Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nova Cinema Full (όλα τα κανάλια cinema..)  Για μένα λέει που δεν βλέπω καθόλου αθλητικά... 10 ευρώ λιγότερα από το full γιατί να τα δίνω για κάτι που μου είναι τελείως αδιαφορο..? Εγώ είμαι και Christmas Pack το πρώτο που έδινε το Sport 1 δώρο και όχι κινητά.... (Το nova gο δεν υπάρχει  στο start pack) 

Αρα για να τα λεμε με το ονομα τους, πηρες το Nova Cinema Pack οχι κατι "ΦΟΥΛ" γιατι "Full" οριζεται απο την εταιρια μονο αυτο που τα εχει ολα μεσα (αθλητικα + σινεμα).

http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=5581

Για το nova go εχεις δικιο οτι δεν υπαρχει στο start αλλά υπαρχει παντου αλλου δωρεαν ως "στανταρντ".

Δεν ειπα γιατι να πληρωνεις περισσοτερα ή γιατι να μην το βαλεις, απλα να το ξεκαθαρισεις οτι μιλας για ΜΟΝΟ τα σινεμα καναλια γιατι φανηκε να εγραψες οτι τα πηρες ολα με 40 ευρω. Και πανω σε αυτο προσθετω, οτι οταν η ιδια η nova κοστολογει τα sports ανω των cinema καναλιων τοτε το να εχει καποιος με τα ιδια λεφτα το sports pack (που επισης γινεται πολυ συχνα) εχει μεγαλυτερη -καθαρα οικονομικη- αξια απο το cinema. Αυτο και τιποτα περισσοτερο ή λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατάλαβα ότι όποιος έχει πχ το περσινό καλοκαιρινό πακέτο με σταθερά, κινητά, ίντερνετ και cinema ή sports στα 40€, μπορεί με 10€ ακόμα να προσθέσει και το πακέτο που του λείπει και με 50€ να τα έχει όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά  ξαναρωτούν αυτούς που πήραν την απλή προσφορά των 30€ πέρυσι, μήπως μετάνιωσαν και θέλουν cinema ή sports στην τιμή που τα έδιναν τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι προσπαθούν ή να μαζέψουν καινούργιους ή να επιμηκύνουν τα κλειστά υπάρχοντα συμβόλαια. Σε μένα στο καλοκαιρινό περσινό πακέτο( sports, κινητά, τηλ. και net με 40€) τους ζήτησα να ανταλλαξω το sports με το cinema και το δέχτηκαν με επιμήκυνση συμβολαίου.

Μετά έγινε προσφορα για να προσθέσω ολα τα sports με 10 €. Αφού αρνήθηκα, μου πρόσφεραν το sports 1 δωρεαν, με αλλαγη της λήξης του συμβολαίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά  ξαναρωτούν αυτούς που πήραν την απλή προσφορά των 30€ πέρυσι, μήπως μετάνιωσαν και θέλουν cinema ή sports στην τιμή που τα έδιναν τότε.

 

Ακριβώς αυτό έγινε και σε μένα. Έχω την περσινή καλοκαιρινή 3play με 720' λεπτά κινητά και με πήραν την Παρασκευή, να μου "προσφέρουν" cinema ή sports με 10ευρώ παραπάνω  και δώρο το HD για 12 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 10 ευρω αξιζει το πακετο με τα αθλητικα?Δεν το εχω ψαξει ουτε με ενδιαφερουν τα αθλητικα.

Ο πατερας μου το θελει, να βλεπει ελληνικο πρωταθλημα και Champions League.Τι λετε αξιζει να το κανω?

 

     
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελησω να βαλω ΜΟΝΟ nova το sportspack, η τιμη ειναι 50+ που γραφουν στο σαιτ?

 

Γιατι αν ναι, απλα γελαω.....

 

Εχει κανεις υπ'οψιν του αν κανουν καμια προσφορα?

 

Εχω προσφατα αλλαγμενο τηλεφωνο και θελω ΜΟΝΟ το nova ΚΑΙ ΜΟΝΟ για τη μπαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Για 10 ευρω αξιζει το πακετο με τα αθλητικα?Δεν το εχω ψαξει ουτε με ενδιαφερουν τα αθλητικα.

Ο πατερας μου το θελει, να βλεπει ελληνικο πρωταθλημα και Champions League.Τι λετε αξιζει να το κανω?

 

     

 

Αν βλέπει κάποιος αξίζει. Ειδικά αν βλέπει ελληνικό πρωτάθλημα που είναι πιο πολλοί αγώνες, αντί να βγει έξω κάθε βδομάδα το βλέπει σπίτι. Το Τσάμπιονς Λιγκ εννοείται αξίζει, απλά είναι πιο λίγοι οι αγώνες και έχει επίσης και το μπάσκετ, Α1 και ευρωλίγκα. Αν δεν βλέπει τίποτα από αυτά προφανώς δεν αξίζει :-)

 

Α και υπολόγισε πως θα μαζεύονται και αρκετοί τζαμπατζήδες σπίτι σας! :P  :D

Επεξ/σία από zio10
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελησω να βαλω ΜΟΝΟ nova το sportspack, η τιμη ειναι 50+ που γραφουν στο σαιτ?

 

Γιατι αν ναι, απλα γελαω.....

 

Εχει κανεις υπ'οψιν του αν κανουν καμια προσφορα?

 

Εχω προσφατα αλλαγμενο τηλεφωνο και θελω ΜΟΝΟ το nova ΚΑΙ ΜΟΝΟ για τη μπαλα

 

Πάρε την προσφορά φιλάθλων... το σχετικό κουπονι πουλιέται από τις ΠΑΕ .. ήδη είναι διαθέσιμο από Ολυμπιακό (€299 για 1 χρόνο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με πήραν σήμερα και μου πρότειναν 24αρι ίντερνετ, απεριόριστα σταθερά και υπεραστικά και το απλό με τα ντοκιμαντέρ κτλ στα 29 ευρώ με δώρο εξοπλισμό εγκατάσταση κτλ, με +10 ευρώ Νόβα σινεμά1 και δώρο νοβα σπορ1, και τρίτο πρόγραμμα ήταν με 44 ευρω ολα τα νοβα σινεμα και νοβα go, με δωρο τελος ενεργοποιησης και οι 2 πρώτοι μήνες 30 ευρώ όποτε το μήνα βγαίνει 38 ευρω και συμφερει πιο πολύ απο το δευτερο πακετο. δε ξερω ποιο να διαλεξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον άλλο μήνα συμπληρώνω ένα χρόνο, θέλω να παραμείνω, είμαι ευχαριστημένος. Το μόνο που θα ήθελα να μου δώσουν επιπλέον είναι δωρεάν τα hd, που όταν συμπληρωθεί ο χρόνος τα χρεώνουν 5€ το μήνα. Λέτε να τα δώσουν αν τους πω ότι θα ανανεώσω για ένα χρόνο ακόμα? (καλά και να μη τα δώσουν πάλι θα μείνω αλλά λέμε... :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε να τους πάρεις απο τώρα δεν χάνεις τίποτα. Τώρα που γυρίζει!

Παίρνουν κάθε μέρα, αλλά τους λέω ότι είμαι συνδρομητής ήδη και δε συνεχίζουμε την κουβέντα! Τώρα σκέφτηκα να τους το ζητήσω αυτό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον άλλο μήνα συμπληρώνω ένα χρόνο, θέλω να παραμείνω, είμαι ευχαριστημένος. Το μόνο που θα ήθελα να μου δώσουν επιπλέον είναι δωρεάν τα hd, που όταν συμπληρωθεί ο χρόνος τα χρεώνουν 5€ το μήνα. Λέτε να τα δώσουν αν τους πω ότι θα ανανεώσω για ένα χρόνο ακόμα? (καλά και να μη τα δώσουν πάλι θα μείνω αλλά λέμε... :-) )

 

Σίγουρα...συμβόλαιο καινούργιο με μόνο αίτημα δωρεάν HD είναι ευκολάκι απτα λίγα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...