Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηρες τηλεφωνο καπου? και ζητησες αναβαθμιση του πακετου σου, γιατι εχει ενα πακετο ο πατερας μου, με κανα 40€, τουλαχιστον ας του δωσουν φουλ πακετ, αντι για το σπορτ που εχει τωρα...

Είχαν καλέσει τον πατέρα μου και του τους είπε οτι δεν ενδιαφερεται και αν μπορώ να κάνω εγώ χρήση της προσφοράς. εδώσε τα στοιχεία μου και με πήραν..Δεν είμουν εκεί άφησαν τηλ (2111018820) και επικοινώνησα και πήρα την προσφορά..

Η δεσμευση ειναι 12μήνη,,, 

Επεξ/σία από argi73
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχαν καλέσει τον πατέρα μου και του τους είπε οτι δεν ενδιαφερεται και αν μπορώ να κάνω εγώ χρήση της προσφοράς. εδώσε τα στοιχεία μου και με πήραν..Δεν είμουν εκεί άφασαν τηλ (2111018820) και επικοινώνησα και πήρα την προσφορά..

Η δεσμευση ειναι 12μήνη,,, 

Ευχαριστω φιλε, επιτελους βρηκα ακρη. Μερες προσπαθω να βαλω sports pack με 10€ και ολο αφηνα στοιχεια να με καλεσουν. Σε αυτο το τηλεφωνο επιτελους καταφερα και εκλεισα σχεδον κατευθειαν. Παλι μου ειπαν οτι θα με καλεσουν, αλλα αυτη τη φορα σε 3 λεπτα με πηραν και ολα καλα. Να σας πω οτι εχω 3-play starter pack και εβαλα πανω σε αυτο το σπορ πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nova go δωρεάν δεν είναι για όλους? Γιατί το συμπεριλαμβάνουν στις προσφορές?

γιατί είναι "προσφορά" για όλους!

(όσοι έχουν κάποιο πακέτο)

 

ε, να μη διαφημίσουν και τα ανταγωνιστικα τους πλεονεκτηματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

 

Πήρα σήμερα προσφορά Nova Cinema Full + 720 λεπτά προς κινητά + Nova Go στα συν 10€ στο βασικό πακέτο που είχα (Christmas Pack) τελική 39,90 για πάντα και 2 μήνες HD

πηρες τηλεφωνο καπου? και ζητησες αναβαθμιση του πακετου σου, γιατι εχει ενα πακετο ο πατερας μου, με κανα 40€, τουλαχιστον ας του δωσουν φουλ πακετ, αντι για το σπορτ που εχει τωρα...

Μισο, μιλαμε για το Nova cinema pack (το "φουλ σινεμα" δηλαδη με ολα τα σινεμα καναλια και οχι μονο το 1) ή το "πραγματικο" Nova Full Pack με ΟΛΑ τα σινεμα και ΟΛΑ τα αθλητικα καναλια; Εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο και το πακετο απλα με τα cinema στα 40 ευρω δε λεει τιποτα, πιο πολυ "αντικειμενικη αξια" εχει το sports pack στα ιδια λεφτα του panosem! Eπισης, τα 720 προς κινητα σιγουρα προϋπηρχαν απο την χριστουγεννιατικη προσφορα, ενω οπως αναφερθηκε το nova go υπαρχει.... παντου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σταμάτησαν να παίρνουν τηλέφωνο για προσφορές;

Νομίζω ότι συνεχίζουν να παίρνουν. Εμένα με πήραν σήμερα, αλλά τους είπα ότι είμαι συνδρομητής και δεν μιλήσαμε άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν ήθελες ανανέωση σε καλύτερη τιμή;

Να σου πω την αλήθεια δεν άκουσα αν είχαν κάποια καλύτερη προσφορά...θα το κάνω την άλλη φορά! :-)  Είμαι ήδη σε πακέτο προσφοράς όμως οπότε δεν ξέρω αν γίνεται κάτι καλύτερο. Έχω απεριόριστα σταθερά, 720' κινητά, nova με sports pack στα 40€ με δώρο για ένα χρόνο τα hd. Να προσθέσω nova cinema κλπ δε με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν ήθελες ανανέωση σε καλύτερη τιμή;

Αληθεια, δεν ξερω αν γινεται να μαζευτουμε, οσοι ενδιαφερονται για καθε πακετο συγκεκριμενα και να διεκδικησουμε καλλιτερη ομαδικη τιμη, με ξεχωριστα συμβολαια βεβαιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο, μιλαμε για το Nova cinema pack (το "φουλ σινεμα" δηλαδη με ολα τα σινεμα καναλια και οχι μονο το 1) ή το "πραγματικο" Nova Full Pack με ΟΛΑ τα σινεμα και ΟΛΑ τα αθλητικα καναλια; Εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο και το πακετο απλα με τα cinema στα 40 ευρω δε λεει τιποτα, πιο πολυ "αντικειμενικη αξια" εχει το sports pack στα ιδια λεφτα του panosem! Eπισης, τα 720 προς κινητα σιγουρα προϋπηρχαν απο την χριστουγεννιατικη προσφορα, ενω οπως αναφερθηκε το nova go υπαρχει.... παντου

 

Nova Cinema Full (όλα τα κανάλια cinema..)  Για μένα λέει που δεν βλέπω καθόλου αθλητικά... 10 ευρώ λιγότερα από το full γιατί να τα δίνω για κάτι που μου είναι τελείως αδιαφορο..? Εγώ είμαι και Christmas Pack το πρώτο που έδινε το Sport 1 δώρο και όχι κινητά.... (Το nova gο δεν υπάρχει  στο start pack) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nova go δωρεάν δεν είναι για όλους? Γιατί το συμπεριλαμβάνουν στις προσφορές?

Το nova go είναι δωρεάν για όλους . Λογικά το έχουν στις προσφορές γιατί είναι δωρεάν χωρίς χρέωση για αυτούς που έχουν novasports ή Novacinema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο πηραν και μενα στο κινητο.

Με + 10 ευρω, πακετο ολα τα αθλητικα η ολα τα cinema (αν καταλαβα καλα γιατι η κοπελα μιλουσε παρα πολυ γρηγορα.)

και δωρο novago + hd καναλια για 12 μηνες.

Η προσφορα εχει 12μηνη δεσμευση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...