Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς, αποφάσισαν να επαναφέρουν την ισοτιμία λίρας - ευρώ από 1:1 σε 1:1,20, γεγονός που ισοδυναμεί με αύξηση 20% για τις πληρωμές σε ευρώ. Σε ενημερωτικό τους e-mail πάντως είχαν αναφέρει ότι η ισοτιμία 1:1 θα ίσχυε για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Κρίμα, γιατί ήθελα να κάνω μια ακόμα παραγγελία, την οποία θα αναβάλω μέχρι νεωτέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχώς, αποφάσισαν να επαναφέρουν την ισοτιμία λίρας - ευρώ από 1:1 σε 1:1,20, γεγονός που ισοδυναμεί με αύξηση 20% για τις πληρωμές σε ευρώ. Σε ενημερωτικό τους e-mail πάντως είχαν αναφέρει ότι η ισοτιμία 1:1 θα ίσχυε για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Κρίμα, γιατί ήθελα να κάνω μια ακόμα παραγγελία, την οποία θα αναβάλω μέχρι νεωτέρας.

δυστυχως την πατησαμε με την αναλογια του ευρω - λιρας.

τωρα γνωριζει κανεις πως λειτουργουν οι κωδικοι εκπτωσης (δηλαδη  πως ακριβως κανουμε την διαδικασια για εκπτωση π.χ. 10%σε παπουτσια και εαν ισχυει σε ολα τα παπουτσια ).

επισης βλεπω στην αρχικη σελιδα 3.99 λιρες για παραγγελιες ανω των 100λιρων εντος αγγλιας , και για εκτος αγγλιας 4,19 λιρες 

ισχυει κατι τετοιο και εαν ναι για εκτος αγγλιας παραγγελιας ειναι τι ιδιο οριο των 100 λιρων.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως την πατησαμε με την αναλογια του ευρω - λιρας.

τωρα γνωριζει κανεις πως λειτουργουν οι κωδικοι εκπτωσης (δηλαδη  πως ακριβως κανουμε την διαδικασια για εκπτωση π.χ. 10%σε παπουτσια και εαν ισχυει σε ολα τα παπουτσια ).

επισης βλεπω στην αρχικη σελιδα 3.99 λιρες για παραγγελιες ανω των 100λιρων εντος αγγλιας , και για εκτος αγγλιας 4,19 λιρες 

ισχυει κατι τετοιο και εαν ναι για εκτος αγγλιας παραγγελιας ειναι τι ιδιο οριο των 100 λιρων.?

ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το σχέδιο κ τη γραμμή απ'όσο έχω προσέξει.Πάντως αν λένε τα σχόλια να πάρεις πχ ένα μεγαλύτερο κλπ συνήθως πέφτουν μέσα.Το έχω πάθει με lonsdale,να παίρνω ίδιο νούμερο (Μ) το ένα να μου κάνει ακρινώς και το άλλο να είναι ΣΑΝ L..

 

βασικα με βαση αυτο το Link.png Site: http://store.slazenger.com/CustomerServices/OtherInformation/SizeGuide">chart ισχυει οτι καποιος που εχει πχ περιφερεια στηθους 90-91εκ θα πρεπει να παρει small? αν καποιος εχει αγοραει t-shirt μπορει να το επιβεβαιωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η λαλακια με την ισοτιμια εγινε, δυστυχως και γενικα εχουν κανει αλλαγες στη σελιδα τους

αν προσεξετε στο καλαθι σας, οταν πατε να κανετε checkout θα δειτε οτι εχουν μειωθει και τα μεταφορικα για ελλαδα

ρίξτε μια ματια σε μια ενδεικτικη παραγγελια που πηγα να κανω

 

post-218591-0-42948700-1369596738_thumb.jpg

Επεξ/σία από outnumb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το ''...within 7-8 working days'' το ελεγε και πριν; Διοτι ποτε δεν εχει κανει 7 με 8!

όντως εμένα έρχονται γύρω στις 4-5,η τελευταία μου παραγγελία ήρθε σε 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειμαι ο μονος που δεν μπορει να παραγγείλει? Μου βγαζει συνεχεια Sorry there was a problem during the payment process

Μήπως προσπαθείς να πληρώσεις με prepaid που δεν έχει αρκετά χρήματα για να καλύψει το μέγεθος της παραγγελίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αυτό το error όταν προσπαθούσα να πληρώσω με paypal ΧΩΡΙΣ όμως να έχω κάνει register στο site.

Γράφτηκα και προχώρησε κανονικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως αν χρησιμοποιείς paypal με χρεωστικη καρτα δεν ειναι φορτωμενη με το υπολοιπο που πρέπει (ασχετα αν στο ebanking φαινεται, γιατι αργουν να το ανανεωσουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...