Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει αγοράσει κανείς το tablet http://www.sportsdirect.com/output-x2-7in-android-tablet-896015?colcode=89601503

Αληθώς ο Κύριος και χρόνια πολλά! Μην ασχολείσαι με τέτοια tablet φίλε μου. Δεν αξίζει ο κόπος για πολλούς λόγους. Εγώ με την σειρά μου θέλω να μάθω τις εντυπώσεις σας από τα ισοθερμικά που έχει το SD. Με ενδιαφέρουν για χειμερινά outdoor sport αλλά όχι στα χιόνια. Κάνουν δουλειά? 

 

Θα μου πείτε ότι έρχεται καλοκαίρι και εγώ σκέφτομαι για ισοθερμικά, και θα έχετε και δίκιο αλλά επειδή δεν παραγγέλνω κάθε μήνα καλύτερα να τα έχω μια ώρα αρχύτερα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θα έλεγα να περιμένεις κάποιους μήνες και παραγγέλνεις μετά γιατί δεν είναι και η καλύτερη περίοδος για τα μεταφορικά. Ενδέχεται όταν περάσουν οι γιορτές να τα αλλάξουν πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες τι συμβαίνει με το sportsdirect??

 

ειχα κάνει παραγγελια αρκετα μεγάλη (400ευρω) εφτασε στο ομως στο gatwick και μετα γύρισε πίσω

 

και σημερα βλεπω απο sportsdirect
Our couriers have been unable to deliver your goods and as a result your order has been returned to sender.

 

και refund στο paypal

 

 

πρωτη φορά το κάνει αυτό ....

 

ξερει κατι καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες τι συμβαίνει με το sportsdirect??

 

ειχα κάνει παραγγελια αρκετα μεγάλη (400ευρω) εφτασε στο ομως στο gatwick και μετα γύρισε πίσω

 

και σημερα βλεπω απο sportsdirect

Our couriers have been unable to deliver your goods and as a result your order has been returned to sender.

 

και refund στο paypal

 

 

πρωτη φορά το κάνει αυτό ....

 

ξερει κατι καποιος?

Δες  μερικές αναρτήσεις παρα πίσω. κάποιος είχε το αντίστοιχο πρόβλημα. Μια ερώτηση, σου επέστρεψαν και τα μεταφορικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθώς ο Κύριος και χρόνια πολλά! Μην ασχολείσαι με τέτοια tablet φίλε μου. Δεν αξίζει ο κόπος για πολλούς λόγους. Εγώ με την σειρά μου θέλω να μάθω τις εντυπώσεις σας από τα ισοθερμικά που έχει το SD. Με ενδιαφέρουν για χειμερινά outdoor sport αλλά όχι στα χιόνια. Κάνουν δουλειά? 

 

Θα μου πείτε ότι έρχεται καλοκαίρι και εγώ σκέφτομαι για ισοθερμικά, και θα έχετε και δίκιο αλλά επειδή δεν παραγγέλνω κάθε μήνα καλύτερα να τα έχω μια ώρα αρχύτερα! 

Για τα λεφτα τους ειναι καλα αλλα δεν μπορεις να τα συγκρινεις με αλλα ισοθερμικα με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,ενδιαφερομαι να αγορασω μια ρακετα wilson,απλα η τιμες που βλεπω ειναι αρκετα πιο χαμηλες απο αυτες που βρισκω σε αλλα μαγαζια στα ιδια μοντελα!υπαρχει περιπτωση να ειναι μην ειναι original??αν υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει ρακετα απο SD και ειδικα wilson ας μου πει αν ειναι οκ!ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η αληθεια εινα οτι το εχει ξεφτιλισει το θεμα....δεν ξερω τι πρεπει να γινει....

κανεις παραγγελια και ερχονται μετα απο 10και, ημέρες.

ημαρτον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη!

 

Έφτασε μία παραγγελία που είχα κάνει (εξ ανάγκης - είχα βρει τα πασχαλινά δώρα των παιδιών και παρόλο που τα μεταφορικά πήγαν κοντά 30 ευρώ, και πάλι με συνέφερε η αγορά αφού πήρα κυρίως Nike παπούτσια και Disney παιδικά ρούχα.)

 

   Έφτασαν μετά από 7 μέρες (ήταν στο σπίτι μου ακριβώς την ίδια ώρα με την προηγούμενη φορά -4.20 το μεσημέρι) κι ευτυχώς, ήταν όλα εντάξει, κι από πλευράς ποιότητας κι από πλευράς μεγεθών.

 

   Το μόνο που πήρα για μένα αυτή τη φορά, ήταν κάτι χαρτομάντηλα - μια χαρά για την τιμή τους (πήρα 180 ευρώ δώρα και για μένα χάλασα το αστρονομικό ποσό των 0.30 :lol:  ενώ για τον άντρα μου χάλασα 1 ευρώ για ξυραφάκια :P  )

 

  Για κοριτσίστικο οικονομικότατο δωράκι, είναι πολύ καλό το σετάκι Hello Kitty με οδοντόβουρτσα,θήκη κι οδοντόκρεμα με άρωμα φράουλα - τα κοριτσάκια ενθουσιάστηκαν με τα σετάκια τους!

 

  Να σημειώσω επίσης, ότι μια κοριτσίστικη ζώνη που πήρα για κοριτσάκι 7 ετών και γράφει ότι είναι για 7-8, είναι πολύ όμορφη αλλά τεράστια ,όπως ξαναέχει αναφερθεί. Χρειάστηκαν πολλές τρύπες για να τη φορέσει.

 

  Τέλος, 1 παιδικό πλαστικό παγούρι Karrimor (3.59) είναι πολύ ποιοτικό.

 

 Και μετά από αυτή την παραγγελία, συνεχίζεται η αποχή...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα χαιρετίσω και εγώ όλους εσάς με τα πολύ ενδιαφέρον σχόλια που κάνετε για αυτό το site .... 

εγώ με την σειρά μου θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα μεταφορικά τι γινετε ?
 δηλαδή λέει ότι έχει 14.99e μεταφορικά ....όσα αντικείμενα βάλω στην παραγγελια m είτε είναι 1 είτε είναι 10 θα είναι αυτή η τιμή ? 
και τι γίνετε με το τελωνείο έχει γίνει κανένα θέμα σε κανέναν η όχι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Nα χαιρετίσω και εγώ όλους εσάς με τα πολύ ενδιαφέρον σχόλια που κάνετε για αυτό το site .... 

εγώ με την σειρά μου θέλω να ρωτήσω σχετικά με τα μεταφορικά τι γινετε ?
 δηλαδή λέει ότι έχει 14.99e μεταφορικά ....όσα αντικείμενα βάλω στην παραγγελια m είτε είναι 1 είτε είναι 10 θα είναι αυτή η τιμή ? 
και τι γίνετε με το τελωνείο έχει γίνει κανένα θέμα σε κανέναν η όχι

 

Αναλογως με τα πραγματα που βαζεις αυξανονται τα μεταφορικα απο 15 στα 30,τωρα υποθετω οτι πρεπει να παιζει καποιο ρολο το συνολικο βαρος του πακετου ανεξαρτητου αριθμου αντικειμενου!Τελωνειο δεν νομιζω οτι παιζει λογω οτι εντος ευροζωνης τα αντικειμενα δεν περνουν απο τελωνειο,,εξαλου η τιμες που πληρωνεις ειναι με vat ,οποτε εχεις πληρωσει το φορο που σου αναλογει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπον  παιδια....

 

η παραγγελία μου ήρθε σήμερα....πιο γρηγορα απο οτι περιμενα να πω την αληθεια..

λιγες παρατηρησεις απο μενα λοιπον...

 

α)  οι σακουλες που περιείχαν τα πράγματα ήταν όλες σκισμένες. Δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε και πολυ...και ειναι  η πρωτη φορα που το συναντώ σε αγορά μου απο το site.

 

β) το gillet δεν λεει και πολλα πραγματα...τωρα για τα λεφτα του βεβαια....αλλη υποθεση οκ...http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-hooded-gilet-mens-608055?colcode=60805522 οι τσεπουλες δεν κλεινουν...και το εξωτερικο υφασμα ειναι σαν ψευτικο τελείως.

 

γ) τα παπουτσια http://www.sportsdirect.com/slazenger-classic-trainers-mens-120030?colcode=12003004  ομορφα πολυ....αλλα το 10 που πηρα ειναι 44.5 και ειναι καπως μεγαλο....απλα ενημερωνω για οσους φορανε 44...μαλλον πρεπει να προτιμουν το 9.5. Επισης να πω οτι εχουν μια .....σαν γρατζουνια να το πω...δεν φαινεται τρελά...αλλα οκ.

Τέλος , πρεπει να πω οτι και η γλώσσα στο ενα παπουτσι ειναι λιγο σκισμενη

Επεξ/σία από kalgeorge
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας ,

επειδη προκειται να δώσω παραγγελία σήμερα με διάφορα πραγματάκια , μήπως υπάρχει κάποιο κουπόνι έκπτωσης σε ισχύ ;

 

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...