Προς το περιεχόμενο

Προσαρμοσμένο αυτοκόλλητο Ν για νέους οδηγούς


josdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως είχα βάλει ένα από αυτές τις βεντούζες μπλουζάκια με το Ν που γράφουν και κάτι άλλο πάνω. Ε μια δυο τρεις μαλακίες που μου έκαναν μερικοί ηλίθιοι στο δρόμο και το ξεκόλλησα και το πέταξα πάνω στην εταζιέρα μέχρι  να περάσει ο καιρός. Έτσι αν μου την έλεγε κανείς θα λεγα ρε φίλε μόλις ξεκόλλησε η βεντούζα! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ είχα βάλει μονωτική ταινία κόκκινη τρία κομμάτια και τέλος.

Σαν αυτούς που το διαβάζουν μέσα από το τζάμι σωστά κι έτσι απ' έξω είναι ανάποδο και κάθομαι και τους κοροϊδεύω στο δρόμο; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει φάει ποτέ κανείς κλήση για το Ν?? Επίσης αν δε κάνω λάθος την πρώτη φορά είναι σύσταση. Πάντως αυτό της φωτό θα συμφωνήσω κι εγώ πως πέραν ότι είναι κακάσχημο κανείς δε θα το καταλάβει.

 

εφαγα εγω, το σωτήριο ετος των ολυμπιακιών αγώνων, νομίζω 20€-->10€ εντος δεκαημέρου... φυσικά και ποτε δεν αγορασα αυτη την κοκκινη μπούρδα αλλα τότε ήμουν επαρχία οποτε άλλες συνθήκες, στην αθήνα χρειάζεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σε γράψουν πρέπει να τύχει να σε σταματήσουν και να δουν ότι έχεις πάρει πρόσφατα το δίπλωμα ε?

 

κανα μηνα-διμηνο... Αλλα επεσα σε γνωστό πανιβλακα μπατσο που δε του μιλάει εως και σήμερα που πηρε σύνταξη ουτε ο γιος και ο αδερφος του (τους εγραψε και αυτούς)...  :ph34r:  :X

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά μου ήρθε τώρα. Κάποια (κυρίως σπορ-ακριβά) αυτοκίνητα δεν έχουν μπροστινή πινακίδα. Είναι νόμιμο κάτι τέτοιο? Εννοώ δικαιολογείται κάπως? πχ ότι δεν έχει θέση για πινακίδα. Επίσης, κάτι πιο μικρές πινακίδες που βάζουν είναι νόμιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε τόσο χαζός δεν είμαι το έβαλα αντίστροφα να φαίνεται σωστά.

Μα η πλάκα είναι οτι δε το διορθώνουν κιόλας. Τι στο διάολο δηλαδή δε το βλέπουν αφού το βάλουν;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά μου ήρθε τώρα. Κάποια (κυρίως σπορ-ακριβά) αυτοκίνητα δεν έχουν μπροστινή πινακίδα. Είναι νόμιμο κάτι τέτοιο? Εννοώ δικαιολογείται κάπως? πχ ότι δεν έχει θέση για πινακίδα. Επίσης, κάτι πιο μικρές πινακίδες ου βάζουν είναι νόμιμες?

το αυτοκινητο πρεπει να εχει και τις 2 πινακιδες τοποθετημενες αλλιως εχει 300€ προστιμο,νομιμες ειναι οι πινακιδες που εχουν την σφραγιδα πανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά μου ήρθε τώρα. Κάποια (κυρίως σπορ-ακριβά) αυτοκίνητα δεν έχουν μπροστινή πινακίδα. Είναι νόμιμο κάτι τέτοιο? Εννοώ δικαιολογείται κάπως? πχ ότι δεν έχει θέση για πινακίδα. Επίσης, κάτι πιο μικρές πινακίδες που βάζουν είναι νόμιμες?

 

παρανομο, παρανομο, παρανομο...

 

Οι πινακίδες πρεέπει να ειναι επισημες και ευκρινείς και να φέρουν την αναγλυφη σφραγίδα ή το υδατογράφημα (οι νεοτερες) του ΥπΜΕ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλαυτα, δεν θέλω, αμα ειναι δυνατόν, να βάλω το κλασσικό κόκκινο αυτοκόλλητο Ν, αλλα θέλω κάτι

που να με αντιπροσωπεύει περισσότερο.

 

Μαγκια να μην το βαλεις κι ετσι ε; Να σε λενε νεο οδηγο τωρα ε; Μαλακια δεν λεει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα σκεφτεί να βάλω το Ν αλλά το ανέβαλα συνεχώς. Τελικά πέρασαν 3-4 χρόνια, βασικά όμως δεν με σταμάτησε ποτέ η τροχαία για έλεγχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα, όταν βάζεις Ν σε κορνάρουν ακόμη και όταν δεν κάνεις τίποτα λάθος. Πιο πολύ σε αγχώνει παρά βοηθάει σε τελική ανάλυση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...