Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγέλνω και εγώ τώρα δύο μπλε με 1.04$ έκαστος. Άμα παραλάβω και είναι όλα οκ θα το ξαναπροτιμήσω το συγκεκριμένο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τρόπος για να δεις το tracking number @allbuy: κατεβάζεις την ομώνυμη εφαρμογή, κάνεις login, πας στο order center, πατάς στο details και κάτω εμφανίζει το tracking number στο delivery details. Πατάς πάνω και στο ανοίγει ( αν σου βγάζει error, ξαναπάτα, εμένα με τη δεύτερη πιάνει). Ή αλλιώς το βάζεις στο 17track.net ( το οποίο έχει αλλάξει layout και ίσως μπερδεύει λίγο)

 

Γενικά κουλό που θέλει εφαρμογή για να εμφανιστεί.

Το site είναι θυγατρικό του dx ( αυτό θα έχει ειπωθεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τρόπος για να δεις το tracking number @allbuy: κατεβάζεις την ομώνυμη εφαρμογή, κάνεις login, πας στο order center, πατάς στο details και κάτω εμφανίζει το tracking number στο delivery details. Πατάς πάνω και στο ανοίγει ( αν σου βγάζει error, ξαναπάτα, εμένα με τη δεύτερη πιάνει). Ή αλλιώς το βάζεις στο 17track.net ( το οποίο έχει αλλάξει layout και ίσως μπερδεύει λίγο)

 

Γενικά κουλό που θέλει εφαρμογή για να εμφανιστεί.

Το site είναι θυγατρικό του dx ( αυτό θα έχει ειπωθεί).

Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις την εφαρμογή καθώς και από το mobile site μπορείς να το δεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να πληρώσω με paypal και μου λέει

"This transaction is invalid. Please return to the recipient's website to complete your transaction using their regular checkout flow."

το παράτησα και ήρθε email από allbuy να πάω να πληρώσω. Πήγα πάλι σήμερα (παρασκευή είχα κάνει το order) και πάλι το ίδιο έγινε.

Κρίμα και έχω πετύχει τιμή 0,94.

 

EDIT: Χαχα, πέτυχε, 4 κομμάτια με 3,76.

Τώρα γιατί τα πήρα; ούτε και γω ξέρω. Κάνα δώρο, κάνα για ντεκόρ, ας τα πάρουμε στο χέρι και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στειλανε κουπουνι 10$ αλλα ρε παιδια το βαζω για να παρω miband και!piston και δεν το δεχεται. μηπως δε το δεχεται γιατι ειναι ηδη χαμηλα; γραφει καο no coupon apply.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...