Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 445
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι πρέπει να ναι ο καλύτερος τρόπος!!!χαχαχα πάει παλάβωσε ο κόσμος....εδώ σου λέει ο άλλος παίρνει επαγγελματία για τ αρχίδια του και εσείς είστε ακόμα στην εποχή της πέτρας και της φωτιάς???:P

Ρε προσέχετε εκεί μην πάρετε φωτιά και λαμπαδιάσετε από πάνω μέχρι κάτω :whistle:

 

χαχα :P καλα για τα @@ δεν το εχω δοκιμασει και ουτε προκειται..αλλα ειναι αποτελεσματικο επειδη σου μενει και λιγη τριχα, οσο πρεπει δηλαδη.. ;) απλα μου εκαψε και το δαχτυλο και δεν το πηρα χαμπαρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πλατη με τι να τις παρω?

 

Δεν εχω πολλες, απλα ειναι μερικα σημεια σαν ''μπαλωματα'' τα οποια φυσικα θελω να φυγουν.

 

Να δοκιμασω με την κουρευτικη που εχω? (κανει δουλεια μενουν χιλιοστα, στην πλατη που ειναι λιγες τριχες οταν το δοκιμασα δεν φαινοντουσαν καθολου μετα) η να κανω με κερι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πλατη με τι να τις παρω?

 

Δεν εχω πολλες, απλα ειναι μερικα σημεια σαν ''μπαλωματα'' τα οποια φυσικα θελω να φυγουν.

 

Να δοκιμασω με την κουρευτικη που εχω? (κανει δουλεια μενουν χιλιοστα, στην πλατη που ειναι λιγες τριχες οταν το δοκιμασα δεν φαινοντουσαν καθολου μετα) η να κανω με κερι?

ΜΕ ΚΕΡΙ!!!

 

τα καπς μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμασω, μετα απο το κερι ποσο καιρο κανουν να βγουν? Πιστευω να καθαρισω για κανα χρονο :P

 

 

μετα απο ενα μηνα αρχιζουν να βγαινουν παλι αλλα μεχρι να αποκτησεις το μοχερ που ειχες αρχικα θες 3 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο ενα μηνα αρχιζουν να βγαινουν παλι αλλα μεχρι να αποκτησεις το μοχερ που ειχες αρχικα θες 3 μηνες.

ακριβως κ ειδικα για μας τους αντρες που ειμαστε συνιθησμενοι στην αγριοτριχαρα ακομα κ κ αυτο που φτανει μετα το τριμηνο παλι πιο λιγο ειναι,τουλαχιστον στην περιπτωση μου.

 

imr καθε 2 μηνες συνιστω,ετσι κανω γω κ ειμαι ησυχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oooh G το καλοκαιρι κανω καθε 2 εβδομαδες κερι στα ποδια :fear:

 

ενταξει αλλο εσυ κ αλλο ενας αντρας.Μην ξεχνας οτι εμεις ειμαστε πιο ανεκτικοι απο την φυση μας ως προς την υπαρξη τριχων στο σωμα μας.Πχ το δικο σου ''αγκαθακι'' που θα σε ενοχλει πανω στις 2 βδομαδες οπτικα εγω θα το περασω στο ντουκου....

 

 

Κοινωνικες συμβασεις βλεπεις.Ειναι πολυ πιο ''επιτρεπτο'' για εναν αντρα να κυκλοφορει παρταλι με καρατριχαρα ενω μια γυναικα αμεσως χαρακτηριζεται ως απροσεχτη εαν δεν ειναι τρελα αποτριχωμενη συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αλλο εσυ κ αλλο ενας αντρας.Μην ξεχνας οτι εμεις ειμαστε πιο ανεκτικοι απο την φυση μας ως προς την υπαρξη τριχων στο σωμα μας.Πχ το δικο σου ''αγκαθακι'' που θα σε ενοχλει πανω στις 2 βδομαδες οπτικα εγω θα το περασω στο ντουκου....

 

 

Κοινωνικες συμβασεις βλεπεις.Ειναι πολυ πιο ''επιτρεπτο'' για εναν αντρα να κυκλοφορει παρταλι με καρατριχαρα ενω μια γυναικα αμεσως χαρακτηριζεται ως απροσεχτη εαν δεν ειναι τρελα αποτριχωμενη συνεχεια...

 

ποσο δικιο εχεις :cry: απο τα 14 στον αγωνα με τις τριχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος βγαλει καποιες τριχες που δεν του αρεσουν θα γινει γυναικα...

εγω ειχα ενα θειο που μου ελεγε πως αν μαγειρευα ή επλενα πιατα δε θα εβγαζα μουστακι :-P

Στο θεμα, εμενα μου αρεσει να υπαρχει λιγη τριχα, τη βρισκω διεγερτικη, αλλα ελαφρα πραγματα, οχι αρκουδισια φετιχ και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...