Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι δεν έκανα γιατι δεν ήρθαν ακόμα τελικά...ήρθε κάτι άλλο που είχα παραγγείλει μια ευδομάδα μετά από τα παπούτσια. ελπίζω να μην χάθηκαν η κάτι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

οχι δεν έκανα γιατι δεν ήρθαν ακόμα τελικά...ήρθε κάτι άλλο που είχα παραγγείλει μια ευδομάδα μετά από τα παπούτσια. ελπίζω να μην χάθηκαν η κάτι τετοιο. 

Εχεις τρελαθει ολο αγοραζεις δεν σε προλαβαινουν τα courier !

και τα σχεδια για το μαραθωνιο ισως αλλαξουν! και εκλεισα και αεροπορικα γαμω..

πηγα να ανεβω τη σκαλα και εμεινα απο τον πονο!

Πακετο ,μηπως ισιωσεις μεχρι τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γαμησετα! το θεμα ειναι οτι και να μαι καλα μεχρι τοτε εκεινη τη μερα θα σταματησω παλι να ειμαι καλα! θα το παρακουληθησω το σκ και αν δω οτι γαμιεται δευτερα με βλεπω να τρεχω σε γιατρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect χαλαρωσε!! Μπορει να μην ειναι τπτ, απλα με τη πιεση και σε συνδυασμο με τον καιρο, ζοριστηκε και σε τσιμπησε. Πολυ παγο , μασαζακι τοπικα αν σ ανακουφιζει και υπομονη.. Μη σκεφτεσαι το χειροτερο σεναριο!!!

 

Εγω αρχιδια σημερα πηγα παλι για πιλατοασκησεις κι ενω δε μ ειχε ενοχλησει χτες, σημερα στο τελος των ασκησεων μ επιασε. Μ ετριψε η κοπελα με βολταρεν , γυρισα κ εχωσα αμεσως ενα σωληναριο στη βαλιτσα.

 

Δε ξερω τι να κανω με το θεμα του τρεξιματος.... Νομιζω θα παρω μαζι τ αθλητικα και αν περασει το σκ χωρις ν ενοχλει, δευτ ή τριτη να κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λετε για πρωινο καφε να κανει αυτο? :P

 

http://www.xtr.gr/el/protein-coffee-1000gr-sugar-free-scitec.html

 

μαργαριτα σιγουρα κατι ειναι πιστεψε με :P

αυτη τη βδομαδα πηγ μονο 2 φορες για τρεξιμο απο εκει που πηγαινα 4 (μιλαω για καθημερινες)

και γενικα αυτη τη βδομαδα ξεκουραστηκα περισσοτερο απο οτι συνηθως οποτε ηταν η  μονη φορα που δεν ηταν λογικο να με πιασει!

επισης δεν με τσιμπησε απλα εμεινα στον τοπο! σταματησα να τρεχω και δεν μπορουσα καν να το πατησω! και επισης το επαθα και οταν πηγα να ανεβω τις σκαλες μεσα στο σπιτι! απλα πονουσα και το ποδι δεν εκανε καμια κινηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10 κιλά σήμερα στις πιέσεις στήθους και βγήκαν κομπλέ στην επικλινή. 

Με τι ρυθμό περίπου να ανεβάζω κιλά; 

 

Δεν υπάρχει απάντηση σ' αυτό, εξαρτάται από τη μυική ομάδα, άλλες παίρνουν εύκολα, άλλες όχι. Θα ακούς το σώμα σου και θα το ακολουθείς.

 

Απλά φρόντισε να μην παρασυρθείς και ζημιώσεις την τεχνική στο βωμό των επιπλέον κιλών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μιας και τελειωσα το προγραμμα που πηρα απο το γυμναστηριο θα ηθελα να προσπαθησω αυτη την φορα να φτιαξω ενα δικο μου ξερετε κανενα σαιτ ωστε να παρω καποια ιδεα για ασκλησεις και γενικα για το πως να το φτιαξω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect σου ευχομαι να ναι κατι απλο κ γρηγορα αντιμετωπησιμο!!!

 

Κι εγω με τη μεση μου παλι ειμαι σκατα , ο αγωνας πλησιαζει κι εχω να προπονηθω απο τη τριτη ενω κανονικα αυτη τη βδομαδα ηθελα να χω 3 προπονησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση αυτή η περίοδος; Όλοι με τραυματισμούς είμαστε; Και εμένα ακόμα με πιάνει το πόδι μου. Αν το ζεστάνω με καμιά διάταση πχ μετά είναι αρκετά καλά. Αν πάω και για τρέξιμο ούτε που με πιάνει μετά. Όταν είναι κρύος ο μυς όμως με τραβάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...