Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια τα νουμερα στα παπουτσια ειναι UK ή USA???

Για να είναι Βρετανικό μαγαζί UK θα είναι λογικά τα νούμερα στα παπούτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που καλοκαιριάζει είναι λογικό πολλά αντικείμενα που είναι φτηνά κ καλά να είναι out of stock.

Έκανα μια ακόμα παραγγελία το Σάββατο, βρήκα αρκετά που είχαν εξαντληθεί κ γενικά κάποια ρούχα κ χρώματα δεν τα βρίσκεις..

Ακόμα κ οι παντόφλες που κοίταξα οι καλές είχαν φύγει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σκεφτομαι να στειλω πισω ενα item αν δεν βρω να το δωσω πουθενα, αλλα δεν εχω ψαξει ποσο θα ειναι το κόστος για συστημενο.
Επίσης η προθεσμία 7 ημερών για επιστροφή, εννοεί να εχει γινει η αποστολή (ημερομηνια ταχυδρομείου) σε 7 μερες ή να το εχουν παραλάβει σε 7 ημερες;

Αν γνωριζει κανεις ας ενημερωσει

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guido,από την ημέρα που θα το παραλάβεις,εννοείται.Το κόστος για να το στείλεις πίσω θα είναι κοντά στα 10 ευρώ.

Θέλω να κάνω μια μεγάλη παραγγελία από sportsdirect και ψάχνω κάποιο εκπτωτικό voucher για -5 ή -10%.Αν έχει κάποιος,ας στείλει εδώ ή σε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιο παλικαρι με εμπερια paypal, να μας εξηγησει τι ασφαλεια σου δινει αυτη η επιλογη; 2 παραγγελιες εχω κανει μεσω χρεωστικης, ΟΚ και οι 2, αλλα αν σου προσφερει παραπανω ασφαλεια η paypal να κανω account...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνεις,είναι ασφαλέστερο και μπορείς να κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγής αν κάτι δεν πάει καλά.

Για το paypal υπάρχουν πάρα πολλά άρθρα και σχόλια και στο insomnia και στο διαδίκτυο γενικότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι 7 μέρες ναι μετράνε απο την μέρα που θα το παραλάβω. Απλά εγώ ρωτάω αν σε 7 μέρες (από την στιγμή που θα το παραλάβω) πρέπει να έχει επιστραφεί σε αυτούς ή απλά να το έχω ταχυδρομήσει. Γιατί εγώ πχ μπορεί να το στείλω την ακριβώς επομένη, και να κάνει αυτό να πάει 10 μέρες.

 

επίσης αν κάνω αλλαγή, μου χρεώνουν και τα μεταφορικά για να μου στείλουν το νέο; φαντάζομαι ναι.

 

Guido,από την ημέρα που θα το παραλάβεις,εννοείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά περιοριστείτε σε ερωτήσεις σχετικές με sportsdirect και όχι γενικές ερωτήσεις πως να αγοράζει κανείς online η τι κίνδυνοι υπάρχουν.

Είναι εξαιρετικά δύσκολο για κάποιον που ψάχνει συγκεκριμένες πληροφορίες για ρούχα η reviews,να τα εντοπίσει μέσα σε έναν ορυμαγδό μηνυμάτων για πιστωτικές,χρεωστικές και paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά περιοριστείτε σε ερωτήσεις σχετικές με sportsdirect και όχι γενικές ερωτήσεις πως να αγοράζει κανείς online η τι κίνδυνοι υπάρχουν.

Είναι εξαιρετικά δύσκολο για κάποιον που ψάχνει συγκεκριμένες πληροφορίες για ρούχα η reviews,να τα εντοπίσει μέσα σε έναν ορυμαγδό μηνυμάτων για πιστωτικές,χρεωστικές και paypal.

στο spotdirect θελω να αγορασω γι'αυτο ρωταω για να μαθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geo-3- και εγω με χρεωστικη κανω συναλλαγες. Ο μονος κινδυνος ειναι να χαθει το δεμα και να χασεις τα λεφτα. Στο λεω ετσι ωμα. ΟΜΩΣ η sportsdirect ειναι κολοσσος στην Αγγλια, δεν ειναι κανα μαγαζακι της πλακας. Ετσι το να χαθει δεν συγκεντρωνει και πολλες πιθανοτητες. Για καλο και για κακο, paypal, αν ψαξεις εδω μεσα στις αρχικες σελιδες, θα δεις συζητησεις επι του θεματος.(2 αγορες απο sportsdirect αξιας 500€, και οι 2 ΟΚ, μεσω χρεωστικης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geo-3- και εγω με χρεωστικη κανω συναλλαγες. Ο μονος κινδυνος ειναι να χαθει το δεμα και να χασεις τα λεφτα. Στο λεω ετσι ωμα. ΟΜΩΣ η sportsdirect ειναι κολοσσος στην Αγγλια, δεν ειναι κανα μαγαζακι της πλακας. Ετσι το να χαθει δεν συγκεντρωνει και πολλες πιθανοτητες. Για καλο και για κακο, paypal, αν ψαξεις εδω μεσα στις αρχικες σελιδες, θα δεις συζητησεις επι του θεματος.(2 αγορες απο sportsdirect αξιας 500€, και οι 2 ΟΚ, μεσω χρεωστικης)

ok ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ukέχει παρεγείλει κανείς σορτσάκια slazenger?

εγω φιλε εχω παρει αυτα http://www.sportsdirect.com/slazenger-woven-shorts-mens-432000

τ νουμερο στ μεση ειναι καλο αλλα ειναι αρκετα φαρδια απο εκει κ κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...