Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθω 2 μερες να επικοινωνησω με το kinito.gr αλλα ματαια

ξερει κανεις με ποια ταχυμεταφορικη στελνουν τα προιοντα τους εντος ελλαδος?

Με acs στελνουν.

Ακρη με τηλεφωνα δεν θα βγαλεις ,δοκιμασε με email καλυτερα.

Ετσι μονο εβγαλα ακρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω αγοράσει htc m8 και laptop dell inspiron i7 από τα καταστήματα αυτά.Βέβαια εγώ ψωνίζω με τιμολόγιο και τα παίρνω ακόμα πιο φθηνά λόγω έκπτωσης γλυτώνοντας από 300 εώς και 400 ευρώ.Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα,όλα τα προιόντα είναι νόμιμα και περιλαμβάνουν εγγύηση κανονικότατα.Τα μεγάλα καταστήματα απλά κοροιδεύουν τον κόσμο και δυστυχώς πάνε και αγοράζουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ποιο είναι πιο έμπιστο?

kinito.gr 

η

phonegallery.gr

 

 

Βλέπω και τα δύο έχουν καλές κριτικές.

Για μένα μακριά απο kinito.gr

εχω γράψει και την άποψη μου σε παλιότερο πόστ.

Αν προκύψει πρόβλημα θα τους ψάχνεις και δεν θα τους βρίσκεις..

 

Εδω οταν παρέλαβα κινητό με ανοιγμένη συσκευασία τους πήρα επιτόπου τηλέφωνο και μου λέγανε για εγγύηση και αντιπροσωπεία σε περίπτωση προβληματος! Δυστηχώς οταν το έφερε το κουριερ δεν το είδα..

Αντι να αναλάβουν την ευθύνη τους λάθους τους και να φέρουν ενα σφραγγισμένο.

Απο αυτό και μόνο καταλαβαίνεις οτι μόνο επαγγελματίες δεν είναι.

 

Απο kaizer έχω αγοράσει σφραγγισμένο κανένα πρόβλημα.

Και birdphone αλλα ξαφνικά γίνανε ακριβοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάρω LG G2 και το έχω βρει σε αυτά τα μαγαζιά αλλά δεν ξέρω πιο είναι αξιόπιστο και πιο από όλα να προτιμήσω,μπορεί κάποιος να βοηθήσει παρακαλώ?????Ευχαριστώ πολύ! :-D 

1)http://solargallery29.gr/page/default.asp?id=64&la=1&prID=423

2)http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=538&analytics_session=ae68c78b-a67c-44f1-bfcd-786e61a627a6

3)http://kdmobile.gr/index.php?route=product/product&product_id=230&search=lg+g2

4)http://www.sellphone.gr/lg-g2-16gb-white-eu-clone.html

 

 

Υ.Γ: Δεν είναι θέμα χρημάτων διότι πάνω-κάτω οι τιμές είναι ίδιες είναι θέμα αξιοπιστίας!

Το νουμερο 2 phonegallery προσφατα πηρα 2 κινητα και ολα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους....θα ήθελα τη γνώμη σας για το open365, θέλω να πάρω το LG G2 και μάλλον από εκεί θα πάρω...θελω όμως να μάθω είναι αξιόπιστο το κατάστημα, υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν αγοράσω από εκεί ? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους....θα ήθελα τη γνώμη σας για το open365, θέλω να πάρω το LG G2 και μάλλον από εκεί θα πάρω...θελω όμως να μάθω είναι αξιόπιστο το κατάστημα, υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν αγοράσω από εκεί ? Ευχαριστώ.

ναι να τσεκάρεις την συσκευασία πριν το παραλάβεις.

Το open365 εχω παρατηρήσει οτι έχει αρκετά καλές κριτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη βλεπω συνεχεια το smarties.gr φθηνοτερο μπορει να μου καποιος αν ειναι αξιοπιστο? ευχαριστω!

Διαβαζεις τις αξιολογησεις και βλεπεις αλλα απ οτι εχω διαβασει δεν ειναι και πολλη αξιοπιστο μαγαζι το εχουν κραξει αρκετα ατομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζεις τις αξιολογησεις και βλεπεις αλλα απ οτι εχω διαβασει δεν ειναι και πολλη αξιοπιστο μαγαζι το εχουν κραξει αρκετα ατομα

Eγω πριν 2 χρόνια (περίπου) είχα πάρει απο το smarties ένα NOTE II και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.Φυσικά δεν ήταν της επίσημης αντιπροσωπείας αλλά με διαβεβαίωσε  πως καλύπτεται κανονικά με την απόδειξη αγοράς σφραγιζοντάς μου και το βιβλιαράκι της εγγύησης που είχε μέσα στο κουτί (είχα πάει από το κατάστημα-αποθήκη για να το αγοράσω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιλέξτε μαγαζί με αρκετές αξιολογήσεις και διαβάστε τα σχόλια, μη λυπάστε τα 5 ευρώ παραπάνω , θα έχετε το κεφάλι σας ήσυχο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Lg G2 εγώ παράγγειλα 2 κινητά,ένα λευκό απο Ortel.gr και ένα μαύρο απο cityshop.gr και τα δύο έφτασαν μετά απο 2 μέρες (31 Δεκεμβ-2 Ιανουαρίου τα είχα απο διαφορετικά courier) και τα δύο άριστα και γρήγορα στα προτείνω σαν μαγαζιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Kaisershop.gr έλαβα σήμερα S5. Από Ρουμανία Cosmote είναι. Τι παίζει με εγγύηση από Ρουμανία? Το κινητό είναι άψογο και το αγόρασα σχεδόν μισή τιμή από τα "μεγάλα μαγαζιά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Kaisershop.gr έλαβα σήμερα S5. Από Ρουμανία Cosmote είναι. Τι παίζει με εγγύηση από Ρουμανία? Το κινητό είναι άψογο και το αγόρασα σχεδόν μισή τιμή από τα "μεγάλα μαγαζιά".

Εχεις Ευρωπαική εγγύηση η οποία σε καλύπτει,κομπλέ θα είσαι. Καλορίζικο κιόλας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...