Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To iso απο πού μπορούμε να το κατεβάσουμε? Εκανα την διαδικασία, μου ήρθε κλειδί κλπ αλλά μου δημιούργησε μόνο τον φάκελο /ESD και πουθενά δεν έδινε επιλογή για δημιουργία iso. Επίσης τον φάκελο τον έχω σβήσει ήδη. Μπορώ να το κατεβάσω από κάπου αλλού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iso απο πού μπορούμε να το κατεβάσουμε? Εκανα την διαδικασία, μου ήρθε κλειδί κλπ αλλά μου δημιούργησε μόνο τον φάκελο /ESD και πουθενά δεν έδινε επιλογή για δημιουργία iso. Επίσης τον φάκελο τον έχω σβήσει ήδη. Μπορώ να το κατεβάσω από κάπου αλλού?

 

αφου κανεις ολη την διαδικασι και πληρωσεις

ξεκιναει να κατεβαζει μολις ολοκληρωθει σε ρωταει

πως θελεις να αποθηκευτει και εκει εχει 3 επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα βαλει σε ενα pc τα win 8 απο αλλο download χωρις ενεργοποιηση

Στο ιδιο pc κατεβασα τα win8 με την προσφορα αυτη με 15ε και επελεξα να ειναι για καθαρη εγκατασταση

Μου εδωσε serial και πηγα να το χρησιμοποιησω στην παλια εγκατασταση και λεει οτι δεν ειναι γι αυτη την εκδοση των win

Αν κανω απο πανω εγκατασταση με τα win που κατεβασα θα χασω τα προγραμματα που ειχα εγκαταστησει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν γνωριζει κανεις πως και αν γινετε να παρουμε ακομα την προσφορα με τα 15 ευρω ας μας πει κι εμας να τα παρουμε ρε παιδια..για δωστε τα φωτα σας..οσους browsers κι αν ανοιξα ζητουσε γνησιο κλειδι δυστηχως..αντε δωστε μας τα φωτα σας αν υπαρχει κατι που να παρακαμπτει το βημα με το κλειδι..

η αν καποιος εχει περισσοτερους κωδικους προσφορας και δεν τους χρειαζεται ας στειλει κανενα pm με τον κωδικο μπας και παρουμε κι εμεις τα 8αρια..

Επεξ/σία από vlaxos80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νά ο Αρτέμης Μάτσας που μας κάρφωσε που να του καεί το PC και να μην του σηκώνεται (το ρολό του παντζουριού για να μην παρεξηγηθώ). :P

 

http://thenextweb.com/microsoft/2012/10/30/microsoft-website-loophole-lets-anyone-buy-windows-8-pro-for-just-15/

 

"We have contacted Microsoft about this issue. We will update this article if and when we hear back."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα παρει κωδικο το Σαββατο αλλα τα αγορασα τωρα με 14.99ε και μου εστειλαν και το Key των wn8 τωρα εγινε η επιλογη δημουργια μεσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο αρθρο αναφερει αυτο

 

The following section is important. All you have to do is tell Microsoft you bought a Windows 7 PC in the last two months or so. If you pick a date that is close to June 2, you will be asked for your current Windows 7 key. I picked September 1st as my date and wasn’t prompted:

 

εντωμεταξυ αν δηλωσεις οτι μενεις αμερικη θα μπορούσες να το παρεις για 14,99 usd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...