Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρέχει ακόμα η προσφορά για όσους ενδιαφέρονται... Μόλις με πήραν απο το 2130393140 και μου το πρότειναν με 49,90 το 3play (nova full pack, απεριόριστα σταθερά & 24αρι Ίντερνετ). Το full pack μόνο του δεν μου το έδωσαν στα 25 όταν το ζήτησα. Μου είπαν μέχρι σήμερα ισχύει η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω ρε παιδιά... Μπορεί να ειναι τηλεφωνικό κέντρο... Μου είπαν πάντως οτι η προςφορα ειναι στοχευμένη και αφορά πελάτες ΟΤΕ η' παλιούς συνδρομητές Νova-Forthnet που έφυγαν απο την υπηρεσία. Εγώ είμαι στην πρώτη περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω ρε παιδιά... Μπορεί να ειναι τηλεφωνικό κέντρο... Μου είπαν πάντως οτι η προςφορα ειναι στοχευμένη και αφορά πελάτες ΟΤΕ η' παλιούς συνδρομητές Νova-Forthnet που έφυγαν απο την υπηρεσία. Εγώ είμαι στην πρώτη περίπτωση.

πολυ στοχευμενη...

 

εγω την πηρα .... που ημουν Wind!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 18μηνο συμβολαιο,full pack με 3d,hd,multiview,internet απεριοριστο,σταθερα απεριοριστα,κινητα 12ωρες,με δωρεαν εξοπλισμο-εγκατασταση τελικη τιμη 49,90€ με τους δυο πρωτους μηνες 29,90 κ δωρο τα τελη συνδεσης-φορητοτητας.οπως μου ειπε η τηλεφωνητρια θα ισχυει για καποιες μερες ακομα κ για οσους λειπουν κανουν κρατηση τηλεφωνικα κ υπογραφεις οταν επιστρεψεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηραν και σήμερα απο απόκρυψη. δεν δινουν πια το σκέτο nova αλλά μόνο το triple play me full nova sta 49.
Τους εχω ζητήσει να με πάρουν αν βγει πάλι μόνο νόβα για να το πω σε φίλους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα και όταν χάσουν τα δικαιώματα του CL περιμένω τηλέφωνό τους. Τα λεφτά μου πάντως τα χάσανε και ούτε πρόκεται να τα δουν με τις στοχευμένες προωθητικές τους ενέργειες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο από την εταιρία προώθησης γιατί στα τηλ. της Forthnet/Nova δεν είχα αποτέλεσμα;

δοκίμασε να στείλεις μήνυμα στο https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799μήπως και καταφέρεις κάτι κάλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στέλνοντας μήνυμα στο FΒ δεν πέτυχα κάτι. Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως η προσφορά δίνεται μόνο από εξωτερικούς συνεργάτες και όχι από Forthnet/Nova. Χτες που μίλησα με άλλη -μάλλον- συνεργαζόμενη εταιρία μου έδωσαν αυτά που έχουν και στο web και μου το ονόμαζαν και προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...