Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαφνιαζομαι που κανένας δεν έχει αναφέρει τις καινούριες διαφημίσεις του πλαισίου με τις τριχωτές κουραδιτσες ....

Τα βρισκω γλυκουλια προσωπικα, ειναι πολυ fluffy, αλλα δεν μ αρεσει το σλογκαν που ακουγεται.

 

 

Παντως ειδα στο youtube αυτο https://youtu.be/KX8pPpazfng

 

Και εβγαλα τα γευματα 2 ημερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βρισκω γλυκουλια προσωπικα, ειναι πολυ fluffy, αλλα δεν μ αρεσει το σλογκαν που ακουγεται.

 

 

Παντως ειδα στο youtube αυτο

 

Και εβγαλα τα γευματα 2 ημερων...

Και εμένα μου φάνηκαν fluffy την πρώτη φορά, αλλά όσο περνούσε ο καιρός τα έβρισκα ολο και λιγότερο χαριτωμένα.

 

για το link συμπάσχω και εγώ ... :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

1)Οι διαφημίσεις τύπου τελεμαρκετινγκ με πριτυ κολαν,υαλουρονικα φλοκια,ανατομικες καλτσες και λοιπές φιφες. Πραγματικά θέλω να χωθώ μέσα στην τηλεόραση και να τους γιαουρτώνω όλους έναν έναν... Απορώ ποιος τις σκέφτεται και ποιος τις μοντάρει, είναι λες και τις έφτιαξε κάποιος στο windows movie maker την ώρα που αφόδευε! Και όχι τίποτα άλλο κρατάνε και 5 λεπτά η μία...

2)Οι διαφημίσεις στο youtube. Βάζεις ένα Playlist με ποιοτική ροκ και πρέπει κάθε τρεις και λίγο να πατάς skip στα νέα goodys Burger και τις λοιπές σαχλαμάρες. Δηλαδή έλεος πια..

Την παταω καθε φορα! Βαζω playlist με τραγουδακια να γουσταρω και καθε 3 και λιγο σκαει μυτη η πλεον εκνευριστικη διαφημιση για τα 15 χρονια youtube οπου μια γυναικα κανει εμετικο ραπ και τραγουδαει μια γατα. Εντωμεταξυ παταω τερμα μουσικη γιατι γουσταρω και η μαλακια μου παιρνει τ αυτια!!!

 

Σχετικα με το λινκ του jumbo το σημειο που δειχνεί το λουλουδι στρινγκ με πιανεί τετοία αήδια που θελω να ξεριζωσω ματι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το youtube είναι 15 χρόνων; είσαι σίγουρη; νομίζω από το 2006 υπάρχει.


δεν μου έχει βγάλει ποτέ διαφήμιση το youtube στην ελλάδα

για πες το μυστικό σου γιατί εγώ και με adblock όλη μέρα ακούω για τα goody's burger

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το youtube είναι 15 χρόνων; είσαι σίγουρη; νομίζω από το 2006 υπάρχει.

 

για πες το μυστικό σου γιατί εγώ και με adblock όλη μέρα ακούω για τα goody's burger

 

Στην τυχη το πα βασικα γιατι δεν συγκρατησα ποσα κλεινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

 

Καλημέρα.
1)Οι διαφημίσεις τύπου τελεμαρκετινγκ με πριτυ κολαν,υαλουρονικα φλοκια,ανατομικες καλτσες και λοιπές φιφες. Πραγματικά θέλω να χωθώ μέσα στην τηλεόραση και να τους γιαουρτώνω όλους έναν έναν... Απορώ ποιος τις σκέφτεται και ποιος τις μοντάρει, είναι λες και τις έφτιαξε κάποιος στο windows movie maker την ώρα που αφόδευε! Και όχι τίποτα άλλο κρατάνε και 5 λεπτά η μία...

 

 

Ειδικά αυτή με τον παππού χωρίς μασέλα που λέει "ζεστάθηκε το κοκκαλάκι μου!" και μιλά για μία θερμαινόμενη κουβέρτα, αν δεν κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανακαλυψα τη τρεχουσα εμετικοτερη διαφημιση... οι δυο τυποι που φτιαχνουν τη "δικη τους μπύρρουα(φλωριστικη προφορα)".


 

 
 

 

 

Ειδικά αυτή με τον παππού χωρίς μασέλα που λέει "ζεστάθηκε το κοκκαλάκι μου!" και μιλά για μία θερμαινόμενη κουβέρτα, αν δεν κάνω λάθος.

 

 

Οχι, αυτο το λεει μια Κατινα με ιδιαιτερη προφορα στο "λ".

Με τη σομπα Κουμτέλ λεει ζεσταθηκε το κοκαλακι της...

Επεξ/σία από iordanis77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακαλυψα τη τρεχουσα εμετικοτερη διαφημιση... οι δυο τυπου που φτιαχνουν τη "δικη τους μπύρρουα(φλωριστικη προφορα)".

 

Οχι, αυτο το λεει μια Κατινα με ιδιαιτερη προφορα στο "λ".

Με η σομπα Κουμτέλ λεει ζεσταθηκε το κοκαλακι της...

 

Δες από το 1:23 και μετά :

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ...!!!

Μου αρεσει που χτυπανε ντεμεκ και τα τηλεφωνα απο τον χαμο...εχει γελιο...!

Δες από το 1:23 και μετά :

 

Οτι χειροτερο τετοιες κουβερτες χωρις λαστιχα να πιανουν το στρωμα(ολο το βραδυ θα εχει αλλαξει θεση...εκτος αν καποιος οπως πεφτει για υπνο ετσι ξυπναει...).Δεν εχω διαβασει γνωμες ειδικων αν κανουν κακο αυτες οι κουβερτες(παντως στο εξωτερικο υπηρχαν και πανω απο 40 χρονια τωρα).

Προσωπικα για εμενα εμετικες ειναι οι διαφημισεις που γινονται απο επωνυμα ατομα για προιοντα του κωλου μονο και μονο για να υπαρξουν σε ενα καναλι(μαλλον παει με το συμβολαιο η διαφημιζεις τα φλοκια που φτιαχνουν την μουρη η συμβολαιο δεν εχει.).Να βλεπεις τωρα την ροκου(ντεμεκ)της εκαλης με τα ψευτικα εξτεσιον να διαφημιζει μαμακιες...ΚΑΤΑΝΤΙΑ.Η την πρωην τσατσα να φωναζει πως εφτιαξε η μουρη του απο τα ζελε και σημαντικοι δημοσιογραφοι διπλα να κουνουν καταφατικα το κεφαλι.Αυτα ειναι εμετικα για εμενα.

Μου αρεσει που χτυπανε ντεμεκ και τα τηλεφωνα απο τον χαμο...εχει γελιο...!

Οτι χειροτερο τετοιες κουβερτες χωρις λαστιχα να πιανουν το στρωμα(ολο το βραδυ θα εχει αλλαξει θεση...εκτος αν καποιος οπως πεφτει για υπνο ετσι ξυπναει...).Δεν εχω διαβασει γνωμες ειδικων αν κανουν κακο αυτες οι κουβερτες(παντως στο εξωτερικο υπηρχαν και πανω απο 40 χρονια τωρα).

Προσωπικα για εμενα εμετικες ειναι οι διαφημισεις που γινονται απο επωνυμα ατομα για προιοντα του κωλου μονο και μονο για να υπαρξουν σε ενα καναλι(μαλλον παει με το συμβολαιο η διαφημιζεις τα φλοκια που φτιαχνουν την μουρη η συμβολαιο δεν εχει.).Να βλεπεις τωρα την ροκου(ντεμεκ)της εκαλης με τα ψευτικα εξτεσιον να διαφημιζει μαμακιες...ΚΑΤΑΝΤΙΑ.Η την πρωην τσατσα να φωναζει πως εφτιαξε η μουρη του απο τα ζελε και σημαντικοι δημοσιογραφοι διπλα να κουνουν καταφατικα το κεφαλι(και να βαρανε παλαμακια απο τις μεγαλες προσφορες που υπαρχουν μονο κατα την διαρκεια της απαισιας εκπομπης).Αυτα ειναι εμετικα για εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακαλυψα τη τρεχουσα εμετικοτερη διαφημιση... οι δυο τυπου που φτιαχνουν τη "δικη τους μπύρρουα(φλωριστικη προφορα)".

 

Οχι, αυτο το λεει μια Κατινα με ιδιαιτερη προφορα στο "λ".

Με η σομπα Κουμτέλ λεει ζεσταθηκε το κοκαλακι της...

Αυτή με τη μπύρα εμένα μου αρέσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...