Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει κανενα σαιτ ωστε να φτιαξω οσο πιο γινεται καλυτερα την διατροφη μου;;επισης ποσα γευματα ειναι σωστο να τρωμε την ημερα και με ποση ωρα διαφορα το ενα με το αλλο;

Μπορείς να τσεκάρεις Link.png Site: Εδώ για υπολογισμό θερμίδων και Link.png Site: εδώ για έναν μπούσουλα με τροφές.

 

Κάνε όσα γεύματα έχεις όρεξη να κάνεις...το θέμα είναι να χτυπάς τις ημερήσιες θερμίδες που έχεις σαν στόχο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σημερα σταματαω στο κοτοπουλαδικο να παρω να φαω..

 

Αφηνω το αμαξι αναμενο και την κοπελα μου μεσα.

 

Ακουω κορνες..

 

Παιρνω το φαγητο και πηγαινω στο αμαξι. Σταματαει να παταει κορνα οταν με ειδε.. μπαινω μεσα και αρχιζε να φωναζει κατεβαζω το παραθυρο και του λεω τι θες τωρα ρε; θα φυγω πως κανεις ετσι, δεν με κοιτουσε τιποτα μουγκα.. μολις εκανα να φυγω με δεκα πηγαινα αυτος απο πισω να σπινιαρει ενα φιατ παντα παλιο ηταν.. λεω δεν θα σκασω για σενα.. κανω οτι τον κοιταω απο το καθρεπτη και πατησα φρενω.. κατευθειαν εστριψε...

 

Αν ημουν με νευρα θα σκοτωνομασταν.. αλλα οταν εχω την κοπελα μου μαζι δεν θελω να γινονται βλακειες προτειμω να κανω τον χαζο

 

Ακομα ενα κουλο με κολλαει ακομα ενα αυτοκινητο απο πισω και να φωμαζει κουνησου ρε.. σταματαω λεω γυρναω πισω ηταν ο αδερφος μου με εκανε πλακα, αν ηταν αλλος δεν την γλιτωνε του λεω αί στο διαολο μαλακα εξω απο το παραθυρο.. απεναντι ενας παππας με κοιτουσε με γουρλομενα ματια.. χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλτα Λίβε...

 

Θα βγάλω κι εγώ τον πόνο μου με τα κωλόζωα. Περίμενα σε ένα πάρκινγκ και με κορνάρει ένας από πίσω για να μπει...πόσο να κάνω να βάλω μπρος να φύγω ? 5-10 δεύτερα ο πούστης με είχε ταράξει στην κόρνα και τις χριστοπαναγίες πάρκαρα 2 μέτρα μετά για να βγω αλλά ήρθε και η κοπέλα τότε και σηκώθηκα κι έφυγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω σημερα αφου λετε για παρκινκ ξεσκιστηκα στο φαγητο!!! μαζεψα σπιτι κοσμο για να τους δω πριν φυγω μονιμα!!

τωρα στο θεμα μας! οπως ξερετε το παρκαρισμα κανονικα γινετε με φλας και οχι αλαρμ! οποτε και εγω βγαζω φλας κολαει μια χαζη απο πισω,αρχιζει να κορναρει και εγω κανω οπισθεν για να παρκαρω. Αφου τελος παντων εχω παρκαραει περναει και συνεχιζει να κορναρει οποτεεφαγε μια παναγια ολη δικη της και εφυγε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ο ένας είχε σταματήσει στο δρόμο και ο άλλος είχε κλείσει parking και σας φταίνε οι άλλοι? 

Όταν σου βρίζει την μανούλα για τα 5 δεύτερα που περιμένει μέχρι να την κάνεις τότε ναι σου φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

νικολα κοιτα ο κολλητος ο μαραθονοδρομος κατι φλεβες μπουρια της σομπας !

χαλαρος βραδυ για ποτακι - σκεψου σε προπονηση πως θα γινονται  !!

εντομεταξυ αυτος με τοσους μυες πανω του  -οι αλλοι μαραθονοδρομοι ειναι τσιροι μπροστα του-  βγηκε στον μαραθωνιο της αθηνας  τριτος η τεταρτος ελληνας και  15ος συνολικα ,  με αραπαδες με αφρικανους  τα παντα ολα !

τρεχει τα 40 χλμ λες και του εχεις βαλει νεφτι στο κωλο απ την αρχη μεχρι το τελος  , δεν υπαρχει το ατομο ..

και ξεκινησε το τρεξιμο πριν καμμια 8ετια καθαρα και μονο για πλακα , πριν δεν ειχε τρεξει ποτε του !

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε σπεκτ για να φτασεις σε αυτο το επιπεδο δε φτανει μονο να το γουσατρεις πρεπει να εχεις τρελλο ταλεντο! 

τρεχεις και ξερεις για τι επιπεδο μιλαμε ...

περα απο ολα τα αλλα  , αυτος ειναι  απιστευτη ψυχαρα δε σταματαει με τιποτα  !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικολα κοιτα ο κολλητος ο μαραθονοδρομος κατι φλεβες μπουρια της σομπας !

χαλαρος βραδυ για ποτακι - σκεψου σε προπονηση πως θα γινονται  !!

εντομεταξυ αυτος με τοσους μυες πανω του  -οι αλλοι μαραθονοδρομοι ειναι τσιροι μπροστα του-  βγηκε στον μαραθωνιο της αθηνας  τριτος η τεταρτος ελληνας και  15ος συνολικα ,  με αραπαδες με αφρικανους  τα παντα ολα !

τρεχει τα 40 χλμ λες και του εχεις βαλει νεφτι στο κωλο απ την αρχη μεχρι το τελος  , δεν υπαρχει το ατομο ..

και ξεκινησε το τρεξιμο πριν καμμια 8ετια καθαρα και μονο για πλακα , πριν δεν ειχε τρεξει ποτε του !

 

 

ωραίος ο φίλος σου , αν θυμάμαι καλα ειχες ποστάρει φωτογραφία του μετά απο αγώνα

 

έτσι ειναι οι φλέβες μου την ώρα της προπόνησης κ όσο ποιο χαμηλά ειμαι σε λίπος τόσο περισότερες κ εντονότερες φαίνονται. Σε φάση ηρεμίας και να έχουν πεταχτεί ολες ακόμα και στα δάχτυλα μου σαν δαχτυλίδια  και η μάνα μου να μου λέει να πάω σε γιατρό γιατι δεν ειχε ξαναδεί κάτι τέτοιο και νόμιζε οτι κάτι έπαθα. 

 

Να φανταστείς οταν ειχα πέσει σε λίπος που δεν ημουν 10% για να πεις οτι ημουν χαμηλά και πάλι με ρώταγαν μερικοί μεγάλοι @gym αν έχω μπει σε φάρμακο γιατι τέτοια φλέβα δεν έχουν δει natty και όντως ηταν υπερβολικά πολλές και μεγάλες. Ακόμα κ τώρα που ειμαι ποιο πάνω σε λιπος+ νερά φαίνονται κάποιες που δεν ηξερα οτι τις έχουμε.

 

σκέψου να πάω 9-10% bf πως θα ειναι

γουστάρω φλέβα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μάους στο θέμα ταλέντου διαφωνω σε ένα βαθμό γιατι ολα είναι θεμα προπόνησης. Το ότι κάποιος έχει ταλέντο δεν σημαίνει οτι θα γίνει και κατι γιατι μπορεί λογο του ταλέντου να το πάρει χαλαρά και έτσι να έρθει Κάποιος με λιγότερο ταλέντο αλλά περισσότερο πείσμα και να γίνει καλύτερος.

 

Δεν λέω οτι δεν χρειάζεται πείσμα,όρεξη και θυσίες ούτε οτι ειναι εύκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα σταματαω στο κοτοπουλαδικο να παρω να φαω..

 

Αφηνω το αμαξι αναμενο και την κοπελα μου μεσα.

 

Ακουω κορνες..

 

Παιρνω το φαγητο και πηγαινω στο αμαξι. Σταματαει να παταει κορνα οταν με ειδε.. μπαινω μεσα και αρχιζε να φωναζει κατεβαζω το παραθυρο και του λεω τι θες τωρα ρε; θα φυγω πως κανεις ετσι, δεν με κοιτουσε τιποτα μουγκα.. μολις εκανα να φυγω με δεκα πηγαινα αυτος απο πισω να σπινιαρει ενα φιατ παντα παλιο ηταν.. λεω δεν θα σκασω για σενα.. κανω οτι τον κοιταω απο το καθρεπτη και πατησα φρενω.. κατευθειαν εστριψε...

 

Αν ημουν με νευρα θα σκοτωνομασταν.. αλλα οταν εχω την κοπελα μου μαζι δεν θελω να γινονται βλακειες προτειμω να κανω τον χαζο

 

Ακομα ενα κουλο με κολλαει ακομα ενα αυτοκινητο απο πισω και να φωμαζει κουνησου ρε.. σταματαω λεω γυρναω πισω ηταν ο αδερφος μου με εκανε πλακα, αν ηταν αλλος δεν την γλιτωνε του λεω αί στο διαολο μαλακα εξω απο το παραθυρο.. απεναντι ενας παππας με κοιτουσε με γουρλομενα ματια.. χαχαχα

 

 

εγω σημερα αφου λετε για παρκινκ ξεσκιστηκα στο φαγητο!!! μαζεψα σπιτι κοσμο για να τους δω πριν φυγω μονιμα!!

τωρα στο θεμα μας! οπως ξερετε το παρκαρισμα κανονικα γινετε με φλας και οχι αλαρμ! οποτε και εγω βγαζω φλας κολαει μια χαζη απο πισω,αρχιζει να κορναρει και εγω κανω οπισθεν για να παρκαρω. Αφου τελος παντων εχω παρκαραει περναει και συνεχιζει να κορναρει οποτεεφαγε μια παναγια ολη δικη της και εφυγε!

Αυτο ειναι οτι χειροτερο μπορειτε να κανετε διοτι πρεπει να καταλαβετε πως ειναι νομος ποτε δεν τσακωνομαστε -βριζουμε δεν ξερουμε τι ειναι ο αλλος στο αλλο οχημα .Πριν χρονια  ανεβαινα την λεωφορο Αλεξανδρας  κατα τις 5 την νυχτα και περασε καθετα παραβιαζοντας  κοκκινο φαναρι  ενα αμαξι .Προλαβα και φρεναρα  και τους εριξα  οτι μπινελικη υπηρχε ...κατεβηκαν 3  και ο ενας μου κολησε πιστολι στο παραθυρο του οδηγου (ειχα κοπελα μεσα στο αμαξι ).

Συμπερασμα δεν κανουμε random μαγκιες ας εχουμε και δικιο .

 

τρελός squater, φώτη ΜΗΝ δεις την φωτό, δεν νομίζω να σε αρέσει!

 

 

 

 

2014-07-28-1759_zps676f5a98.png

 

(o τυπος με τη σαγιονάρα βαρούσε squat στα 60 κιλά :P Δεν ειμαι κακός αλλά σκέφτηκα "να μην του γλυστρήσει το πόδι τώρα από τη σαγιονάρα να πάρει προσαγωγούς κλπ στα χέρια;;" )

 

 

 

Καλα αυτος ειναι γυφτος και  κανονικα δεν θα επρεπε  του επιτρεπεται να χρησιμοποιει τον χωρο ετσι.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

φωτη τα εχω υποψιν μου αυτο που λες και αυτος ειναι ενας λογος για τον οποιο εγω και οι τσακωμοι αποφευγουμε παντα ο ενας τον αλλον. αλλα μερικες φορες δεν μπορεις να κρατηθεις! θες να τα βγαλεις απο μεσα σου :P

 

τουλαχιστον εδω που ειναι νησι τουλαχιστον πρωι δεν εχεις τοσες πιθανοτητες να πεσεις σε τετοιο μαλακα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λεει ο Φωτης. Καντε το μαλακα και φυγετε, δε ξερεις τι τρελλα κουβαλαει ο αλλος.

 

Πριν απο καιρο ειχα ακουσει ενα περιστατικο στις ειδησεις. Κατι ειχε παιχτει σ ενα φαναρι, δε θυμαμαι τι. Το αποτελεσμα ηταν ο ενας να παρει οπλο και να σκοτωσει τον αλλον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Offtopic

 

 

 

Αυτο ειναι οτι χειροτερο μπορειτε να κανετε διοτι πρεπει να καταλαβετε πως ειναι νομος ποτε δεν τσακωνομαστε -βριζουμε δεν ξερουμε τι ειναι ο αλλος στο αλλο οχημα .Πριν χρονια  ανεβαινα την λεωφωρο Αλεξανδρας  κατα τις 5 την νυχτα και περασε καθετα παραβιαζοντας  κοκκινο φαναρι  ενα αμαξι .Προλαβα και φρεναρα  και τους εριξα  οτι μπινελικη υπηρχε ...κατεβηκαν 3  και ο ενας μου κολησε πιστολι στο παραθυρο του οδηγου (ειχα κοπελα μεσα στο αμαξι ).

Συμπερασμα δεν κανουμε random μαγκιες ας εχουμε και δικιο .

 

Πολυ καλα τα λες. Σε παρομοιο περιστατικο με τα ανηψια μου στα πισω καθισματα, κατεβηκαν 2 και ο ενας κρατουσε τσεκουρι... :shifty:

Προσπάθησα να είμαι όσο πιο ψύχραιμος μπορούσα αλλά όταν άφησα τα πιτσιρίκια και το ξανασκέφτηκα δεν μπορούσα να οδηγήσω από την ένταση...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...