Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραίο .. αλλά σε μικρό μπλέντερ θα γίνει έτσι το μείγμα; Αυτη έχει ολόκληρο κουβά..!

 

Αν έχεις μπλέντερ για χυμούς καλύτερα, αν έχεις το κλασικό μουλινεξ ή παραλλαγή αυτού, απλά θέλει λίγο ανακάτεμα κάθε τόσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυτίνη, βούτυρο καμμένο και αλάτι και αρκετή ζάχαρη και τα ξαναλέμε. Αλλά δεν θα μου στείλεις λογαριασμό από καρδιολόγο. 

 

Done.Aρκεί να πλησιάσω τη γεύση του Calve.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

φερανε τα lidl την pizza alfredo ''inferno''...

με ετρωγε να την παρω μετα απο οσα εχω διαβασει για αυτην...Εχει γινει αστικος μυθος πια αυτη η πιτσα. Να θυμησω σχολια σε φορουμ για ανθρωπους που την περιεγραψαν σαν οτι πιο καυτερο εχουν δοκιμασει ποτε και οχι μονο σε πιτσα...

 

Αν τη δοκιμασει καποιος και ζησει το καψιμο ας το πει γιατι πραγματικα απο περιεργεια θελω να δοκιμασω ενα κομματι!!! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πήρα και είναι πράγματι υπερβολικά καυτερή σε βαθμό που δεν μπορείς να φας πολύ (αν δεν είσαι συνηθισμένος) αλλά όχι δεν είναι το καυτερότερο φαγητό που έχω φάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φερανε τα lidl την pizza alfredo ''inferno''...

με ετρωγε να την παρω μετα απο οσα εχω διαβασει για αυτην...Εχει γινει αστικος μυθος πια αυτη η πιτσα. Να θυμησω σχολια σε φορουμ για ανθρωπους που την περιεγραψαν σαν οτι πιο καυτερο εχουν δοκιμασει ποτε και οχι μονο σε πιτσα...

 

Αν τη δοκιμασει καποιος και ζησει το καψιμο ας το πει γιατι πραγματικα απο περιεργεια θελω να δοκιμασω ενα κομματι!!! :fear:

 

 

την πήρα και είναι πράγματι υπερβολικά καυτερή σε βαθμό που δεν μπορείς να φας πολύ (αν δεν είσαι συνηθισμένος) αλλά όχι δεν είναι το καυτερότερο φαγητό που έχω φάει

ενδιαφερον..θα παω απο βδομαδα να τη παρω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Done.Aρκεί να πλησιάσω τη γεύση του Calve.  :-)

τζίφος έφτιαξα μια χαρά γίνεται το μείγμα αλλά τη γεύση του Calve και πόσο μάλλον του θεικού Skippy δεν την έχει.. βέβαια έβαλα λίγο μέλι και λίγο αλάτι τίποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε αφoρμή παλιότερα ποστ (2-3 μηνών) φέρνει έτοιμα φαγητά το lidl;

 

Ξέρετε σαν αυτά που έχει ο Σκλαβενίτης  στο ψυγείο και θέλουν ζέσταμα 10 λεπτά στο φούρνο ή 3 λεπτά σε φούρνο μικροκυμμάτων...

Επεξ/σία από vk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αφoρμή παλιότερα ποστ (2-3 μηνών) φέρνει έτοιμα φαγητά το lidl;

 

Ξέρετε σαν αυτά που έχει ο Σκλαβενίτης  στο ψυγείο και θέλουν ζέσταμα 10 λεπτά στο φούρνο ή 3 λεπτά σε φούρνο μικροκυμμάτων...

παστιτσιο μουσακα και σπανακορυζο καθημερινα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσακά ας πούμε να το καταλάβω, αλλά ρε παιδιά πιό εύκολο φαγητό από το σπανακόρυζο δεν πρέπει να υπάρχει στον πλανήτη Γη. Δεν βλέπω κανένα λόγο να το πάρει κανείς έτοιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παστιτσιο μουσακα και σπανακορυζο καθημερινα

 

Αληθεια, καθημερινα? Φερνει κι αλλα καθημερινα?

Τα εναλλάσσει με αλλα κατα καιρους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσακά ας πούμε να το καταλάβω, αλλά ρε παιδιά πιό εύκολο φαγητό από το σπανακόρυζο δεν πρέπει να υπάρχει στον πλανήτη Γη. Δεν βλέπω κανένα λόγο να το πάρει κανείς έτοιμο.

εδώ βλέπεις να αγοράζουν από τα supermarkets...λαχανοσαλάτα (στην ουσία κομμένο λάχανο!!!).

το σπανακόρυζο δεν θα πάρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...