Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγαινε γιατρο κι αμα σου πει σουξου μουξου ρωτα και για καμια φυσικοθεραπεια επειδη πλησιαζει ο αγωνας!

 

Ελα ειχες και καλη στιγμη λοιπον! Κατι ειναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Ζακ, μαργαρίτα και όσοι τρέχετε (και οι άλλοι Δηλαδή αξίζει να το δείτε)

 

 

Μέχρι ένα σημείο μ'άρεσε εκεί που έλεγε για το"τοίχος"μου γαμησε την ψυχολογία (αν και δεν ήταν κάτι που δεν ήξερα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδω σημερα παιχτηκε 8x102,5 back squat που ειναι pr!

 

Ανεβαινουν και τα σωματικα κιλα απο τον Γεναρη με σταθερους ρυθμους και μπαινει εμφανως κρεας πανω μου!

76kg , 174cm αυτη τη στιγμη!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδω σημερα παιχτηκε 8x102,5 back squat που ειναι pr!

 

Ανεβαινουν και τα σωματικα κιλα απο τον Γεναρη με σταθερους ρυθμους και μπαινει εμφανως κρεας πανω μου!

76kg , 174cm αυτη τη στιγμη!

Ωραίος Μίμη...δυνατό νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο μιμη και μποσ. αυριο θα παω για το δικο μου pr στα squat. αντε να ρυθμιστει ο Θυρεοειδης να επιταχυνω την λιποφασινα μου. εχω κολλησει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα γυμναστηριο...εβγαλα το προγραμμα μου κανονικα. Ειχα ενεργεια λεω ας κανω το αεροβιο μου τωρα μη κατεβαινω παλι αυριο. Εκανα 33' διαδρομο.

Τι δε μ ειχε πιασει μεχρι σημερα; Η μεση!! Γυρισα λοιπον με εντονες ενοχλησεις στη μεση μου που κ επιασαν μολις τελειωσα το αεροβιο, καλη φαση!

 

 

Μπραβο! Ελα νταξει θα τον πιασεις το χρονο σου!

 

Εγω τα ιδια σκατα ξυπνησα ολη νυχτα δεν εβρισκα μια θεση να μη μ ενοχλει η κωλομεση, να παρω λεοντος σα τη γιαγια μου; :P

 

Πως ο φωτης δεν εχει σχολιασει ακομα απορω.

 

Μαργαριτα ποτε βγαινει η συνταξη να παμε να την φαμε αυτο  πες μου μονο !

@alex_000: Όταν βρεις χρόνο, πέρνα από το ταχυδρομείο της γειτονιάς σου και (αν θες) συμπλήρωσε μια αίτηση για να σε ειδοποιούν μέσω sms ή/και email για αφίξεις συστημένων. Γλιτώνεις χρόνο και περιμένεις λιγότερο, διότι το ειδοποιητήριο βγαίνει με το που παραληφθεί το πακέτο στο ταχυδρομείο - το πότε θα στο φέρει ο ταχυδρόμος είναι άλλο θέμα (εδώ είναι η καθυστέρηση), ενώ με sms ή/και email μαθαίνεις για την άφιξη του πακέτου αμέσως.

Οπ καλο δεν το ηξερα πως υπαρχει αυτη η δυνατοτητα  πολυ μπροστα τα ΕΛΤΑ   :P

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα ταχυδρομείο και πήρα τα παπούτσια. Πήγαν να μαλακιστούν και δεν τα βρίσκανε αλλά πάλι καλά τα πήρα.

 

Άντε να έρθει η Παρασκευή τώρα να κάνω squat.

Αντε με γιες..Πως είναι το νούμερο κλπ ολα κομπλε?Πρώτες εντυπώσεις?Κατα τα άλλα pr και εγώ 120χ5 back squat 130χ1,140χ1(με λίγο βοήθεια απο bro) και front squat 100χ2.Το σώμα θυμάται και σιγά σιγά επανέρχεται.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό κάνω σουπερ σετ (2 ασκήσεις σε κάθε μυική ομάδα) σε στήθος και ώμους. Τελευταία πρόσθεσα πλάτη, δικέφαλους, γάμπες και σήμερα τρικέφαλους. Απόλυτη κόπωση αλλά μεγάλο pump.

 

Δεν τολμάω σε τετρακέφαλους όταν ακολουθεί 7ωρη ορθοστασία/περπάτημα στη δουλειά ;)

 

Μαζί με κοιλιακούς και ραχιαίους πιάνω καμιά ώρα προπόνησης. Γίνεται αρκετά καλή δουλειά και μαζί με τα κιλάκια που έβαλα έχει αρχίσει να φαίνεται -επιτέλους- ότι γυμνάζομαι.

 

Θα σας φάει ο παπούς, προσέξτε ρε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε με γιες..Πως είναι το νούμερο κλπ ολα κομπλε?Πρώτες εντυπώσεις?Κατα τα άλλα pr και εγώ 120χ5 back squat 130χ1,140χ1(με λίγο βοήθεια απο bro) και front squat 100χ2.Το σώμα θυμάται και σιγά σιγά επανέρχεται.

Λίγο που το δοκίμασα, το νούμερο φαίνεται το σωστό και το πόδι μέσα δεν κάνει βόλτες. Περισσότερες εντυπώσεις αύριο στα squat.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον τα κατάφερα και τραυμάτισα το δικέφαλο του δεξιού χεριού μαζί με λίγο βραχιόνιο, σε φάση που δε μπορώ να τεντώσω εντελώς το χέρι μου με ευκολία.

 

What now? Περιμένω απλά να περάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς τον τραυμάτισες;

Τι εννοείς "λίγο βραχιόνιο";

 

Εννοώ ότι άρπαξε σε εκείνες τις δύο περιοχές. Το παράκανα λίγο στο trx με ταχύτητα και πολλές επαναλήψεις.

normal_e13p01.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...