Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδεςθα ηθελα να μου πειτε ποσο μπορουν να αξιζουν αυτά τα κομματια που εχω ώστε να δω τι θα χρειαστεί περιπου για μια αναβαθμιση του pc

1)intel i5 750 LGA1156 2.66GHZ

2)Gigabyte P55M-UD2

3)8 giga DDR3 1333MHZ CORSAIR XMS 2

4) Gigabyte 9600GT 1 GHZ DDR 3

όλα είναι αγορασμένα το 2011,δεν εχουν εγγυηση(λογικα λογω του χρονου)και δεν εχουν χρησημοποιηθη (εκτος ελάχιστον ωρων)για games (εκτος pro και ελαχιστο call of Duty)η καρτα δεν εχει χρησιμοποιηθη κανα χρονο λογω αγορας αλλης (GTX 650)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο να δωσω τον i72600 non (k) box με το κουτι του και την ψυχτρα του και ολα τα παρελκομενα. δεν εχει αποδειξη και η εγγυηση ληγει τον νοεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδεςθα ηθελα να μου πειτε ποσο μπορουν να αξιζουν αυτά τα κομματια που εχω ώστε να δω τι θα χρειαστεί περιπου για μια αναβαθμιση του pc

1)intel i5 750 LGA1156 2.66GHZ

2)Gigabyte P55M-UD2

3)8 giga DDR3 1333MHZ CORSAIR XMS 2

4) Gigabyte 9600GT 1 GHZ DDR 3

όλα είναι αγορασμένα το 2011,δεν εχουν εγγυηση(λογικα λογω του χρονου)και δεν εχουν χρησημοποιηθη (εκτος ελάχιστον ωρων)για games (εκτος pro και ελαχιστο call of Duty)η καρτα δεν εχει χρησιμοποιηθη κανα χρονο λογω αγορας αλλης (GTX 650)

Το σετ βαλτε στο στα 150 ευρω,ειναι παλιο αλλα αξιομαχο ακομη για μεσαιες καταστασεις gaming και μια χαρα για ολα τα αλλα.Την καρτα κρατηστε την ενθυμιο. :) (Χιουμοριστικα θελω να πω οτι δεν εχει καμμια αξια.Αν επιμεινετε, 10 ευρω.)

ποσο να δωσω τον i72600 non (k) box με το κουτι του και την ψυχτρα του και ολα τα παρελκομενα. δεν εχει αποδειξη και η εγγυηση ληγει τον νοεμβρη.

150 ευρω εγω θα τον εδινα ,ουτε cent πιο κατω.Ειναι ακομη εξαιρετικος επεξεργαστης και οντας μη K δεν εχει καταπονηθει με overclocking.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας για 2 μηχανήματα που έχω.

Το ένα έχει τα εξής:

  1. Link.png Site: AMD 8350 δεν έχει γίνει overclocking ποτέ
  2. Link.png Site: Gigabyte 990FXA-UD3
  3. Link.png Site: Kingston V300 120gb
  4. Link.png Site: Corsair Vengeance DDR3 1600MHz 16GB (2 x 8192)
  5. Link.png Site: XFX ProSeries 650W Core Edition Full Wired

Είναι όλα αγορασμένα 15/04/2013 και έχουν εγγύηση κανονικά καθώς υπάρχει και η απόδειξη.

 

Το δεύτερο σύστημα αποτελείται από:

  1. Link.png Site: Intel i7 4770
  2. Link.png Site: Ashrock H81M-HDS
  3. Link.png Site: Corsair Value Select 8GB DDR3-1600MHz
  4. Link.png Site: Apacer 8GB DDR3-1600MHz
  5. Link.png Site: Samsung 840 Series Evo 120GB
  6. Link.png Site: CoolerMaster Elite 600W
  7. Link.png Site: CoolerMaster K350 (Window)

Γι αυτό το σύστημα επειδή μου το έδωσαν δεν έχω αποδείξεις και δεν ξέρω ούτε από που αλλά και ούτε πότε αγοράστηκε. Το μηχάνημα πάντως δεν έχει δουλέψει ούτε μια ώρα καθώς το δούλεψα μόνο για να του περάσω Windows και να ελέγξω ότι λειτουργεί σωστά.

 

Θα ήθελα αν είναι εύκολο τιμές για κάθε προϊόν χωριστά αλλά και σαν σύνολο το κάθε μηχάνημα. Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον θα το δωσω μαζι με το σετακι και το παλιο κουτι με το τροφοδοτικο ένα 500αρι

http://www.cwc-group.com/p4atx50posu2.html κανα 180 όλα μαζι.Το μονο που θα κρατησω είναι οι δυο δισκοι και την καρτα που εχω τωρα και θα παω για αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μπορεί να πουληθεί μια used κάρτα γραφικών Asus GTX 275 SVGA χωρίς εγγύηση?

 

Τίμια τιμή είναι τα 40 ευρώ, κατα τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...