  :wub: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σαντουιτσακια παγωτο ειναι οντως πεντανοστιμα. και δεν γινονται κοκκαλο στο ψυγειο μενουν σχετικα σοφτ

 

επισης all time classic πια παει να γινει η μπυρα ερμης μονο αυτη πινουμε σπιτι

 

παντως πριν λιγες μερες πηρα ενα κεφαλοτυρι συσκευασμενο και ηταν λυσσα στο αλατι. κατι παιζει τελευταια με τα γαλακτοκομικα τους. εχουν ψιλοχαλασει την αλλοτε σταθερη ποιοτητα οποτε ριχνεις ζαρι καθε φορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σαντουιτσακια παγωτο ειναι οντως πεντανοστιμα. και δεν γινονται κοκκαλο στο ψυγειο μενουν σχετικα σοφτ

 

επισης all time classic πια παει να γινει η μπυρα ερμης μονο αυτη πινουμε σπιτι

 

παντως πριν λιγες μερες πηρα ενα κεφαλοτυρι συσκευασμενο και ηταν λυσσα στο αλατι. κατι παιζει τελευταια με τα γαλακτοκομικα τους. εχουν ψιλοχαλασει την αλλοτε σταθερη ποιοτητα οποτε ριχνεις ζαρι καθε φορα

Και τα αλλα παγωτα ειναι αρκετα καλα πλην μιας παγοσοκολατας που  ηταν λιγο μουφα.

Μπυρα πινω συνηθως finkbrau ενα φιλαρακι που ειναι ποτης παιρνει την Veltins εμενα δεν μου αρεσει αλλα χω ακουσει οτι ειναι πολυ ποιοτικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα lidl διπλα στο σπιτι και παω ποτε ποτε. Τιθεται ενα ζητημα ως προς την ποιοτητα. Τωρα ας πουμε αμα παρεις πατατες οκ ελεγχεται. Αλλα αμα παρεις κατι με κιμα τι να ελεγξεις; Κανενας δεν τους απαγορευει να αλεθουν μυτες και κωλους γουρουνιων. Ή απο το Dia (δεν ξερω αν εχει στην Ελλαδα), οπου πηρα κατι που στην συσκευασια φαινονταν για παξιμαδι, αλλα στη γευση εμοιαζε με πλαστικο. Δηλαδη ενταξει για καποια προιοντα, αλλα μερικα θελουν προσοχη. Δεν θα παθεις τιποτα, διοτι τοτε θα δημιουργουνταν προβλημα κι αυτα τα μαγαζια θα εκλειναν, αλλά δεν εχουν ολα τα θρεπτικα συστατικα σε επαρκη ποσοτητα κι αν στηριξεις τη διατροφη σου εκει, θα εισαι συνεχεια υποτονικος απο ενεργεια και μπορει να μην το καταλαβεις και να το αποδιδεις σε αλλες αιτιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dia έχει κλέισει έχω και αρκετά χρόνια. <br><br>

Να ρωτήσω έχει μπει κανεις στη διαδικασία αλλάγης?πως είναι? Είχα παρει κατι περσι και τώρα δεν λειτουργεί καλά και λέω ε ολο 3 χρονια εγγυηση μοστραρουν ας δοκιμάσω . Βέβαια πρέπει πρώτα να βρω την απόδειξη :P <br>

Αλλα αμα ειναι να σε τρελάνουν για μια αλλαγη δεν με ενδιαφέρει να μπω στη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ατομικά παγωτα sandwich είναι φοβερά.Ειδικά αυτό με το Stracciatella και το αμύγδαλο στην σοκολάτα όπως επίσης και το άλλο sandwich με τις 2 γεύσεις(βανίλια σοκολάτα)http://www.lidl.com.cy/cps/rde/xchg/SID-0731BBDE-40061666/lidl_cy/hs.xsl/4179_18563.htm

 

http://lidl.dofollow.be/pics/small/236/28236.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dia έχει κλέισει έχω και αρκετά χρόνια. <br><br>

Να ρωτήσω έχει μπει κανεις στη διαδικασία αλλάγης?πως είναι? Είχα παρει κατι περσι και τώρα δεν λειτουργεί καλά και λέω ε ολο 3 χρονια εγγυηση μοστραρουν ας δοκιμάσω . Βέβαια πρέπει πρώτα να βρω την απόδειξη :P <br>

Αλλα αμα ειναι να σε τρελάνουν για μια αλλαγη δεν με ενδιαφέρει να μπω στη διαδικασία.

Gatokoritso οσες φορες εχω διαβασει (εδω μεσα κιολας) για αλλαγές στο lidl κλπ τις κανουν χωρις πολλά πολλά και νομιζω οτι σου επιστρεφουν και λεφτα...

Θα σου ελεγα και να μην την βρεις πηγαινε στο καταστημα και πες τους το+το.. Σιγα μην αμφιβαλλουν οτι δεν ειναι δικο τους, εξαλλουν δεν ειναι μαρκας braun πχ αυτα που εχουν, που ειναι επωνυμη και τη βρισκεις παντου....

 

Δε μου εχει τυχει ομως κατι που πηρα να θελει αλλαγή ή να επαθε κάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dia έχει κλέισει έχω και αρκετά χρόνια. <br><br>

Να ρωτήσω έχει μπει κανεις στη διαδικασία αλλάγης?πως είναι? Είχα παρει κατι περσι και τώρα δεν λειτουργεί καλά και λέωνα ε ολο 3 χρονια εγγυηση μοστραρουν ας δοκιμάσω . Βέβαια πρέπει πρώτα να βρω την απόδειξη :P <br>

Αλλα αμα ειναι να σε τρελάνουν για μια αλλαγη δεν με ενδιαφέρει να μπω στη διαδικασία.

Όσες φορές χρειάστηκα κάτι από το after sales του lidl έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Τελευταία ήταν πριν καιρό με ένα διακόπτη της εσπρεσσιέρας (ούτε καν ολόκληρη ) . Το είχα γράψει και σε κάποιο θέμα αλλά τώρα είμαι με κινητό και δεν μπορώ το βρω. Γενικά πάντως και τα ηλεκτρικά τους τα βρίσκω πολύ ποιοτικά για την τιμή τους, και το after sales με έχει αφήσει ευχαριστημένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...