Προς το περιεχόμενο

The Amazing Spider-Man


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Εμένα πάντως μου φαίνεται τρισάθλιο :P Οι ηθοποιοί fail, ο spiderman emo-kid, η κάμερα να φαίνεται λες και έιναι τεχνολογία του 80.

 

Υ.Γ Ακόμα αναρωτιέμαι 5 χρόνια για αυτή τη μπούρδα;

Υ.Γ 2 Mirror's Edge παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Ένταξη εγώ ειλικρινά λέρωσα λίγο βρακάκι...καμια σχέση με τα προηγούμενα trailer...epic trailer ας ελπίσουμε για μια ταινία ισάξια του Avengers.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WLxul0Vzuhk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι. Αν εξαιρέσεις την στολή που στα κοντινά μοιάζει με μπάλα μπάσκετ δεν με χαλάει. Και ο τύπος καλός φαίνεται, άσε που ποτέ δεν συμπάθησα τον προηγούμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σύμφωνήσω... αρχίζει να παλέβεται...

ειδική μνεία στον Μακγκουάιρ που κατάφερε να κάνει τον πιο αγαπητό ήρωα της Μαρβελ ηλίθιο, μαγουλάκια (εγώ έχω αλλά δεν είμαι ο σπάιντερμαν) και νερόβραστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε που ποτέ δεν συμπάθησα τον προηγούμενο
ειδική μνεία στον Μακγκουάιρ που κατάφερε να κάνει τον πιο αγαπητό ήρωα της Μαρβελ ηλίθιο, μαγουλάκια και νερόβραστο...

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες!!! Δε μου άρεσε καθόλου ο Tobey Maguire ως Spiderman. Εντελώς βλακόφατσα... Ο Andrew Garfield τουλάχιστον δε μου φαίνεται γελοίος και από το τρέιλερ την κόβω την ταινία πιο σοβαρή και dark. Είδομεν...

 

andrewgarfieldtobeymagu.jpg

E μα συγκρίνονται τώρα, σοβαρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος για restart κατά τη γνώμη μου είναι για να καθιερωθεί ως ο νέος Spiderman ο οποίος θα παίζει και στους Avengers 2..

Δεν πρόλαβαν να κάνουν το Spiderman πριν το Avengers κι ίσως γι'αυτό ο σουπερ-ήρωας έμεινε απ'έξω. Κάτι μου λέει ότι μετά το τέλος της ταινίας θα δείξει και Nick Fury..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

νομίζω ότι ήταν πρόβλημα δικαιωμάτων η απουσία του Spidy από τους Avengers, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί να υπάρχει Spiderman λόγο χρονολογικής διαφοράς με τους Avengers στο timeline της Marvel. Από εκεί και πέρα είναι απίθανο γιατί τα δικαιώματα των ταινιών τα έχει η Sony. Ειλικρινά μακάρι αλλα χλομό το κόβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινηματογραφικα δικαιωματα του Spidy ανηκουν ακομη στην Sony.

γιαυτο και βιαστηκε να κανει reboot το property ενω ηδη ανακοινωσε και το sequel,για να εμποδισει τα δικαιωματα να επιστρεψουν πισω στην Μarvel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...