Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειδα στις προηγουμενες σελιδες που λεγατε οτι το kinito.gr αλλαζει τις ταινειες ασφαλειας στα κουτια των κινητων με τις δικες του....

επειδη θελω να παρω το Lg g2 υπαρχει καποιος αγοραστης εδω απο αυτο το μαγαζι να μας πει αν ειχε το ιδιο θεμα με το κουτι στο g2 του :)

Παρτο απο αλλο καταστημα γιατι να ρισκαρεις απο το εν λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια ειδα στις προηγουμενες σελιδες που λεγατε οτι το kinito.gr αλλαζει τις ταινειες ασφαλειας στα κουτια των κινητων με τις δικες του....

επειδη θελω να παρω το Lg g2 υπαρχει καποιος αγοραστης εδω απο αυτο το μαγαζι να μας πει αν ειχε το ιδιο θεμα με το κουτι στο g2 του :)

Σε 2 g2 που εχω παρει απο εκει οι ταινιες ηταν οκ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα ηλεκτρονικα ειδη εχουν ταινια ασφαλειας απο την εταιρεια.

 

Δεν το λεω εγω αλλα το σερβις και η αντιπροσωπεια της lg που εχω μιλησει για ενα θεμα που ειχα παλιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα ηλεκτρονικα ειδη εχουν ταινια ασφαλειας απο την εταιρεια.

 

Δεν το λεω εγω αλλα το σερβις και η αντιπροσωπεια της lg που εχω μιλησει για ενα θεμα που ειχα παλιοτερα.

ΔΕΝ έχουν τα LG τηλέφωνα. Μίλα με το online chat τους και ρώτα τους να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω μιλησει τηλεφωνικα,αλλα εστειλα μειλ χθες και απαντηση ηταν η εξης:

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, όλες οι συσκευές κινητών που ερχόνται από την ελληνική αντιπροσωπεία διαθέτουν ταινία ασφαλείας στο πακετό τους.

Επεξ/σία από akis337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το phone gallery τι ξερουμε ??

http://www.phonegallery.gr

 

ή και το kdmobile

 

http://kdmobile.gr/

Για το phonegallery ειναι οκ πηρα  2 τηλ το Νοεμβριο ενα s4 mini για μενα και ενα s3 neo για μια φιλη το πρωτο Πολωνιας το Δευτερο Τσεχιας και ολα οκ ακομα και με την εγγυηση που δυστυχως την χρειαστηκα για το πρωτο που χα θεμα με την καμερα ολα κομπλε για το kdmobile δεν εχω ιδεα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ έχουν τα LG τηλέφωνα. Μίλα με το online chat τους και ρώτα τους να δεις

εγω παντως το G2 που ειχα παρει απο σκρουτζομαγαζο περυσι τον μαρτιο μια χαρα ταινια ασφαλειας ειχε και μαλιστα της LG!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οι συσκευες που παραλαμβανετε απο σκρουτζομαγαζα κυριως απο kaizer & birdphone εχουν περιτυλιγμα (ζελατινα) εξωτερικα απο το κουτι και ταινια ασφαλειας; Πρεπει η ταινια απαραιτητα να γραφει πανω την επωνυμια της εταιριας της συσκευης για να αποδεικνυει οτι ειναι γνησια;

Αν παραλαβω και το κουτι εχει ταινια ασφαλειας χωρις ζελατινα εξωτερικα πρεπει να την δεχτω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να αγοράσω το Lumia 535, ποιο κατάστημα να προτιμήσω? Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα τρία, e-deal, Kaizer και Phonegallery.

Phonegallery

Παιδια οι συσκευες που παραλαμβανετε απο σκρουτζομαγαζα κυριως απο kaizer & birdphone εχουν περιτυλιγμα (ζελατινα) εξωτερικα απο το κουτι και ταινια ασφαλειας; Πρεπει η ταινια απαραιτητα να γραφει πανω την επωνυμια της εταιριας της συσκευης για να αποδεικνυει οτι ειναι γνησια;

Αν παραλαβω και το κουτι εχει ταινια ασφαλειας χωρις ζελατινα εξωτερικα πρεπει να την δεχτω;

Δεν υπαρχει θεμα δεξου την κανονικα εκτος αν η ταινια ασφαλειας ειναι κομμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...