Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο στη Χ. Σμύρνης ξέρω  ότι έχει "Δρόμο του Τσαγιού"  , δίπλα από το Berlin ...

Αν μένεις ανατολικά προς Καλαμαριά ρίξε καμιά ματιά στο κατάστημα του Κυφωνίδη

στη Πασαλίδη με Βιθυνίας . Παλιά είχε τσάγια από το "Δρόμο του Τσαγιού" ...

Έχω καιρό όμως να περάσω από΄κει ... :unsure:

 

Ο Κυφωνίδης που αναφέρεις είναι στη γειτονιά μου. Τώρα που το λες, κάθε φορά που περνάω από μποροστά έχει στη βιτρίνα κάτι τσίγκινα βαζάκια "ο δρόμος του τσαγιού". Βέβαια τα έχει τόσο πολύ καιρό που έχουν ξεθωριάσει. Θένξ για τις απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι να κανω για να μη κανει την αναγκη του ο σκυλος μεσα στο σπιτι; Σε αλλο σπιτι ηξερε και εβγαινε εξω και γαυγιζε κιολας να του ανοιξω τη πορτα, τωρα μαλλον εχει μπερδευτει και δε ξερει που να τα κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πούλησα ένα αντικείμενο αμελητέου όγκου και αξίας περίπου 15Ε σε έναν Ελβετό.

Για να του στείλω μου είπαν ότι πρέπει να κολλήσω πάνω στον φάκελο μια δήλωση CN22 για το τελωνείο της Ελβετίας.

Θα πρέπει ο παραλήπτης να πληρώσει έξτρα φόρους όταν φτάσει ή επειδή είναι μικρή η αξία του αντικειμένου θα περάσει ελεύθερα; Να το δηλώσω ως gift;

Είμαι ιδιώτης οπότε δεν θα υπάρχει κάποιου είδους απόδειξη μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να βαλω στην υπογραφη μου, εικονιδιο του twitter που να σε κατευθύνει στον λογαριασμό μου? το χω δει εδώ σε κάποιον φίλο.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κούμπωσα καινούριο σκληρό στο κουτί.

 

Θυμήστε μου λίγο σε ποια καρτέλα πρέπει να πάω (για διαμόρφωση?) ώστε να αναγνωριστεί τελικά από το σύστημα.

 

Win7, please and thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ήξερε το Youtube πως πριν λίγο είχα δει το SouthPaw από το PopCorn Time και μου έβγαλε στα προτεινόμενα Sountracks της ταινίας;

Θα έτυχε! :P

 

Goole είναι ρε συ, όπως ξέρει που σερφάρεις και σου πετάει τις ανάλογες σχετικές διαφημίσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...