Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εφερε ο κουριερ σημερα τα δωρεαν δειγματα απο τον nescafe

Πολυ ωραια συσκευασια με 2 δειγματα καφε καθε κουτακι και μεταλλικα αξεσουαρ.πολυ γρηγορη παραδοση μεσα σε 7 μερες απο την μερα που συμπληρωσα την φορμα.

Μια χαρα :)

post-210891-0-63936700-1455222269_thumb.jpg

post-210891-0-60520100-1455222325_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάντως μου ήρθαν σήμερα τα 6 προιόντα απο media markt. 6 ευρώ. Μεταφορικά δε με χρέωσαν, ουτε στην παραγγελία online δεν είχαν υπολογιστεί μεταφορικά.

1) γιατι βγαζει τοτε εξοδα αποστολης; παραλαβη απ το καταστημα δεν παιζει; πρεπει να συμπληρωσουμε καποιο ποσο για να μην πληρωσουμε εξοδα αποστολης;

2) θα μας πεις τι λενε τα κωλοχαρτα; βαρος κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) γιατι βγαζει τοτε εξοδα αποστολης; παραλαβη απ το καταστημα δεν παιζει; πρεπει να συμπληρωσουμε καποιο ποσο για να μην πληρωσουμε εξοδα αποστολης;

2) θα μας πεις τι λενε τα κωλοχαρτα; βαρος κλπ;

Εμένα δε μου έβγαλε έξοδα αποστολης μόλις έκανα παραγγελία. Γι'αυτο την έκανα κιόλας γιατί για να κάνεις παραλαβή απ το καταστημα πρέπει να πληρώσεις ηλεκτρονικά δεν έχει αντικαταβολή.

 

Δεν πήρα κωλοχαρτα μιας και είδα ότι ήταν 2 φύλλα. Προτιμώ τη 16αδα XXL 3φύλλα και 4φυλλα που βγάζει το lidl κοντά στα 4 ευρώ κατά καιρούς.

 

Πήρα 3xAzax και 3xPetit Marsaillais. Σύνολο 6 euros.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2) θα μας πεις τι λενε τα κωλοχαρτα; βαρος κλπ;

Tης πλάκας χαρτιά είναι τα 2φυλλα. 8άρι γκοφρέ

 

Eγώ όσα χρόνια σπούδαζα Λάρισα (και παράλληλα δούλευα στη βιομηχανική), πήγαινα σε μια αποθήκη τροφίμων κι έπαιρνα το 12άρι το οποίο ήταν αξιόλογο για τα λεφτά του (6 x12άρια με 12ευρώ). To συγκεκριμένο ήταν ακριβώς το ίδιο χαρτί με το Mr Grand του Μασούτη (αυτό με τα ανάγλυφα λουλούδια).

 

 

Πήρα 3xAzax και 3xPetit Marsaillais. Σύνολο 6 euros.

Tα αφρόλουτρα ήταν 400ml ή 650ml;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ενημερώσω ότι στο νεο mymarket στη Λ.Πεντέλης που έχει εγκαίνια σήμερα γίνεται το έλα να δεις (9.30 πέρασα) , για παρκάρισμα ούτε λόγος ..κατα τα άλλα έχει διάφορα promotion από εταιρείες που μοιράζουν δωρεαν διαφησμιστικά δείγματα (το είδα από μακρία γιατί λόγω παρκαρίσματος έφυγα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να προετοιμαζετε τον αγιο βαλεντινο, οσοι εχετε ταιρι

AB Παρασκευη+Σαββατο (12&13/2)

 

 


 
12728965_1064394653602965_86067626997106

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler + κοκκινα
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλεμος στην Λ.Πεντέλης στο my market.

Χαμος απο κόσμο.πήρα 2 ηλεκτρικες oral b στα 15 ευρω η καθε μια.με 2 χαρτινα κουπονια απο επιθυμιες -14€ και η αποδειξη στο pockee για άλλα-14€.τρομερή ευκολία το qr code στο τελος ρης απόδειξης.το σκαναρεις μεσω του pockee και εισαι ετοιμος.ενα κλικ κανεις μόνο.να ενημερωσω για την θετικη εντηπωση που μου εκανε που γεμιζανε συνεχεια τα ράφια με τις προσφορές τους.στις oral b παραδειγμα που πηρα 2 εμεινε αλλη μια και αμεσως εφερε κουτα ο υπάλληλος και γεμιζε ξανα το ράφι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα αυτή με τα 31.62€. Μείον 12€ κουπόνι από επιθυμίες και πέρασα στο pockee της απόδειξη και έγινε κατάθεση αλλά 12€

Grand Μασούτης στην Θέρμη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδοντόκρεμα 75ml είναι (στο μωβ κουτί). Κι εγώ είδα την απόδειξη πιο πάνω και τρελάθηκα. Η κανονική της τιμή είναι 3.99.

 

Μάλλον έχουν κάνει λάθος στη κοστολόγηση.

 

 

Λάθος τιμή είναι. Μόλις γύρισα από Γαλαξία.

 

3,99 κάνει σήμερα, έχει όμως έκπτωση 35% (-1,40) = 2,59. Οπότε 2,59-1,50 pockee = 1,09 τελική.

 

Δεν ξέρω αν περνάει στο pockee το 1+1 δεμένο πακέτο, γιατί είχε πολλά εδώ δεμένα.

H τιμή 2 € -35%=1,30 για την ORAL-B WHITE LUXE HEALTHY ίσχυε κανονικά και χθές και σήμερα αλλά δεν είχε καμία ένδειξη έκπτωσης στο ράφι. Έπρεπε να τις πάω στο ταμείο όπου ανακαλύψαμε την έκπτωση μαζί με την ταμία, Με τη χρήση pockee βγήκε -0,20 έκαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να προετοιμαζετε τον αγιο βαλεντινο, οσοι εχετε ταιρι

AB Παρασκευη+Σαββατο (12&13/2)

 

 

 

 

12728965_1064394653602965_86067626997106

 

 

Ποιον Άγιο Βαλεντίνο; Καλό Πάσχα θες να πεις!  B)

 

Προσφορά φυλλαδίου, σελίδα 22 (100 πόντοι για αγορές 8ευρώ Lacta):

 

ycXdZYG.jpg

 

 

Eγώ αρχικά (μαζί με τα ψώνια μου) πήρα 4xLacta Merenda και 4xLacta Oreo (σύνολο 8.08ευρώ)... κι έφτασα τους 160 πόντους. και πηρα 100 ποντους.

 

 

KsHTJ4K.png

 

Έπειτα αγόρασα άλλες 8 Lacta (+100 πόντοι --> 1η δωροεπιταγή) ......

 

Μετά πήγα με τη 1η δωροεπιταγή +2 ευρώ μετρητά και αγόρασα άλλες 8 Lacta (+100 πόντοι).

......

 

 

ειναι ξεκαθαρο οτι τα μελη του insomnia, θα κλεισουν τα οδοντιατρεια,

 

Μετά από 48 Lacta + 1 κουβά Merenda... οι Oral-B είναι απαραίτητες! :lol:

 

Edit: Στους όρους γράφει "Ισχύει για τελική αξία προϊόντων, αφαιρουμένων εκπτώσεων, προσφορών και επιταγών", αλλά σε πολλά καταστήματα δεν έχουν ρυθμίσει σωστά το σύστημα τους... οπότε αν το δοκιμάσετε, κάντε το με δική σας ευθύνη. Δεν είναι εγγυημένο.

Επεξ/σία από matrixxx
Επιγραμμιση και αφαιρεση "συνδιασμων" και προσωπικων προσφορων
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...