Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανόν να είναι fake αλλά όπως λέει και το άρθρο... "fake or real it's just a light, who cares!"

Από τι στιγμή που είναι τόσο δύσκολο να δεις τη διαφορά γιατί να το πληρώσεις 3 φορές παραπάνω αντί να πάρεις 3 και να χαρίσεις και σε φίλους; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα από τα 3 tracking numbers για παράδειγμα: http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=UF420348042SE

 

Όλα πρέπει να είναι αυθεντικά. Το qr code στα ακουστικά τσεκάρει οκ, το mi band έχει πολύ καλής ποιότητας ελαστικό, όπως και το λαμπάκι. Το λαμπάκι είναι πολύ φωτεινό. Δεν φάινεται να έχει κάποιο θέμα συναρμογής ή ατέλειες από το καλούπι.

 

σε ποιο qr code αναφερεσαι;;;και που σε στελνει οταν το σκαναρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο qr code αναφερεσαι;;;και που σε στελνει οταν το σκαναρεις;

Αυτό στο ετικετάκι. Τα pistons 2 που είχα πάρει παλιότερα είχαν παρόμοιο. Όταν το σκάναρες σου έδινε ένα λινκ με ένα αλφαριθμητικό 32 χαρακτήρων νομίζω. Ήθελε πολλή προσπάθεια πάντως για να καταφέρω να το σκανάρω. Αν είναι αυθεντικό σου δείχνει μια εικόνα με χαρούμενες μασκότ της xiaomi και κάτι κινέζικα αλλά επειδή είναι στην εικόνα και όχι κείμενο δε δοκίμασα να το μεταφράσω. Υποθέτω ότι θα έχουν κι εκεί κάποιο τρόπο να μετράνε τις επισκέψεις για κάθε διαφορετικό αλφαριθμητικό όπως έχουν για τα power bank τους με τον ξυστό κωδικό.

 

Μπορείς να τσεκάρεις λεντάκι με βάση αυτό το συγκριτικό;

Ναι το είχα δει αυτό. Βάσει αυτού πληροί τις προϋποθέσεις τους για να είναι αυθεντικό, αλλά και πάλι το πουλάνε με $1 και βλέπω η ίδια η xiaomi το δίνει $3-4 ανάλογα την χώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου εστειλαν μειλ οτι το εστειλαν σχεδον 2 βδομαδες μετα την παραγγελια. το θεμα ειναι οτι πηρα και ακουστικα και miband αν και τα εστειλαν 2 μερες μετα την πληρωμη αυτα ανησυχω για την αυθεντικοτητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σας βοηθησω ανεβαζω φωτο!δεν το εψαξα/ψαχνω παραπανω για την αυθεντικοτητα κτλ . (εχει παντως το Logo)

μην το τραβαμε απο τα μαλλια για ενα λαμπακι του ενος δολαριου  :-)

post-173697-0-06294900-1433333591_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν σταλεί και τα 2 δικά μου που παρήγγειλα. Άντε να έρθουν όλο και κάπου θα φανούν χρήσιμα έστω και για φακός ή φωτάκι νυκτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παραγγελια 10/5 και ακομα τιποτα.45 ημερες εχουμε για διαμαχη στο paypal η 180?Θα περιμενω και αυτην την εβδομαδα μηπως και....

Εσας απο που εγινε αποστολη?

Tracking Info

Tracking Number:UF420558531SE

Tracking Date:Sweden Posten

State:InTransit

Track & Notify
  •  
    2015-05-13T08:55:00InTransit, Item received for processing (Direct Link, PostNord Receiving HUB)
  •  
    2015-05-28T10:40:00InTransit, The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination (MALMO UTR/MMAH,Sverige)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και εγω παραγγελια 10/5 και ακομα τιποτα.45 ημερες εχουμε για διαμαχη στο paypal η 180?Θα περιμενω και αυτην την εβδομαδα μηπως και....

Εσας απο που εγινε αποστολη?

Tracking Info

Tracking Number:UF420558531SE

Tracking Date:Sweden Posten

State:InTransit

Track & Notify
  •  
    2015-05-13T08:55:00InTransit, Item received for processing (Direct Link, PostNord Receiving HUB)
  •  
    2015-05-28T10:40:00InTransit, The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination (MALMO UTR/MMAH,Sverige)

 

τα ίδια και εγώ, malmo από τις 28.05.2015. κάνε υπομονή! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...