Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για το φτούρισμα το έβαλα, βλέπεις υπάρχουν και χειρότερες;ρ

 

γαμησετα,αμα ειναι να παιζω σε τετοια επιπεδα ''φτουρισματος'' , τρασαριας κ στερεοτυπιας καλυτερα να το κλεισω το μαγαζι :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ηξερα οτι εαν εισαι ατριχος φαινεσαι ψηλοτερος!Ηδη φαινομαι αρκετα ψιλολελεκας κ το υψος μου δεν βοηθαει (1.90cm -1.91cm περιπου).

 

Δεν εννοούσε αυτό το ύψος,αν με πιάνεις ;)

 

Τώρα αν κατάλαβες τι εννοούσε και όντως τον έχεις 1.90cm το λυπάμαι το αγόρι σου :P

 

In other news προσωπικά δε θα ξυριζόμουν ποτέ(αν και ποτέ μη λες ποτέ).Βρίσκω πολύ σέξι τη τρίχα που έχω στο στήθος και αυτή τη γραμμή που κάνει μέχρι τον αφαλό B)

 

Επίσης στα χέρια και στα πόδια τις καραγουστάρω.Βέβαια εντάξει είμαι σε νορμάλ επίπεδα όχι σαν αρκούδα.

 

@Τοξο:Αφιερωμένο :-D

arts-graphics-2008_1183482a.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοούσε αυτό το ύψος,αν με πιάνεις ;)

 

παρανοησης τοτε...παντως ευχαριστω για την αφιερωση (κ με την σωστη σημαια...σχεδον :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι μετα ενα καλο ξυρισμα ποδιων πρεπει να περασουμε και στην επιλογη του καταλληλου καλτσον. Να μη σκιζεται.

 

 

http://www.e-mancipate.net/

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοξο' date='πού είσαι μωρή όταν σε χρειάζονται;[/quote']
Αφησα το θεμα να τρεξει :mrgreen:

Γι αυτό είχα πει σε ανύποπτο χρόνο ότι είναι πολύ στόκος αυτός που θα στη πέσει.

 

Γι αυτό και σ'αγαπάω.

 

@all:Όχι,δεν θέλουμε κρεββάτι...:P

 

Οντόπικ:Δεν ξυρίζομαι (μόνο στο πρόσωπο κι αυτό όχι όλο και σ' αυτιά!!),γιατί μετά "πως θα τραβώ τις κωλότριχές μου στην απόγνωση;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω με τι γκόμενες συναναστρέφεστε αλλα αν πάει η γκόμενα να παίξει κλαρίνο , και πεταχτεί ο θάμνος θα ξενερώσει. Οποτε δεν είναι θέμα αν την έχεις γαριδάκι η μάνικα αλλα θέμα καθαριότητας και αισθητικής. Και πες ότι με βαριά καρδια το παίρνει απόφαση η γκόμενα να κάνει βουτιά στο θάμνο σου , ποσο ξενέρωμα θα είναι να φτύνει κάθε τρεις και λίγο το γκαζόν σου? :mellow:

 

 

Ελπίζω να μην φάω κανένα ban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω με τι γκόμενες συναναστρέφεστε αλλα αν πάει η γκόμενα να παίξει κλαρίνο , και πεταχτεί ο θάμνος θα ξενερώσει. Οποτε δεν είναι θέμα αν την έχεις γαριδάκι η μάνικα αλλα θέμα καθαριότητας και αισθητικής. Και πες ότι με βαριά καρδια το παίρνει απόφαση η γκόμενα να κάνει βουτιά στο θάμνο σου , ποσο ξενέρωμα θα είναι να φτύνει κάθε τρεις και λίγο το γκαζόν σου? :mellow:

Aηδιαστικο ποστ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπλιαξ ρε. αλλα μην τυχον και κανετε καμια βλακεια και βαλετε κερι εκει. στο χερι θα σας μεινουν!

 

Δεν εχουμε αναφερει καθολου ως τωρα την αποτριχωτικη κρεμα. συστηνεται για την αυτη περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω οτι ως γκει ειναι στερεοτυπικο να πω οτι το εξασκω κ γω,αλλα ναι το εξασκω.Βασικα με την τριχα δεν τα πηγαινα ποτε καλα κ δεν μου το εμαθε καποια γκει μασωνεια το σπορ :mrgreen:

 

Κ γω ειμαι της αποψης οτι αυτα τα κολληματα περι αφηνουμε την τριχα να γινει δασος στον αντρα μου φαινονται χαζα απλα ως συμπλεγματικα.Κλαιν! ξυριστητε,αποτριχωθητε,σενιαριστητε λεω γω παλικαρια αμα την βρισκεται ετσι

 

 

 

 

 

Τις πρωτες φορες ποναει.Μετα ειναι θεμα συνηθειας.Βασικα πλεον ερχεται σπιτι μια φορα το διμηνο περιπου για full body περιποιηση αισθητικος κ πλεον το χω συνιθησει.Για κερι μιλαω...ΠΑΝΤΟΥ...κ οταν λεω παντου το εννοω B)

 

 

 

 

Αφησα το θεμα να τρεξει :mrgreen:

 

 

Οπως λες είσαι γκει και σου αρέσει η αποτρίχωση. Το παραδέχεσαι και αυτό είναι σεβαστό κατά την άποψη μου.

Για όλους τους υπόλοιπους θέλω να σας πω ότι είναι ΜΕΓΑΣ κομπλεξισμός το να σε ενοχλούν οι τρίχες.

Το να κόβεις τις τρίχες στα γεννητικά όργανα, μασχάλη, πρόσωπο είναι θεμιτό γιατί όπως και να το κάνουμε είναι και θέμα υγιεινής αλλά τώρα το να σε ενοχλούν οι τρίχες στη πλάτη ( αλήθεια που τις είδες ; ) και <<εκεί που πέφτει το γυναικείο στρινγκ >> ε απλά LOL.

Επίσης αν είσαι γυμνασμένος έχεις δεν έχεις τρίχα φαίνεται.

Εγώ που γυμνάζομαι εδώ και 2 χρόνια ποιός είμαι ο σούπερμαν και φαίνεται ότι είμαι γυμνασμένος ακόμα και όταν φοράω μπλούζα;

Δεν είναι κομπλεξισμός και στερεότυπο το να θεωρεί κάποιος ότι οι τρίχες δεν ασχημαίνουν τον άντρα.

Οτι και να λένε οι γυναίκες περί τρίχας μη δίνετε και πολύ σημασία, όλοι ξέρουμε τι θέλουν οι γυναίκες και αν τους το δώσεις όλα τα άλλα τα ξεχνάνε.

 

Παρεπιπτόντως αν κάποιος έχει τη τρίχα στο στήθος θάμνο να βγαίνει από το πουκαμισο δεν χρειάζεται να γίνεται γελοίος και να ξυρίζει όλο το στήθος υπάρχει και το ψαλιδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...