Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι ειναι αυτο που θελεις να αλλαξεις?στα 2μισι χρονια χαλασανε 3 συναγερμοι που ειχα παρει,εστειλα εμαιειλ στην κατασκευαστρια με επισυναψη την αποδειξη αγορας,και μουστειλαν χωρις ερωτησεις,3 καινουριους,και δεν ζητησαν τους παλιους,βεβαια το κοστος ηταν μικρο,16 ευρο ο καθενας ειχε αγοραστει,αλλα πρεπει να εχεις την αποδειξη.αν ειναι θεμα αλλαγης -επισκευης,μην απευθυνθεις στα λιντλ,κατευθειαν στον κατασκευαστη,ο οποιος δινει και την 3ετη εγγυηση,δεν την δινουν τα λιντλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο τις μισές σελίδες του thread είμαι πεπεισμένος ότι καλά κάνω και δεν πατάω εκεί μέσα εκτός αν πρόκειται για "σαβούρα" δηλαδή πατατάκια, μπύρες και σοκολάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό που λέει ο Loula, συνήθως το τηλεφωνικό κέντρο του lidl απλά σου δίνει τον αριθμό του σέρβις που συνεργάζονται, ανάλογα με το προϊόν. Πάντως με την καφετιέρα δεν έβρισκα την απόδειξη και μου ζήτησαν έναν κωδικό από το πλάι του κουτιού και ήμασταν οκ. Μόλις βρω το ποστ που είχα κάνει θα το ανεβάσω.

 

Zack όπως είπα και πριν, και οι συσκευές τους είναι γενικά καλές, κυρίως για κουζίνα που έχω πάρει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι αυτο που θελεις να αλλαξεις?στα 2μισι χρονια χαλασανε 3 συναγερμοι που ειχα παρει,εστειλα εμαιειλ στην κατασκευαστρια με επισυναψη την αποδειξη αγορας,και μουστειλαν χωρις ερωτησεις,3 καινουριους,και δεν ζητησαν τους παλιους,βεβαια το κοστος ηταν μικρο,16 ευρο ο καθενας ειχε αγοραστει,αλλα πρεπει να εχεις την αποδειξη.αν ειναι θεμα αλλαγης -επισκευης,μην απευθυνθεις στα λιντλ,κατευθειαν στον κατασκευαστη,ο οποιος δινει και την 3ετη εγγυηση,δεν την δινουν τα λιντλ.

 

Η μηχανή ποπκορν έχει αρχίσει να καίει καλαμπόκια και να στουμπονει. Και εμένα κάπου τόσο έκανε και λεω από το να τη πετάξω στη γωνία ας κοίταζα για αλλαγή. Περσι τετοιο καιρο την είχα πάρει.θα κοιτάξω να πάρω τηλ να δω τι θα μου πούνε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ατομικά παγωτα sandwich είναι φοβερά.Ειδικά αυτό με το Stracciatella και το αμύγδαλο στην σοκολάτα όπως επίσης και το άλλο sandwich με τις 2 γεύσεις(βανίλια σοκολάτα)http://www.lidl.com.cy/cps/rde/xchg/SID-0731BBDE-40061666/lidl_cy/hs.xsl/4179_18563.htm

 

http://lidl.dofollow.be/pics/small/236/28236.jpg

Αυτα με Stracciatella και το αμύγδαλο στην σοκολάτα δεν τα ειχα δει θα παω να τα δοκιμασω.

Αληθεια απο προμαγηρευμενα τι λεει ? Πηγα πριν μια εβδομαδα και βρηκα μονο γεμιστα και μπαμιες, ουτε μουσακα ουτε παστιστιο.

Θα ηθελα να δοκιμασω αν εχει για να τα εχω καβατσα αμα με πιασει καμια λιγουρα και δεν παιζει τιποτα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα με Stracciatella και το αμύγδαλο στην σοκολάτα δεν τα ειχα δει θα παω να τα δοκιμασω.

Αληθεια απο προμαγηρευμενα τι λεει ? Πηγα πριν μια εβδομαδα και βρηκα μονο γεμιστα και μπαμιες, ουτε μουσακα ουτε παστιστιο.

Θα ηθελα να δοκιμασω αν εχει για να τα εχω καβατσα αμα με πιασει καμια λιγουρα και δεν παιζει τιποτα αλλο

 

γενικα σου προτεινω να μην παιρνεις προμαγειρεμενα που περιεχουν κιμα...γνωμη μου τα κατεψυγμενα ειναι πιο ασφαλη σε κιμαδοειδη...φοιτητης ειχα τσακισει το κατεψυγμενο παστιτσιο και μουσακα μαρκας ΄΄χιωτακη΄΄ σε πηλινο μπολακι.

απο εκει και περα βλεπω εχουν περαση πολυ και το παστιτσιο και ο μουσακας που ειχε στο ψυγειο το λιντλ ειδα τα περνει ο κοσμος αλλα προσωπικα θα τα απεφευγα. βασικα δεν ηξερα καν οτι ειχε φερει προμαγειρεμενα και μου κανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα σου προτεινω να μην παιρνεις προμαγειρεμενα που περιεχουν κιμα...γνωμη μου τα κατεψυγμενα ειναι πιο ασφαλη σε κιμαδοειδη...φοιτητης ειχα τσακισει το κατεψυγμενο παστιτσιο και μουσακα μαρκας ΄΄χιωτακη΄΄ σε πηλινο μπολακι.

απο εκει και περα βλεπω εχουν περαση πολυ και το παστιτσιο και ο μουσακας που ειχε στο ψυγειο το λιντλ ειδα τα περνει ο κοσμος αλλα προσωπικα θα τα απεφευγα. βασικα δεν ηξερα καν οτι ειχε φερει προμαγειρεμενα και μου κανε εντυπωση.

Καλα σπανια τρωω απλα τα μπαρπασταθης ειναι πανακριβα και ελεγα μην παιζει τιποτα 3-3.5 ευρω, κοιταω και για ιμαμ και για ζυμαρικα και γενικα οτι μπορει να υπαρχει σε "σπιτικο" φαγητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μάθεις να μαγειρεύεις δεν παίζει ε;

 

Πήγαινε τουλάχιστον σε κανά μαγειρίο, εξήγησέ του την κατάστασή σου και κάνε ένα διακανονισμό να τρως καθημερινά όσο πιο οικονομικά γίνεται.

 

Με κατεψυγμένες πίτσες και προ μαγειρεμένα φαγητά από σουπερμάρκετ πού πας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μάθεις να μαγειρεύεις δεν παίζει ε;

 

Πήγαινε τουλάχιστον σε κανά μαγειρίο, εξήγησέ του την κατάστασή σου και κάνε ένα διακανονισμό να τρως καθημερινά όσο πιο οικονομικά γίνεται.

 

Με κατεψυγμένες πίτσες και προ μαγειρεμένα φαγητά από σουπερμάρκετ πού πας;

Ξερω να μαγιρευω αλλα δεν αξιζει ειμαι ενα ατομο ο αδερφος μου δεν τρωει εδω τρωει στην κοπελα του, μετα ειναι και το πλυσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα δοκίμασα παγωτό Μάνγκο-Βερίκοκο (σε μπάρες, σαν Mars) και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους προτιμούν τις φρουτένιες γεύσεις στα παγωτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα δοκίμασα παγωτό Μάνγκο-Βερίκοκο (σε μπάρες, σαν Mars) και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους προτιμούν τις φρουτένιες γεύσεις στα παγωτά. 

Κατι μπαρες σε βανιλα με επικαληψη σοκολατα που δοκιμασα εγω ηταν χαλια θα δοκιμασω και αυτες που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε υποψιν αν θα ξαναβγαλει την περιβοητη κουζινομηχανη μιξερ? Μπορουμε καπου να βρουμε ποτε και αν αναμενεται να το ξαναφερουν ελλαδα γιατι ξερω οτι το ξαναφεραν πριν κανα μηνα αλλα δεν το βρηκα ειχε εξαντληθει.

 

αυτο εννοω. Ρωτησα σημερα στο λιντλ ενα υπευθυνο μου πε να μη το περιμενω φετος ξανα ισως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...