Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως υπάρχει και πιο κατάλληλο θέμα αλλά θα κάνω μια προσπάθεια εδώ. Παιχνίδι που έχει ελάχιστες απαιτήσεις core2duo στα 2ghz, 2gb ram, geforce 8600gt θα μπορέσω να το παίξω στο asus t100 με intel atom z3740 και 2gb ram;


Σε σαλάτα με τονο παει κρέμα μπαλσαμικου ή δεβθα δε θα τρώγεται?

O τόνος μόνο με λεμονάκι μου ταιριάζει εμένα! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε σαλάτα με τονο παει κρέμα μπαλσαμικου ή δεβθα δε θα τρώγεται?

 

Kονσέρβα (τρίμμα, δηλαδή) καθόλου, βαζάκι τρώγεται αλλά αδικείς και τα δύο. Να βρεις φρέσκο τόνο να τον ψήσεις, ναι.

 

Αλλά, εγώ τον προτιμώ με λεμόνι/πιπέρι. 

 

Α, και αυτά τα ρωτάμε στο νήμα της μαγειρικής, κύριε :Ρ

 

Υ.Γ. Λούσιφερ, ποιο είναι αυτό με το Hawking;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά ήρθε συστημένο για μένα στην Ελλάδα και κανένας δεν το παρέλαβε . Τα ΕΛΤΑ τι κάνουν με αναζητούν ξανά  Ελλάδα? η περιμένουν μέχρι να φανεί ο ο παραλήπτης ?ι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά ήρθε συστημένο για μένα στην Ελλάδα και κανένας δεν το παρέλαβε . Τα ΕΛΤΑ τι κάνουν με αναζητούν ξανά  Ελλάδα? η περιμένουν μέχρι να φανεί ο ο παραλήπτης ?ι

σου στελνουν και 2ο χαρτι στο σπιτι σου.

για 15 μερες μενει στο ταχυδρομειο,μετα γυρναει πισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα αυτό τον εμετό περί Hawking στο protagon (μαζοχισμός) και αναρωτήθηκα, ποιος είναι αυτός ο Γιάννης Τριανταφύλλου;

 Είναι μέλος της Δράσης και καριερίστας business consultant με ειδίκευση στο μάρκετινγκ.Enough said.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πχ οτι εχω μια πιστωτικη και κανω μια αγορα απο το ιντερνετ στα 100 ευρω. Πως ακριβως θα γινει η χρεωση και πως θα την πληρωσω; Ειναι οπως με τις δοσεις που μου ερχεται μηνυμα καθε μηνα για να πληρωσω;

 

Το ιδιο ισχυει και με τις αγορες απο μαγαζια στην Ελλαδα ή και σουπερμαρκετ;

 

Αν ναι, γιατι να μη χρησιμοποιουμε την πιστωτικη καρτα σε αξιοπιστα μαγαζια αντι της προπληρωμενης και να γλυτωνουμε την προμηθεια που κραταει η εκαστοτε τραπεζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...