Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασε με άλλον browser. Σε μένα δούλεψε με IE ενώ σε φίλο μόνο με Opera.

 

Επίσης για classic menu βρήκα αυτό http://www.superutils.com/products/win-eight-metro-ui-switcher/ δεν είναι πρόγραμμα απλά αλλάζει επιλογή στη registry. Φαίνεται υπάρχει το classic menu ήδη μέσα απλά κρυμμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού τα γράφεις που τα γράφεις, απάντησε τα κιόλας!!! :)

...

 

Σωστός!

Ελεγα θα χαθει μεσα εδω αν δεν μπει στο 1ο post, αλλα κακο δεν κανει.

Ειναι κ καναδυο παραλλαγες στις καλες απαντησεις σου, θα συμπληρωσω και το μεριδιο μου μολις βρω λιγο χρονο, ετσι για να φαινονται καθε 2 σελιδες!

 

Thomas Matsios Vice President of PAE EDESSAIKOS

:lol: :lol: :lol:

 

Για δείτε εδώ : http://asia.cnet.com...le-62219290.htm

Υπάρχει κάποιος που να πήρε promo code σήμερα;

Ενδιαφερον, αλλα δεν λεει κατι νεο, το ιδιο λεμε 2 μερες και πως αυτο το σημειο παρακαμπτεται με τρικ.

Οποιος παρει σημερα-αυριο, ας μας πει.

 

Καλημέρα εxω μερικές ερωτήσεις,

1. εχω νομιμα (activated πριν κανα χρόνο) windows 7 pro 64, μου ζητάει στη φόρμα να βάλω γνησιο κλειδι, βάζω αυτό?

2. Επίσης στο 2ο pc έχω σπασμένα windows 7 pro 64, τι σιριαλ να βάλω εκει?

3. Στα σπασμένα, μπορώ να χρησιμοποιήσω το κατεβασμένο iso και να βάλω κάπου το serial που θα αγοράσω

 

1) μην το βαλεις καθολου (μαλλον δεν σε προλαβαμε...)

2) επισης μην βαλεις καθολου, κλεισε κ ανοιξε ξανα την σελιδα μερικες φορες και σε 2-3 browsers

3) εεε ναι πως αλλιως, καλυτερα ομως (για το μελλον) να κανεις clean install

 

Επειδη οσο περισσοτερα διαβαζει κανεις εδω μεσα τοσο δεν βγαζει ακρη, μπορει καποιος απο τους δεκαδες που τα εχουν κατεβασει ηδη (απο αυτη την προσφορα της M$) να μας πει αξιοπιστα ποιο ειναι το μεγεθος του iso για x64;

(εχω διαβασει στο παρον θεμα για 2, για 2.5, για 3.34 και για 2.76GB :wacko: )

 

μεγεθος iso σε μενα, χωρις να κρατησω κατι απο τα παλια:

 

32-bit:

explorer 2.114.560 kb

2.01 gb

2.165.307.440 bytes size on disk

 

64-bit:

explorer 2.764.736 kb

2.63 gb

2.831.089.664 bytes size on disk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φίλε matrixxx, αφου επέλεξα να μη κρατήσω τίποτα από το παλιό λειτουργικό και αμέσως μετά επέλεξα δημιουργία μέσου το iso που κατέβηκε είναι: 2,63 GB (2.825.846.784 byte). (64bit)

μεγεθος iso σε μενα, χωρις να κρατησω κατι απο τα παλια:

64-bit:

2.63 gb

2.831.089.664 bytes size on disk

 

Τι γινεται; Customised κατεβαζει στον καθενα; :confused: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται; Customised κατεβαζει στον καθενα; :confused: :lol:

 

η μικρη διαφορα οφειλεται στο γνησιο serial και αναλογα ποσες φορες εγινε refresh η σελιδα για την εκπτωση :mrgreen:

 

(ενδεχεται να κραταει πληροφοριες συστηματος, θεωρητικα εγκαθισταται μονο στον Η/Υ που ετρεξε ο assistant)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα να παρακάμψω το στάδιο - γνησιο κλειδι αλλά τζιφος .... ας μας πει καποιος αν λειτουργεί σήμερα?

μια απο τα ιδια... οποιο ξερει κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έκανα αναβάθμιση κι εγώ αλλά δεν τα έχω περάσει ακόμα. Δοκίμασε κανείς να τα περάσει με DVD iso σε άλλο υπολογιστή απο αυτόν που έτρεξε ο upgrade wizard ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα κατεβασα αλλα εκανα μαλ**κια και επελεξα εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας.

Πως φτιαχνω τωρα δισκο εκκινησης? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσεις το εικονίδιο δεν σου βγάζει επιλογή να φτιάξεις iso κ να το κάψεις ?

Σήμερα το κατέβασες ? με τι κλειδί ? Απάντησε και στους πιο πάνω αν η διαδικασία ισχύει ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα την εκανες ολη τη διαδικασια?? Να ξερουμε αν ειναι να συνεχισω να προσπαθω να κανω bypass το Validation. Δοκιμασα παντως με 4 διαφορετικους browsers και τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα την εκανες ολη τη διαδικασια?? Να ξερουμε αν ειναι να συνεχισω να προσπαθω να κανω bypass το Validation. Δοκιμασα παντως με 4 διαφορετικους browsers και τιποτα..

Δοκίμασα και εγώ τώρα ξανά 2 φορές για να σου απαντήσω από διαφορετικά μηχανήματα όπως το είχα κάνει και ζητάει πάντα κλειδί.. Προφανώς έκλεισαν το παράθυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...