Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι εδω τι λενε ρε φιλε? Πως τους εφαγαν τα λεφτα? Ποτε το ονειρευτηκες αυτο?

diavase olo to topic k meta mila.....oxi diavasei 5-6 selides k milas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καληπσερα σε ολη την παρεα...θα ηθελα να ρωτησω κατι.....σημερα παρελαβα μια παραγγελια.....2-3 polo μπλουζακια εκανα λαθος στο νουμερο και ειναι μεγαλυτερα....μηπως μπορειτε να με βοηθησετε στην διαδικασια της επιστροφης??? ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diavase olo to topic k meta mila.....oxi diavasei 5-6 selides k milas

Ολο το ειχα διαβασει πριν παραγγειλω. Απο πουθενα δεν βγαινει αυτο που λες. Το οτι ανεφεραν ισως 1-2 ατομα καποια προβληματα δεν σημαινει πως ειπαν πως τους εφαγαν τα λεφτα.

 

Για δειξε κανενα post με αυτα που λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καληπσερα σε ολη την παρεα...θα ηθελα να ρωτησω κατι.....σημερα παρελαβα μια παραγγελια.....2-3 polo μπλουζακια εκανα λαθος στο νουμερο και ειναι μεγαλυτερα....μηπως μπορειτε να με βοηθησετε στην διαδικασια της επιστροφης??? ευχαριστω πολυ

 

 

ναι και εγω μια απ τα ιδια :mellow:  ξερει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε η παραγγελια,ολα καλα...

δυο ρακετες,δυο φορμες-μονο το παντελονι, 3 μπλουζακια  russell τρομερη ποιοτητα(6 με 6,5 ευρω τα μπλουζακια-δεν περιμενα τοσο καλη ποιοτητα τα συνιστω..),2 ζευγαρια running και δωρο ειχαν μεσα στο δεμα μια τεραστια κουπα με το λογοτυπο του σαιτ...

εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και αναμενω μελλοντικη νεα παραγγελια που θα ειναι πολυ συντομα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω μια απ τα ιδια :mellow:  ξερει καποιος?

συμπληρώνεις τη φορμα επιστροφης που εχει με τα προϊόντα, τα πακεταρεις και τα στελνεις ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ με ελτα στη διευθυνση που γραφει η φορμα επιστροφης (το κοστος για παπουτσια ηταν 13 ευρω, για μπλουζακια θα ειναι πιο μικρο). Οταν τα παραλαβουν σου στελνουν email και κανουν τη πιστωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε η παραγγελια,ολα καλα...

δυο ρακετες,δυο φορμες-μονο το παντελονι, 3 μπλουζακια  russell τρομερη ποιοτητα(6 με 6,5 ευρω τα μπλουζακια-δεν περιμενα τοσο καλη ποιοτητα τα συνιστω..),2 ζευγαρια running και δωρο ειχαν μεσα στο δεμα μια τεραστια κουπα με το λογοτυπο του σαιτ...

εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και αναμενω μελλοντικη νεα παραγγελια που θα ειναι πολυ συντομα....

zodiacfree για πες λιγο για τα μπλουζακια russell καμια πληροφορια για το μεγεθος. Ειναι στενη γραμμη, κανονικη, φαρδια?

Αν πεις και ποσα κιλα εισαι και πως σου ερχεται το νουμερο που αγορασες ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zodiacfree για πες λιγο για τα μπλουζακια russell καμια πληροφορια για το μεγεθος. Ειναι στενη γραμμη, κανονικη, φαρδια?

Αν πεις και ποσα κιλα εισαι και πως σου ερχεται το νουμερο που αγορασες ακομα καλυτερα.

φιλε ειμαι 1,87  92-93 κιλα πηρα large και μου ειναι ανετο...δεν ειναι φαρδια γραμμη και αν εχεις λιγοτερα κιλα μπορει και στο medium να εισαι ενταξει....δηλαδη αν φορας large πας εκει...ειναι το large της nike sta t shirt...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, πριν λίγο έστειλα την τρίτη κατά σειρά παραγγελία και την μεγαλύτερη σε αξία. Θα ενημερώσω για τα νούμερα μόλις παραλάβω. Είναι πολλά παπούτσια και μπλουζάκια σε διάφορες μάρκες. Βέβαια έχω μια απορία συνολικά τα μεταφορικά ήταν μόνο 15 ευρώ και συνολικό βάρος 21 κιλά, ορίστε και η φωτογραφία http://prntscr.com/17jlyu . Υπάρχει περίπτωση όταν θα έρθει το κούριερ να μου ζητήσει κάτι παραπάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε αλλάξε η ισοτιμία ευρώ - λίρας και μειώθηκαν τα μεταφόρικά.

Καλύτερα φυσικά μας συμφερε να έμενε η προηγούμενη ισοτιμία ,αφού πλέον όλα είναι +20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α γιαυτό μου φάνηκαν λίγο πιο τσιμπημένα τώρα ... Να'σαι καλά φίλε. Ευχαριστώ. Θα ενημερώσω για τα νούμερα κλπ κλπ όταν παραλάβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα μια παραγγελια και εκει που λεει το ποσο πληρωμης εχει απο κατω 10 ευρω delivery.

οταν τα φερουν σπιτι πληρωνω και αλλα μεταφορικα?

 

http://imageshack.us/f/705/66685857.jpg/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...