Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άσχετο...αλλα το πιεσομετρο ....Sanitas που ειχε προσφορα το lidl μάπα... εντελως...ουτε για να το τυλιξεις :P

στη θεση σου αν δε δουλευει καθολου σωστα θα τους το πηγαινα πισω σαν ελλατωματικο. Αν δεν εχουν να στο αντικαστησουν θα σου επιστρεψουν ισως τα χρηματα/ Δε ξερω ποσο το χανε 10- 20 ευρω αλλα με 20 ευρω στο λιντλ παιρνει 3 σακουλες πραματα...(και ας ακριβυνανε το τυρι γκουντα και μερικα αλλα πραματα τελευταιο μηνα...αλλα τελος παντων δεν εχω ορεξη να νευριασω πρωι πρωι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη θεση σου αν δε δουλευει καθολου σωστα θα τους το πηγαινα πισω σαν ελλατωματικο. Αν δεν εχουν να στο αντικαστησουν θα σου επιστρεψουν ισως τα χρηματα/ Δε ξερω ποσο το χανε 10- 20 ευρω αλλα με 20 ευρω στο λιντλ παιρνει 3 σακουλες πραματα...(και ας ακριβυνανε το τυρι γκουντα και μερικα αλλα πραματα τελευταιο μηνα...αλλα τελος παντων δεν εχω ορεξη να νευριασω πρωι πρωι)

 

Οχι ισως, παντα. Παγια τακτικη επιστροφη χρηματων, κι αν θες παιρνεις παλι το ιδιο αν αυτο ηταν χαλασμενο.

 

Πηρα πριν κανα δυο μηνες το ραδιο mp3 αυτοκινητου. Το εβαλα στο αυτοκινητο μου, αλλα τελικα δεν μου αρεσε ο ηχος που εβγαζε, και δεν το "ενιωθα" σωστα παρεα με τον ενισχυτη που εχω. Δεν ειχε καποιο προβλημα, απλα κατι μου στραβωνε με τις εντασεις. Το πηγα πισω την επομενη μερα για επιστροφη. Το μονο που με ρωτησε η υπευθυνος ηταν αν το προιον ηταν χαλασμενο η οχι, ωστε αν ηταν να το γυρισει πισω, αν οχι να το βγαλει παλι προς πωληση. Της ειπα οτι δεν ειχε κανενα προβλημα αλλα δε με βολευε εμενα προσωπικα. Με ευχαριστησε και μου εδωσε χωρις δευτερη σκεψη το ακριβες χρηματικο ποσο, και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν καιρό είχα πει ότι θα απέφευγα όσο μπορώ να αγοράσω από τα λιντλ λόγω ποιότητας.

 

Πλεον, λόγω κρίσης, το παίρνω πίσω.

 

Ναι μεν μερικά είναι χαμηλής ποιότητας αλλά είναι εξίσου καλά (δεν είναι και για πέταμα)

Άλλωστε στα επώνυμα προιοντα πληρώνουμε και το όνομα, σιγά μην αξίζουν τόσο!

 

προσωπικά από τώρα θα προσπαθήσω όσο μπορώ να ψωνίζω από lidl.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα οταν εγω ψωνιζα στο lidl, πολλοι τα σνομπαραν.

Τωρα γινονται ουρες μεσα και εξω απο τα καταστηματα.

Ο ελληνας οσο ειχε λεφτα, το επαιζε μαγκας και ξοδευε.

Τωρα η ουρα στα σκελια.

Οχι τιποτε αλλο, αλλα ειχα δεχθει ουκ ολιγους χλευασμους που ψωνιζα στο lidl.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις δοκιμασα προμαγιρευμενο μουσακα απο τα lidl και μπορω να πω οτι του βαζω 8/10

Σε γευση ιδιος και καλυτερος απο γνωστες μαρκες πχ μπαρμπασταθης, δεν ηταν κατεψυγμενος οποτε ηθελε μονο ζεσταμα 15 λεπτα, αρκετα χορταστικος περιπου ενα μεγαλο τετραγωνο κομματι και απο τιμη σουπερ μονο 2.8 και η επωνυμη  εχουν σχεδον τα διπλα.

 

Οταν παω θα ξαναπαρω και θα παρω να δοκιμασω και παστιτσιο και γεμιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις δοκιμασα προμαγιρευμενο μουσακα απο τα lidl και μπορω να πω οτι του βαζω 8/10

Σε γευση ιδιος και καλυτερος απο γνωστες μαρκες πχ μπαρμπασταθης, δεν ηταν κατεψυγμενος οποτε ηθελε μονο ζεσταμα 15 λεπτα, αρκετα χορταστικος περιπου ενα μεγαλο τετραγωνο κομματι και απο τιμη σουπερ μονο 2.8 και η επωνυμη  εχουν σχεδον τα διπλα.

 

Οταν παω θα ξαναπαρω και θα παρω να δοκιμασω και παστιτσιο και γεμιστα.

 

Ωραίος.Αν φας κάτι και έχεις πρόβλημα,ενημερώνεις.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος.Αν φας κάτι και έχεις πρόβλημα,ενημερώνεις.

οκ αν και δεν ειδα κατι περιεργο ηταν πολυ γευστικος οπως ειπα και μυριζε και ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αν και δεν ειδα κατι περιεργο ηταν πολυ γευστικος οπως ειπα και μυριζε και ωραια.

 

Αν αργησεις να απαντησεις θα το καταλαβουμε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά πάντως καλό είναι να αποφεύγετε τα έτοιμα φαγητά, ειδικά αυτγά που δεν είναι πλέον solid και αναγνωρίσιμα (όπως πχ ο κιμάς). Και αυτό αφορά και σούπερ μάρκετ και εστιατόρια. Οκ σε μια ώρα ανάγκης δεν τρέχει και τίποτε αλλά γενικά δεν μου εμπνέουν καμιά εμπιστοσύνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα προϊόντα του lidl είναι καλά για τα λεφτά τους και έχουν πλέον αρκετά ελληνικά προϊόντα.Πάντως απ'οταν πήρε ο Μαρινόπουλος τα Carrefour έχουν αρχίσει πολύ επιθετική πολιτική με προσφορές όλη την εβδομάδα σε πολλά προϊόντα(πχ γάλα,κρέας,χαρτικά κα)Οπότε έχω καιρό να ψωνίσω απτά lidl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα οταν εγω ψωνιζα στο lidl, πολλοι τα σνομπαραν.

Τωρα γινονται ουρες μεσα και εξω απο τα καταστηματα.

Ο ελληνας οσο ειχε λεφτα, το επαιζε μαγκας και ξοδευε.

Τωρα η ουρα στα σκελια.

Οχι τιποτε αλλο, αλλα ειχα δεχθει ουκ ολιγους χλευασμους που ψωνιζα στο lidl.

Υπάρχει διάφορα στο επιλέγω να ψωνίζω από τα lidl και αναγκάζομαι να ψωνίζω από τα lidl.......

 

Δεν είναι μαγκιά το να μην θες να τρως σαβούρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...