Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ρωταω γιατι με δορυφορικη ληψη θελουν 99€

Με 4αρα πας μονο για δορυφορικο και καλυτερα θα ειναι...Αγορασε πιατο και lnb και βρες ενα μαστορα να στο περασει δεν θα σου βγουνε πανω απο 50ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τωρα μιλησα με το 13888 και η προσφορα που δεχτηκα ηταν 24 ιντερνετ +3,5 ωρες σταθερα αστικα υπεραστικα+30 λεπτα κινητα στα 25,90ευρω τελικη τιμη το μηνα, αναγνωριση κλησεων 1,23ευρω επιπλεον + 31,23 ευρω τελη φορητοτητας. για το full pack ote tv 10,95ευρω για ενα χρονο + 99 ευρω αγορα εξοπλισμου και εγκατασταση

ο παροχος μου ειναι WIND

καλη ειναι η να περιμενω λιγο ακομα μπας και πεσουν και αλλο οι τιμες?

ακριβώς την ίδια και εγώ.

αλλά δεν την δέχτηκα. είναι πιο ακριβή απο HOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24+απεριόριστα+OTE tv full pack+κινητά? με 35?

 

ακριβως  χτες με πηρανε τηλεφωνο  και ξαναπηρα παλι σημερα για επιβεβαιωση , και φυσικα το εκλεισα  το αιτημα εχει καταχωρηθει μου παν και  περιμενω να με παρουνε για να ανανεωσω το συμβολαιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως  χτες με πηρανε τηλεφωνο  και ξαναπηρα παλι σημερα για επιβεβαιωση , και φυσικα το εκλεισα  το αιτημα εχει καταχωρηθει μου παν και  περιμενω να με παρουνε για να ανανεωσω το συμβολαιο 

ήσουν πελάτης ΟΤΕ και έκανες αίτηση να φύγεις να πάς σε άλλη εταιρία? Γιατί για νεόυς πελάτες δεν ισχύει με τίποτα αυτή η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κ γω μιλησα δεν ησχυει με τα 24mbps με τα 4ειναι τοσο μαλλον ο φιλος δε θα καταλαβε

Ρε παιδιά τι δεν καταλαβαίνετε από όσα σας έγραψα !!! Έχω ενα μηνα που υπέβαλα αίτηση. Ειναι για 24αρα και ισχυουν ότι έγραψα παραπάνω.

 

μολις τωρα μιλησα με το 13888 και η προσφορα που δεχτηκα ηταν 24 ιντερνετ +3,5 ωρες σταθερα αστικα υπεραστικα+30 λεπτα κινητα στα 25,90ευρω τελικη τιμη το μηνα, αναγνωριση κλησεων 1,23ευρω επιπλεον + 31,23 ευρω τελη φορητοτητας. για το full pack ote tv 10,95ευρω για ενα χρονο + 99 ευρω αγορα εξοπλισμου και εγκατασταση

ο παροχος μου ειναι WIND

καλη ειναι η να περιμενω λιγο ακομα μπας και πεσουν και αλλο οι τιμες?

Οπως σας ανεφερα η εγκαταστση γίνεται δωρο σε συνδρομητές forthnet γιατί θέλουν να πάρουν απο εκει κόσμο λόγω του ότι είναι ο δυνατοτερος αντίπαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήσουν πελάτης ΟΤΕ και έκανες αίτηση να φύγεις να πάς σε άλλη εταιρία? Γιατί για νεόυς πελάτες δεν ισχύει με τίποτα αυτή η προσφορά.

 

ειχα κανει αιτηση πριν κανα μηνα για φορτνετ αλλα τελικα δεν προχωρησε ,βεβαια τους ειπα  οτι εχω καλυτερη προταση απο φορτνετ και μου αντιπροτεινε  μια κοπελα κατευθειαν αυτη την προσφορα  το συμβολαιο εχει ληξει  εδω και μερικες βδομαδες ...δεν ξερω τι να πω με ποια λογικη κανουν στον καθενα ξεχωριστη προσφορα , οπως ειπα  το εχω κλεισει και περιμενω τωρα  να με καλεσουν  για να υπογραψω...αν αυτοι μου εχουν πει λαθος  ,λαθος σας λεω και εγω  αλλα  εχω παρει τηλεφωνο και για επιβεβαιωση και πραγματι μου εχουν πει ισχυει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικα τελευταια απο σημερα που εκανα νεο συμβολαιο με ΟΤΕ

1) Εχει διαφορα πακετα για διαφορες αναγκες..με 36,85 περνεις 210 λεπτα σταθερα + 30 κινητα..με 5 ωρες κινητα ανεβαινει στα 41 περιπου

2) Επειδη βλεπω συζητησεις περι οτε tv μεσω δορυφορικου ή ευρυζωνικου τροπου. Ζητησα διευκρινηση..μου ξαναρωτησε για επιβεβαιωση αν ειμαι forthnet..και μου ειπε δωρεαν δεκτης+πιατο+εγκατασταση . Οπως το ειδα...τα δινει αυτα..μονο και μονο γιατι ειμαι forthnet (δηλαδη παροχου που εχει δορυδορικη tv). 

3) Μετα το 1ο χρονο αν φυγεις επιστρεφεις δεκτη και router ..οχι ομως πιατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, η HOL δίνει απεριόριστα Ελλάδα και Εξωτερικο + 300' κινητά + 24mbps στα 22€ + αμα εχεις σβολαιο vodafone στα 17€! για 2 χρόνια.. Αν δεν θέλει κάποιος ΟΤΕ tv δεν αξίζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκλεισα συμβολαιο απο το τηλ στην 1η/2η σελιδα..

24+full pack+απεριοριστα 35,85 +1.23 αναγνωρηση

τελη 31,23

μοντεμ, πιατο, αποκωδ, εργασια = τιποτα.. (αν φυγεις απο οτε θελουν πισω αποκωδ και μοντεμ οχι πιατο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκλεισα συμβολαιο απο το τηλ στην 1η/2η σελιδα..

24+full pack+απεριοριστα 35,85 +1.23 αναγνωρηση

τελη 31,23

μοντεμ, πιατο, αποκωδ, εργασια = τιποτα.. (αν φυγεις απο οτε θελουν πισω αποκωδ και μοντεμ οχι πιατο)

 

εισουν σε αλλον παροχο ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...